Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Tervist neiud.
Kuna Simmo mängis esimest korda, siis vahetasin ta välja . Midagi mõistliku obv postitada ei oska, sest pole teemat korralikult läbigi vaadanud, kuid kindlasti õhtu poole künnan selle põllu läbi ja proovin oma arvamuse ka öelda.
Tervist neiud.
Kuna Simmo mängis esimest korda, siis vahetasin ta välja . Midagi mõistliku obv postitada ei oska, sest pole teemat korralikult läbigi vaadanud, kuid kindlasti õhtu poole künnan selle põllu läbi ja proovin oma arvamuse ka öelda.
Comment