Re: ***Libahunt III game thread***
kui see svenza kohta käib siis see pole põhjus miks teda hääletan
ta oli 1-2 päeva jah seal triobeti mingil värgil ja see savi. asi on selles kuidas ta viimaseid päevi mängis
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
ta oli 1-2 päeva jah seal triobeti mingil värgil ja see savi. asi on selles kuidas ta viimaseid päevi mängis

Comment