Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #466
    Re: Vote Count 435 to 463

    küla ei räägi nii. (muutun q_q-ks juba)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #467
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
      kahtlane, võiks ennast päästa ja eluvend panna, aga hoopis kolmratas, hmm
      Miks sind häiris, et ma punanekolmratas hääletasin mitte eluvend?
      Egas ometi mitte teine hunt leitud ehk siis punanekolmratas???

      Pythagoras kui sa hunt oled, siis su poolt üsna kehv mäng :( Iga postiga räägid end järjest rohkem ja rohkem sisse.

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #468
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        antud juhul pean sind kurvastama, küla räägib küll nii. kas see on loogiline, et eile õhtul oleks hundina nii tegutsenud? oleks võinud ju vaikselt vaadata kuhu rong läheb ja peale hüpata, või jätta hääl hoopis kellegi vaiksema peale, aga ma oma meelest olin aktiivne

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #469
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Miks sind häiris, et ma punanekolmratas hääletasin mitte eluvend?
          Egas ometi mitte teine hunt leitud ehk siis punanekolmratas???

          Pythagoras kui sa hunt oled, siis su poolt üsna kehv mäng :( Iga postiga räägid end järjest rohkem ja rohkem sisse.
          sest sa oleks võinud ennast ära päästa, ehk olid kindel, et mõnel hundil veel hääl varuks ja sinule need ei tule?

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #470
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            OK. Ootame, et teised ka üles ärkaks ja mõtteid avaldaks. Seniks peace..

            Comment

            • Avicii
              Grinder
              • Nov 2012
              • 800

              #471
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              paneme kõiks üksteisele puid alla pls :D

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #472
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                kõik *

                Comment

                • punanekolmratas
                  Guest
                  • Apr 2013
                  • 39

                  #473
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Avicii

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #474
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
                    Avicii
                    miks?

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #475
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Kas on võimalik, et BDS on nii ülbe hunt? Raske uskuda.
                      tuletades meelde BDS esimest libahundi mängu, siis väga vabalt võis sellise liigutuse teha. Arvas, et tänu sellele keegi teda täna ei kahtlusta.

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Tegelt pakun, et see on huntide lüke BDS niimodi easylt tanki panna.
                      Võib nii ühte kui teist olla.

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Pole sõnu, omfg.

                      Oi fakk, kui selle lause eest q_q päriselt ka söödi, siis sorry. Huntide poolt mõttetu lüke esimesel päeval kõige aktiivsem mängija ära süüa. Obv lüke jah, mind tanki lükata :S
                      1. punasega märgitud, mille jaoks üldse eile selline asi teha ma ei saa aru?

                      2. rohelisega märgitud, miks see siis nii halb lüke nende poolt on?

                      3. sinisega märgitud, ei ole nii obv, sest esimene mäng tegite ka tavapäratut mängu karupojaga ja miks mitte seekord selline lüke siis teha? hundinda peabki ju creativityt olema, et võita.

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      pythagoras 100%
                      see tänahommikune bds ja pyth dialoog oli tõesti veidi kahtlane.

                      Comment

                      • punanekolmratas
                        Guest
                        • Apr 2013
                        • 39

                        #476
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        miks?
                        tahtsid puid ja kole vaikne jäi teema

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #477
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          tuletades meelde BDS esimest libahundi mängu, siis väga vabalt võis sellise liigutuse teha. Arvas, et tänu sellele keegi teda täna ei kahtlusta.



                          Võib nii ühte kui teist olla.



                          1. punasega märgitud, mille jaoks üldse eile selline asi teha ma ei saa aru?

                          2. rohelisega märgitud, miks see siis nii halb lüke nende poolt on?

                          3. sinisega märgitud, ei ole nii obv, sest esimene mäng tegite ka tavapäratut mängu karupojaga ja miks mitte seekord selline lüke siis teha? hundinda peabki ju creativityt olema, et võita.



                          see tänahommikune bds ja pyth dialoog oli tõesti veidi kahtlane.
                          Kui ma oleks hunt, siis ma ei võtaks never ever q_q-d esimene öö välja. Isegi siis kui ma ta kahtlustalune olen.
                          Miks ma ei võtaks? Huntidele obv +EV aga mängu mõttes on see ikkagi suur miinus. Q_Q oleksin ma võtnud 2 või kolmas päev välja, kindlasti mitte esimene öö. Ta lahendab mängu, on pidevalt aktiivne ja tema ärasöömine kaotaks actioni.


                          Viimane post oli naljaga ja hundina ma ei teeks seda lüket kohe kindlasti. Mängu lõpus kui teaksin, et nüüd hundid wins. Siis teeksin viimasel sekundil sellise posti kui keegi enam hääletada ei saa, aga esimesel päeval. Nop.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #478
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Mis minu ja pyth vahelisel vestlusel imelikku oli? Ma ilmselt jätan oma hääle lukku kuni pühapäeva õhtuni. Loe ka tema postid läbi ja kui oled küla, siis loodan, et hüppad ka rongile. Kui hunt, siis lükka mu peale hääl. Tekibki ehk kaks rongi, huvitavam. xd

                            Comment

                            • punanekolmratas
                              Guest
                              • Apr 2013
                              • 39

                              #479
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              wat?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #480
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Tavaline hundi jutt btw see, et: krt see dialoog tundus veits kahtlane, bds veits kahtlane, karupoeg ka natuke kahtlane.

                                Räägime august, mitte ei tantsi augu ümber. Lükka vote peale kui readid paigas.

                                Comment

                                Working...