***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #46
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Karistada võiks ikka neid, kes reaalselt sõna ei võta, mitte neid kes eelmine kord seda ei teinud.
    kui see svenza kohta käib siis see pole põhjus miks teda hääletan

    ta oli 1-2 päeva jah seal triobeti mingil värgil ja see savi. asi on selles kuidas ta viimaseid päevi mängis

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #47
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Vaatame kas muidu mitte kõige aktiivsemad foorumlased ärkavad kui vaja.
      Fortune, vaikne igalpool, hakka häält tegema ja ennast kaitsma, sest tihti osa hunte hiilivad võsas vaikselt ringi, kuni nad ümber piiratakse.
      sir yes sir, anyways ärkasin veits hiljem kui plaanis. Inward

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #48
        Re: ***Libahunt III game thread***

        jään svenza juurde. erilist readi ei ole kuid for the sake of the game võiks:

        a) mänguga kaasas käia (mida ta nüüd ka teeb)
        b) inimestega suhelda viisakalt. Mitte esimese süüdistuse peale räusata kohe ja sõimata stiilsi "lambitont", "elu mõttetu vend", "lambi idikad".

        Minule isiklikult selline liin ei meeldi ja thats it. Näen maximum EV-d svenza väljahääletamises just sellepärast, et mängu dünaamika ja suhtlusviis oleks veidi intelligentsem ning saaks hilisemas faasis rahulikult ning tsiviliseeritult. Kui ta on ka hunt, siis even better...

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #49
          Re: ***Libahunt III game thread***

          lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #50
            Re: ***Libahunt III game thread***

            muudan oma hääle camu pealt udikaz peale, sest tahaks näha aktiivsuse välja näitamist muul moel kui teemat sirvedes.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #51
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Svenza tuleks sisse jätta juba entertainment value pärast, puhas kuld :D

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #52
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Ma ei teagi, mis nüüd teha. Kas muuta ka häält ja vaadata mis toimuma hakkab või teha häälemuutus alles hilisemalt, aga see hääle muutmine, on paljudele külaelanikele eelnevates mängudes samas kahju toonud.
                lenCile põnevuse tekitamiseks panen Inward

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #53
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  hääletan Fortune, sest vaiksetest mängijatest pole kasu.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #54
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Hääl jälle esimese peale, kes pole sõna võtnud - inward
                    Nüüd enam võib-olla enne kümmet ümber ei jõua muuta, seega - kes hiljaks jääb, see hääle saab

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #55
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      hääletan ka inward

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #56
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Mängu struktuur natuke teine kui eelmised mängud, seega siin hääletada, et oh hääletame labase kõnepruugiga küla välja on muhedam seltskond võib väga suurt kahju teha. Ise andsin hääle ennist IamAllin-le, lootsin vähemalt üksikuid toetusi sest sealt võis oodata ehk tegeliku arutelu lahti minemist - ei juhtunud. Svenza kaitseb end üheselt, on ta siis küla, hunt või mängu host. TUlebki otsida, kus tegelikku kaitset võiks oodata, et siis mingeid järeldusi hakata tegema: praegu on mäng seal kus ta oli hommiku esimesel tunnil.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #57
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          vaene inward läks eelmine kord ka esimene öö, vast ilmub välja.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #58
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            inwardi ma jätaks essa päev sisse isegi kui ta afk jääb

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #59
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              miks?

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #60
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                sest ta on q_q lover ofc

                                Comment

                                Working...