***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #511
    Re: ***Libahunt III game thread***

    inward oli godspeedi kohta pärinud, muidu poleks ta kindlalt raiunud et tema, god ja camu on 100% küla.

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #512
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Godi ja Camu kohta oli kindel päring, kogu ülejäänu on tema teemas on oletus

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #513
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        imo praegune hääletus põhinebki sellel, et inward oli Godspeedi välistanud kui hundi. Samas kuna ta allesjäänutest parim, siis oleks hundid pidanud ta enne camut juba nahka panema. Enda kohta ütleks Maxile nii palju, et olen ise enam-vähem samadele järeldustele jõudnud viimaste päevade jooksul kui teised mängijad (mis on valeks osutunud, kuna Fab oli küla), seega pole näinud mõtet mingi uue teooriaga lagedale tulla.
        Parim? Ma olen kõige rohkem puusse pannud selle mängu jooksul. Minu top 3 suspecti Fab/camu/inward olid kõik külad. Ainult tiigrikutsu suitsetasin urust välja.
        Huntidel on loomulikult kasulik mind mängus hoida, kuna inward outis mind kindla külana. Nende jaoks loogiliselt parem süüa neid, kes siiani külaelanike jaoks "?" all on.

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        lugesin sisi teema algusest peale läbi. Olin enne välistanud godpseedi, sest inward tõi ta kindla külana välja ning samuti karupoja postist lähtuvalt arvasin seda. Samas Inward oli üpriski kindel, et Fab on küla ja mina olin ka, aga karupoja posti põhjal oleks ta pidanud küla olema. Samuti, nagu inward ka ise ütles, juhtis ta kahe külaelaniku lintsimist..Loodedavasti oli tal kindlat informatsiooni godpeedi kohta, sest panen ta nüüd kindlaks külaks, kuigi terve teema läbi lugedes ja hääletusi vaadates tundub ta pisut hundisena. Maxii tundus pigem külana hoopis, samas vb on need riidid väga mööda. Eelmised mängud olid kuidagi kõvasti kergemad, ag apraegu ainsa kindla hundina tundub mulle udikaz
        Ma hüppan ka praegu Maxi pealt maha ja tulen sinuga kaasa. Päeva alguses olin kahevahel, kas Maxi või udikaz. Kuna kaardimaja, donkament ja oumaigaad tulid kohe rongiga kaasa ilma mingisuguste poolt/vastu argumentidega ja udikaz hoiab siiani väga madalat profiili, siis hääletan udikaz

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #514
          Re: ***Libahunt III game thread***

          minu jaoks mõlemad enam-vähem sama hundised, aga kuna kindlate külade hääli on maxi peal vähem, siis udikaz

          Comment

          • OuMaiGaad
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 482

            #515
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Kuna küla peab ühise otsue tegema täna ja kõik oma hääled ühele inimesele panema, siis muudan hääle udikaz.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #516
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Hääled seisuga post#515

              5 udikaz (Maxi, IamAllin, Godspeed_EJ, donkament, OuMaiGaad)
              1 Maxi (kaardimaja)

              Öö saabub ~1,5 tunni pärast

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #517
                Re: ***Libahunt III game thread***

                üles poodi udikaz

                Algselt postitas lenC
                udikaz,

                Sa oled Sass. Sa oled tunnustatud kui üks kõige halvemaid postitajaid läbi aegade. Su võime on peale bani luua uus konto ja salaja kellegi käik ära blokeerida. Sa oled blokeerija. Sa esindad libahuntide võistkonda.

                ööactionid inglilt ja huntidelt, let's go

                ÖÖ

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #518
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  ära söödi kaardimaja

                  Algselt postitas lenC
                  kaardimaja,

                  Sa oled vapsik. Sa oled mees, kes tõi meile Rakvere metsade vahelt libahundi mängu, aitäh! Paraku oled sa aga meie foorumi välja vahetanud mingi välismaa käkerdise vastu, reetur! Sul ei ole mingeid võimeid. Sa esindad küla võistkonda.
                  Mängijate nimekiri:

                  donkament
                  Godspeed_EJ
                  IamAllin
                  Maxi
                  OuMaiGaad

                  PÄEV

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #519
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    nomineerin hundi kandidaadiks Maxi. Teiseks hundiks prolly OuMaiGaad. Loodan, et God ja Iamallinn tulevad Maxiga kaasa, kuigi tõenäoliselt Maxi ja OuMaiGaad esitavad minu hundiks.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #520
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Ma olen 100% kindel selles, et mina olen küla. 99% olen kindel, et IAmAllIn on küla. Ülejäänud on hall ala. Peab teema korra uuesti üle lugema.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #521
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        lenC täna on aega kuni 22.00?

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #522
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          mina arvan ,et maxi on küla, ja noh inwardi pärast arvan, et sina ka, kuigi muidu tundud sa mulle hundina. minu vlaikuteks jääb siis donkament ja omg.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #523
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Hääled seisuga post#522

                            1 Maxi (donkament)

                            Öö saabub ~4 tunni pärast

                            Comment

                            • OuMaiGaad
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 482

                              #524
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Ma ei saa aru, kuidas Maxi nüüd siis äkki nii puhas poiss tundub?

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #525
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Puhtalt gut feelingu pealt

                                donkament

                                Comment

                                Working...