Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
jmskns69, kas sa oled seekord hunt?
mulle tundub küll nii. tavaliselt oled rohkem sõna võtnud. seekord üritad oma varasemat stiili hoida, kuid ei õnnestu kuidagi :(
jmskns69, kas sa oled seekord hunt?
mulle tundub küll nii. tavaliselt oled rohkem sõna võtnud. seekord üritad oma varasemat stiili hoida, kuid ei õnnestu kuidagi :(




Comment