***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #391
    Re: ***Libahunt III game thread***

    igatahas külaelanikud tehke kõik oma valik siis ristiku või fabi vahel. Tulen kaasa sellega, sest fakt on see, et me ei saa ühtegi häält mujale lasta.

    mis puudutab mu post 385, siis panin inwardi valesse gruppi ja ta peaks esimeses grupis olema. läks kogemata sassi.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #392
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Pigem WP - worst player. Kõik otsused senimaani puitu pannud. Ma kardan, et god ei tule vb kaasa ristikuga. Kuigi peaks. Minul pole vahet, mulle tunduvad mõlemad nii fab kui ristik väga hundised.
      Tõenäoliselt täna öösel huntide poolt üks meist kolmest süüakse ära: mina, camu või god. Pigem mina. Jälgige siis, minu rõhutan (tänaseid) postitusi. Vähemalt kaks head lahendajat jäävad mängu.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #393
        Re: ***Libahunt III game thread***

        fair enough. minul jääb Fabulous. Ei saa öelda, et inwardi jutt ei ole loogiline, kuid natuke kardan tema liigset domineerimist ning seda, et kõik järsku tema arvamusega kaasa jooksid. Kui Fabi välja saame ning ta on hunt, siis on üsna selge, keda edaspidi võtta. kuid kui me paneme täna puusse, siis on mäng läbi lihtsalt.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #394
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Huvitav on veel see, et külatark pole välja tulnud. See võib mängule hoopis uue pöörde anda ja toob rohkem selgust majja.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #395
            Re: ***Libahunt III game thread***

            ja kesse küll olla võiks selle mängu põhjal..

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #396
              Re: ***Libahunt III game thread***

              karupoeg on surnud post #379 tõttu, tuletan meelde, et foorumi üldreeglid kehtivad ka siin mängus.

              Algselt postitas lenC
              karupoeg,

              Sa oled Vandalar. Tegelikult oled sina ainuke külaelanik siin mängus, ülejäänud on kõik FBI agendid. Igal ööl sa teed väikse jointi ja su ette ilmub Bob Marley, kes ütleb sulle ühe mängija rolli. Sa oled spioon libahuntide võistkonnas.

              Esimese päringu saad teha peale seda kui esimene mängupäev on peetud.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #397
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Hääled seisuga post#396

                4 Fabulous (Godspeed_EJ, donkament, inward, Maxi)
                3 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja)
                2 camu (ristik, Fabulous)

                Öö saabub ~2,5 tunni pärast.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #398
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  wtf just happened lenC?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #399
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    What, mis juhtus ?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #400
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Lisasin põhjenduse.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #401
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        kuna karupoeg oli hunt, siis vaadake tema posti 389.

                        Kindlad külad peaksid olema MINA, Inward, God, Fabulous. Ristiku hääleteamise peale läks poiss ka närvi, nii et täna pole külal enam ilmselt kahtlustki keda hääletada.

                        Ristik

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #402
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Lisan veel, et karupoeg posti 232 põhjal tundub Camu olevat küla.

                          Külad siis ilmselt : Mina, Inward, God, Fabulous, Camu

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #403
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Päris hea ikka. Spioon välja ka :D. Iamallin , ma arvan fab on ikkagi hunt, aga läheb kindluse pärast ristik siis.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #404
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              ristik siis

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #405
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Päris hea ikka. Spioon välja ka :D. Iamallin , ma arvan fab on ikkagi hunt, aga läheb kindluse pärast ristik siis.
                                post 389 järgi ei tahaks küll öelda, et Fab hunt on. Kui reaalne on see, et karupoeg teadis, et ta bani selle eest saab ning tegi meelega post 389, et ühelt kahelt hundilt täielikult kahtlus maha võtta?

                                Comment

                                Working...