***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #466
    Re: ***Libahunt III game thread***

    tiigrikutsu

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #467
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
      Külatargast jäime kahjuks ilma öösel, aga loodame, et tema antud infost on meile kasu. Lugesin inwardi eilseid poste ja sain nii aru, et god ja camu on külaelanikud, ning ristik ja fab hundid. Ei tea muidugi kas need kõik on järgi küsitud ja 100% õiged või inwardi arvamus ainult. Godspeedi ja camu paneksin ma küla nimekirja, ning minu peamised hundi kandidaadid on Fabulous ja tiigrikutsu. Päeval foorumis olla ei saa kahjuks ja oma hääle panen õhtul.
      btw, fabulous'i kaitseks (kuigi minumeelest ta siiski hunt), inward ei teinud tema kohta päingut ja ei saanud kindlalt teada, et ta hunt sest siis oleks ta too teatud hääletus, kus vastastiku olid fab ja fortune oma hääle minu moodi ära muutnud, ning fab oleks välja läinud. Ma arvan, et ta päris kindlasti camu't, ning sai teada, et ta küla. Seega arvan, et mu read on enam vähem ok siiski :)

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #468
        Re: ***Libahunt III game thread***

        udikaz, fabolous ja prolly maxi on imo ülejäänud 3. Prooviks ise sama liini jätkata, kui öö huvitavaid muutusi ei too.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #469
          Re: ***Libahunt III game thread***

          kuigi maxi on selline piiripealne. Osad postid tunduvad külaelaniku moodi olevat, samas see, et tema postid on pidevalt kõik külaelaniku POV (pea igas postis samastub külaga), tundub üsna kahtlane.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #470
            Re: ***Libahunt III game thread***

            küla poos üles tiigrikutsu

            Algselt postitas lenC
            tiigrikutsu,

            Sa oled Madis Very. Alati on räägitud, et sina ja vennad Linnamäed. Sa esindad libahuntide võistkonda.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #471
              Re: ***Libahunt III game thread***

              hommikuks kirjad:

              inglilt
              huntide võistkonnalt
              huntide blokeerijalt

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #472
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Mängijate nimekiri:

                camu
                donkament
                Fabulous
                Godspeed_EJ
                IamAllin
                kaardimaja
                Maxi
                OuMaiGaad
                udikaz

                PÄEV

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #473
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  nice, ingel päästis küla elu. Nüüd on alles 6 küla ja 3 hunti ning huntide suur eduseis on muutuunud küla mõnusaks eduseisuks. Kellega täna siis läheme külamehed?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #474
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Kui prohvet inwardi viimaseid sõnu arvestada, siis peaksime minema Fabulouse ja Maxi teed. Nende kahe nimega olen nõus, et hundid. Fabulouse oleks juba paar päeva tagasi maha saanud, aga siis mindi lõpuks ristiku teed. Pakuks, et lõpetame Fabulouse piinad.

                    Et arutelu üleval pidiada, siis kolmandaks hundiks pakuks hetkel udikaze.

                    Fabulous

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #475
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Täna lõpeb päev kell 18:30, homme algab päev kell 13:00 ja lõpeb pühapäeva õhtul.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #476
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Kui prohvet inwardi viimaseid sõnu arvestada, siis peaksime minema Fabulouse ja Maxi teed. Nende kahe nimega olen nõus, et hundid. Fabulouse oleks juba paar päeva tagasi maha saanud, aga siis mindi lõpuks ristiku teed. Pakuks, et lõpetame Fabulouse piinad.

                        Et arutelu üleval pidiada, siis kolmandaks hundiks pakuks hetkel udikaze.

                        Fabulous
                        olen nagu nõus, aga mingi kahtlus on, kas fab on ikkagi hunt...? Samas ei oskaks kedagi muud väga pakkuda, OMG, donkament? Lähen Rocki mängule ja lahkun juba poole kuue paiku, nii et panen siis praegu igaks juhuks ära. Fabulous

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #477
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          ma nomineerikas ka udikaze, aga praegu just go with the flow ja Fabolous

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #478
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            hääletan udikaz

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #479
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Inward ei teinud üsna kindlalt minu kohta päringut, sest siis ta oleks teadnud, et ma ei ole hunt. See, et ta minud hundiks pakkus oli ilmselt spekuleerimine.

                              Tiigrikutsu post #455:
                              Kas mu nimi siis juba ei ütle ära, et ma olen rahulik tiiger, mitte hunt? :( Anyway, külad tunduvad camu, oumaigaad ja fabu. Tehke omad järeldused.
                              Võttes arvesse, et ta oli hunt siis ei olnud tal väga raske arvata, kes on külaelanik ja kes mitte. Miks ta peaks ise hundid selle postitusega tanki panema?

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #480
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Ma ei ole midagi lahminud täna. Lugege Maxi rõhutan tänaseid postitusi. Dosen't makse sense. Camul ja godil on oluline aru saada, et meie oleme kolmekesi külaelanikud. Ristikut ma kahtlustasin varem juba, sest niimoodi hüppas eile camule kõrri. Väidab, et mina pakun kümmet teooriat, ise pole suutnud mitte midagi analüüsida, vaid 3 päeva järjest hääletab tuimalt camu peale.
                                Selle posti järgi eelda, et inward tegi minu ja camu kohta päringud ja sai teada, et me mõlemad oleme küla.

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Jah, eks küla jaoks tunduvad kõik päris hundised ja arvamus muutub mängu arenedes. Ma juba vastasin, et ma lugesin selle dialoogi fabi ja camu vahel uuesti läbi. Ikkagi tundub, et fab hundine. Ja imelikult pushitakse camu koguaeg erinevate mängijate poolt, terve mängu vältel. Camu kahjuks räägib ainult üks aspekt, et teda pole veel siiamaani ära söödud öösel.
                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Godiga nõus, selle tiigrikutsu postitusega peaks meil neljas hunt olemas olema. Tiigrikutsu oma postituses #227 väidab ka, et fab on OBV küla ja camu hunt. Ning siis hääletab hoopis fortune välja.

                                Minu ja camu suhtes eksid. Vaata laiemat pilti, seda dialoogi camu ja fabi vahel. Camu tundub ausam, fab teatud postitustega kuidagi pingutatud. Lisaks kõik, kes camu pushivad järjest: terve mängu vältel fab, kes pole külaelanike eriti identifitseerida tahtnud, vaid see brainfart svenza näol 2. päeva hääletuse lõpus - nagu sa ka ise välja tõid.

                                Eile hakkas ristik üsna tühja kohapealt camut pushima ja nii mitu päeva järjest.

                                Karupoeg oma #232 postitusega näitab ka üles siirat imestust, et peaks camu välja hääletama. Siiski kindel pole, et tema wolf on, võib vabalt küla olla.

                                Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn.
                                Järgnevates postides on alles jäänud mängijatest välja toodud fabulous ja maxi. Mõlemad sobivad huntide profiili.

                                Nagu enne juba mainisin, siis fab pääses üleeile ainult tänu sellele, et hääled viidi ristikule obv variandina üle.

                                Eks sa võid veel vett sogada fabulous, kui sa seda nii väga tahad, aga pääsu sul enam pole.

                                Comment

                                Working...