***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #121
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    imo hääli võis kokku lugeda ainult host. Camu, Fab - imo võiks isikliku antipaatia hetkel kõrvale jätta ja keskenduda mängule ning analüüsida puhtalt jutu sisu, mitte esitajat.
    Ma jätsin juba.
    NAgu ütlesin, hetkel raske analüüsida. Kahe mängu põhjal võib öelda, et inactive player pole siiani hunt olnd. Teiste kohta raske öelda. q_q imo selline, kellest kunagi sotti ei saa. Teiste kohta ei tea veel.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #122
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Algselt postitas Fortune Vaata postitust
      kuule sa võiks ise veits mängu süveneda, mu hääl on q_q peal atm.
      Siis oli see post tühja pandud kulu sessi kõrvalt, jes. EKS homme näeb.

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #123
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Ei viitsi täna nii pikalt süveneda.
        Et inwardile konkurent saada panen oma hääle q_q peale.
        Korra juba sain su maha, saan uuesti. :D

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #124
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Imo on hetkel seis väga halb, sest inward oli pikalt kindlalt esimene ja mingit sebimist ei toimunud, et teda päästa (mida hundid oleks võinud teha maybe?) Seega mina järeldaks umbkaudselt, et ta pole hunt. Häälte counti oleks vaja, aga praegu muudan oma hääle q_q peale.

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #125
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.
            Enamvähem samal arvamusel, inward tundub suht süütu tegelane hetkel. Jään ikkagi hetkel camu juurde kuna ta oli juba alguses juba koos svenzaga sihikul ja siis hakati seda random teemat siin üles puhuma. Aga eks näis siis, kas see on puhtalt kaitsmine või mitte, kui mind selle pärast välja võetakse siis teate keda sihikule võtta vähemalt.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #126
              Re: ***Libahunt III game thread***

              nüüd peaks q_q juhtima vist. Eks näis. Ise ennustan, et mul pikka pidu pole sel korral ja mind ootab Inwardi saatus.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #127
                Re: ***Libahunt III game thread***

                üsna kiirelt loetud:

                5 q_q (Maxi, Fortune, camu, neeme, kaardimaja)
                4 inward (ristik, Spewmonkey, Tuul, Svenza)
                3 camu (tiigrikutsu, Fabulous, donkament)
                3 Fortune (-andres-, kardaanirist, WowAwiAA)
                3 Svenza (Godspeed_EJ, karupoeg, q_q)
                1 kaardimaja (taavi)
                1 WowAwiAA (IamAllin)
                1 neeme (udikaz)

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #128
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  q_q konkurentsitult kõige kahtlasem tüüp üldse. Läheb hääl sinna.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #129
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    lol kõige kahtlasem

                    see mäng ma obv küla ja kuna mingit rolli pole + maxi, fab ja camu tahtsid mu eelmise mängu põhjal välja võtta siis nittida ei viitsind

                    svenza on hunt called it first

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #130
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      3 minutit aega PM-ida parandusi

                      6 q_q (Svenza, kaardimaja, neeme, camu, Fortune, Maxi)
                      3 camu (tiigrikutsu, donkament, Fabulous)
                      3 Fortune (WowAwiAA, kardaanirist, -andres-)
                      3 Svenza (q_q, karupoeg, Godspeed_EJ)
                      3 inward (Tuul, Spewmonkey, ristik)
                      1 neeme (udikaz)
                      1 WowAwiAA (IamAllin)
                      1 kaardimaja (taavi)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #131
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        q_q poodi üles, ta oli
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #132
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          night-actionit ootan:

                          külatargalt
                          küla mõrtsukalt
                          küla inglilt
                          küla blokeerijalt
                          sarimõrtsukalt
                          huntide võistkonnalt
                          huntide spioonilt
                          huntide blokeerijalt
                          huntide 1. öö ühekordselt mõrtsukalt

                          Otsused tuleb saata minule privaatsõnumiga. Tähtaeg on 10:00! Kui te otsustate, et te ei soovi öösel oma võimet kasutada, siis saatke kasvõi PM-iga "-".

