Re: ***Libahunt III game thread***
Too välja see postitus, kus ma camu pushisin?
Eile öösel hääletasin camu poolt. Ei pushinud midagi ei kirjutanud ühtegi selgitust ka, miks ma teda hääletasin. Täna võin selle põhjuse muidugi välja tuua. Eilne hääl läks camule, kuna Fortune tundus kindel mineja olevat ja Fabulosele häält ei hakanud andma, et mind öösel ära ei söödaks.
Ma olen nõus, et sul on juhe koos. Ma olen selles 100% nüüd ka kindel, et sa oled HUNT. Orki läksid praegu sellega, et esimeses postis hakkasid kiiruga minu postitust ümber lükkama ja väitsid, et KONTROLLISID fakte. Praegu selgub, et sa ei kontrollinud midagi ja kiirustades rääkisid hoopis ennast sisse.
Külaelanikele veel tiigrikutsu suhteliselt mannetu katse vett sogada
Ootaks ka fabi vastuse ära pigem, kuna godspeedi argumente kontrollides tuli välja, et ega ta isegi väga puhas ei tundu. Suht random jama ajanud terve mängi jooksul. Pushinud ühte samu vendi ja ka svenzat.
Kõik saavad seda kontrollida, et peale svenza pole ma kedagi pushinud. Ühelgi külaelanikul pole põhjust sellist posti teha seega jääb alles ainult HUNDI variant.
Fabulous, camu, inward, tiigrikutsu on minu wolfpack hetkel. Külaelanikele soovin kainelt meelt ja mitte igast häma usukuda vaid tõesti kontorllige fakte, mille alusel otsus teha.
Algselt postitas tiigrikutsu
Vaata postitust
Eile öösel hääletasin camu poolt. Ei pushinud midagi ei kirjutanud ühtegi selgitust ka, miks ma teda hääletasin. Täna võin selle põhjuse muidugi välja tuua. Eilne hääl läks camule, kuna Fortune tundus kindel mineja olevat ja Fabulosele häält ei hakanud andma, et mind öösel ära ei söödaks.
Ma olen nõus, et sul on juhe koos. Ma olen selles 100% nüüd ka kindel, et sa oled HUNT. Orki läksid praegu sellega, et esimeses postis hakkasid kiiruga minu postitust ümber lükkama ja väitsid, et KONTROLLISID fakte. Praegu selgub, et sa ei kontrollinud midagi ja kiirustades rääkisid hoopis ennast sisse.
Külaelanikele veel tiigrikutsu suhteliselt mannetu katse vett sogada
Ootaks ka fabi vastuse ära pigem, kuna godspeedi argumente kontrollides tuli välja, et ega ta isegi väga puhas ei tundu. Suht random jama ajanud terve mängi jooksul. Pushinud ühte samu vendi ja ka svenzat.
Kõik saavad seda kontrollida, et peale svenza pole ma kedagi pushinud. Ühelgi külaelanikul pole põhjust sellist posti teha seega jääb alles ainult HUNDI variant.
Fabulous, camu, inward, tiigrikutsu on minu wolfpack hetkel. Külaelanikele soovin kainelt meelt ja mitte igast häma usukuda vaid tõesti kontorllige fakte, mille alusel otsus teha.
Comment