***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #241
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Ma ei hääletanud isegi Svenzat mitte eile. Kustkohast ma selle poolt olin, et Svenza tanki panna?

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #242
      Re: ***Libahunt III game thread***

      esimesel päeval näiteks

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #243
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Sa pead ilmselt üle lugema postid uuesti.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #244
          Re: ***Libahunt III game thread***

          võibolla väljendasin end veidi valesti, parandan siis end: Sa olid hea meelega nõus svenza tanki lükata. Pole kindel kas see oli küla eksitamine või svenza testmini though.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #245
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Ega camu on ka vaikselt hundiseks muutunud, kui eelnevaid postitusi ja hääli vaadata. Kindel muidugi pole. Pole veel otsustanud, kellele hääl anda. Võibolla peaks täna fortune välja hääletama ja homme camu.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #246
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Ära külva segadust.
              Vaikseks jäin, sest tegelesin muude asjadega ja polnud mõttega arvuti taga.
              tiigrikutsu ja Fortune raudselt kahtlased.
              (Tsitaat - Algselt postitas Spewmonkey)

              Mujal uurib küll ringi, aga siin teemas ei taha senini osaleda: camu.


              Sellepärast hääletasin sind esimesel päeval, teisel päeval hääletasin sellepärast, et sul olid mõned hääled ja siis järsku hakati inwardi pushima random kohast.

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #247
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Esialgsed hääletajad camu vastu - 4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
                Nüüdseks on surnud svenza ja spew, hmm. Nüüdseks välja tulnud infoga võib öelda, et camu ei tundugi enam väga hundine ja jään oma häälega ikkagi Fortune juurde.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #248
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Hääled seisuga post#247

                  4 Fabulous (kaardimaja, Fortune, Maxi, IamAllin)
                  4 Fortune (OuMaiGaad, tiigrikutsu, Fabulous, camu)
                  2 Godspeed_EJ (donkament, WowAwiAA)
                  1 camu (ristik)

                  Öö saabub ~3 tunni pärast.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #249
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Esialgsed hääletajad camu vastu - 4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
                    Nüüdseks on surnud svenza ja spew, hmm. Nüüdseks välja tulnud infoga võib öelda, et camu ei tundugi enam väga hundine ja jään oma häälega ikkagi Fortune juurde.
                    camu enamus poste on liiga külaelaniku moodi. A la polnud eile aega ja poh täna on trenn, hääletage mind välja kui tahate jne, see teebki tema hundiseks. Imo siin ühed hundisemad on veel GodspeedEJ ja karupoeg koos nendega, kes siin Fortune vs Faboulus situatsiooni on tekitanud.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #250
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Lisaks veel, et millalgi võiks külatark välja tulla mõne kindla nimega, kui seostuksid ka kaasosalised. Ingel peaks ka veel elus olema, kes talle lisaks ühe öö annaks juhul kui blokeerija täna välja võetakse.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #251
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        ilmselt täna häält ei muuda ja jätan Fabi peale, kui ta peaks hunt olema, siis suhteliselt kindelalt on tiigrikutsu ka, kui pole, on meil suht jama seis.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #252
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Hääletan fortune.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #253
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Lootsin et fab on midagi kirjutand siia vahepeal, aga ei. Igatahes mis mind häirib ja miks ma teda hääletan on see, et ta postitas 21:59 ehk siis minut enne lõppu , et ta esiteks hääletab svenza, kelle ta ennist oli just külaelanikuks tituleerinud. JA teiseks ta postitas et ennast päästa, nahhui sa kirjutad pika lause viimasel minutil, kui sul on käppelt vaja hääl kirja saada, et enda elu päästa, milleks riskida sellega et 22:00 hääl kirja ei lähe enam.

                            Inward miks sa arvad, et kui svenza oli külaelanik, siis on kindel et ma olen hunt? ma küsisin seda enne ka, aga sa ei vastand?
                            ja camule, muidugi ma olen kahtlane, aga samade asjade pärast nagu eile, kardaaniristi ja andrese teema, mis on sama pealiskaudne kui enne + miks ma peaks veel viimasel hetkel svenza pealt häält muutma, et endale veel rohkem tähelepanu tõmmata? Häälemuutus ise oli külaelanikuna õigustatud(hundina tunduks see päris debiilne, mõelge nüüd veits), sest nagu svenza postist õigesti neemega järeldasime, siis ta polnud hunt ja üritasime päästa ja siis tuli fab oma viimase minuti postiga.
                            Panen hääle Camu peale.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #254
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Oot-oot.

                              Fortune sa alustad oma juttu, et "sa hääletad fabulousi" based on eilne õhtune käitumine ning lüõpus paned hääle hoopis camu peale???

                              Mida see tähendama peaks?

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #255
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Hetkel Fortune

                                Comment

                                Working...