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #133
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Öösel kella kolme paiku toimub õnnetus Jõgevamaal, 44-aastase Andrei Ford Escorti löögist suri 24-aastane Aleksander. Kasutaja Spewmonkey on surnud.

                            Algselt postitas lenC
                            Spewmonkey,

                            Sa oled Spewmonkey. Kuna sul on modede hulgas käpad sees ja tegelt oled sina see, kes selle foorumi niite tõmbab, siis on sul võimalus igal öösel ühe mängija käik ära blokeerida. Sa oled blokeerija ja esindad küla võistkonda.
                            Külapolitseinik rakendas omakohut ja kasutaja LuuK on surnud.

                            Algselt postitas lenC
                            LuuK,

                            Sa oled Potsataja. Inimesed, kes sind pikemalt teavad on kursis, et tegelikult oled sa üks heatahtlik ja abivalmis inimene, aga teinekord sa suudad ikka üllatada. Siin mängus jood sa iga päev 0,5L viina ära, aga sellest jääb väheks ja on vaja autoga poodi sõita, teel suudad sa iga päev ühe inimese ära tappa. Sa oled sarimõrvar. Sa esindad neutraalset võistkonda.
                            Huntide ühekordne mõrtsukas eemaldas mängust kardaaniristi

                            Algselt postitas lenC
                            kardaanirist,

                            Sa oled nozzu. Amatööride bandest oled sa vaat et kõige sümpaatsem kuju. Paraku oleks sa pidanud juba ammu kõrgemal mängima. Su lisavõimeks on Hulki kombel pükside katki käristamine, aga ma ei ole kindel, kuidas see sind siin mängus aitab. Sa esindad küla võistkonda.
                            huntide kannibalistlikest homofoobidest koosnev võistkond otsustas ära süüa kasutajad -andres- ja rasmer

                            Algselt postitas lenC
                            rasmer ja -andres-,

                            Te olete pastilaa ja Pahvak. Kumb on kumb, seda ma ei tea. Keegi ei tea. Vahet nagu polegi. Te saate omavahel mänguväliselt suhelda, aga kui üks teist peaks surema, siis sureb ka teine automaatselt. Te olete armatsejad ja esindate küla võistkonda.

                            Mängijate nimekiri:

                            camu
                            donkament
                            Fabulous
                            Fortune
                            Godspeed_EJ
                            IamAllin
                            inward
                            kaardimaja
                            karupoeg
                            Maxi
                            neeme
                            OuMaiGaad
                            ristik
                            Svenza
                            taavi
                            tiigrikutsu
                            Tuul
                            udikaz
                            WowAwiAA


                            Samuti mainiksin ära, et mängijad ise võivad ka hääli kokku lugeda, eeldusel, et seda kuidagi tahtlikult ei manipuleerita.

                            ON PÄEV

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #134
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Kõik surnud mängijad, kes pole hundid võivad mulle PM-ida oma skype useri, on loodud chat, kus saab mängu kommenteerida.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #135
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                q_q konkurentsitult kõige kahtlasem tüüp üldse. Läheb hääl sinna.
                                milles q_q kahtlasena tundus? Too mõni postitus näiteks.
                                Endale jääb pigem mulje, et viimasel hetkel läksid ikkagi bandwagon arvamusega kaasa, et esimesel päeval kindlasti üks külaelanik välja süüa. Kuna sa oled imo hunt, siis ei pane imestama.

                                camu ja kaardimaja vangerdused jätsid ka päeva lõpuks kahtlase mulje.

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                lol kõige kahtlasem

                                see mäng ma obv küla ja kuna mingit rolli pole + maxi, fab ja camu tahtsid mu eelmise mängu põhjal välja võtta siis nittida ei viitsind

                                svenza on hunt called it first

                                Comment

                                Working...