Re: ***Libahunt III game thread***
Seis on ikka väga nutune juba, hunte pole veel üldse maha saadud.
Eile hääletasin Camu, aga tema tundub siiski pigem küla eilse põhjal. See et Svenza küla oli, no ma ei tea. Ma ei suutnud päris hästi ära tajuda kui palju temast reaalset kasu oli ka, pigem külvas segadust.
Hetkel on meil 2 päeva aega midagi teha ja reaalseid kandidaate on 2, Fortune ja Fab. Mõlemad vist siiski hundid ei ole.
Hetkel siis kaks varianti Fab (Inward) ning Fortune.
Suure tõenäosusega kui Fab on hunt siis seda on ka Inward. Seega kasulikum minu arvates oleks Fabi välja hääleteda ja juhul kui tema on hunt siis Inward samuti, sealt saab juba mingeid seoseid hääletamiste jne suhtes kui ei ole siis on suht kööga kuna Fortune saame kätte, aga edasipidi eksida enam ei tohi.
hääletan Fabulous
üldiselt on siin neid kahtlaseid veelgi, aga liiga riskantne oleks vist mingi suvalise kodaniku kraesse hüpata hetkel
Järgmine mäng enam ise osa ei võta. Esimene mäng oli veel huvitav, aga selles mängus enam eriti ei viitsi kuidagi aktiivselt soneerida ja võidelda. Aega ka pole, et teemat mitu korda läbi lugeda. Kahju, sest mäng ise huvitav
Seis on ikka väga nutune juba, hunte pole veel üldse maha saadud.
Eile hääletasin Camu, aga tema tundub siiski pigem küla eilse põhjal. See et Svenza küla oli, no ma ei tea. Ma ei suutnud päris hästi ära tajuda kui palju temast reaalset kasu oli ka, pigem külvas segadust.
Hetkel on meil 2 päeva aega midagi teha ja reaalseid kandidaate on 2, Fortune ja Fab. Mõlemad vist siiski hundid ei ole.
Hetkel siis kaks varianti Fab (Inward) ning Fortune.
Suure tõenäosusega kui Fab on hunt siis seda on ka Inward. Seega kasulikum minu arvates oleks Fabi välja hääleteda ja juhul kui tema on hunt siis Inward samuti, sealt saab juba mingeid seoseid hääletamiste jne suhtes kui ei ole siis on suht kööga kuna Fortune saame kätte, aga edasipidi eksida enam ei tohi.
hääletan Fabulous
üldiselt on siin neid kahtlaseid veelgi, aga liiga riskantne oleks vist mingi suvalise kodaniku kraesse hüpata hetkel
Järgmine mäng enam ise osa ei võta. Esimene mäng oli veel huvitav, aga selles mängus enam eriti ei viitsi kuidagi aktiivselt soneerida ja võidelda. Aega ka pole, et teemat mitu korda läbi lugeda. Kahju, sest mäng ise huvitav

Comment