Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1036
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Minul oli kohe olemas ma ei tea, turniirini aega 1 tund ja 46 minutit.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #1037
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      mis turna?

      Comment

      • broadcast
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 143

        #1038
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas antnx
        mis turna?
        Tournaments--->Restricted---> Ja Loyalty freerolls 1000$

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1039
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Üritan ka hetkel "kerjata" automaatselt seekord ei ole tulnud.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1040
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Mul endal oli olemas, aga seekord vast nii magus ei tule, eelmine kord kui cancel lükati, oli level2 omale mingi 25 osalejat, kui regamine lõppes. Täna tuleb ikka mingi 50 ära vast.

            Comment

            • tahanvaadata
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 57

              #1041
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Tower staff ticketite kohta: I have to send it to one at a time :D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1042
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Nii ärkasin ja vaatan 4 minutit turna alguseni, 20 saavad raha level 3 aga ainult 24 registeeritud mängijat hahha, tahaks näha, kas jätavad turniiri ära, katsugu ainult.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1043
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  24 mängijat tuligi kokku ja 20 saavad raha, foldisin juba 20 hulka ja 20$ olemas.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #1044
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Lols tiksusin kah sellel turnal ja vaatasin, et mis värk on. Üldse ei mänginud vaid mängisin CS-is ja mingil hetkel viskas turna üle ja läksin 66 all in ja OUT. Üllatuseks 10$ anti :D

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1045
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Ma ka tiksusin ei tulnd kätt. Olin samas käes siis A10o all innis. Sain flopis pihta aga kolmas tüüp sai KQo turnis pihta. mingi 200 jäi järgi ja passisin järgmise manikohani ära ja 15 kulli laekus seekord.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1046
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Mõtlesin, et võidan ära või vähemalt esikolmik, kuid läks napilt pekki. Nagu ikka - eduseisus nuppe ja vastasele floppi vajalik kaart. Ühe veidi kaheldava pushi tegin ka varem, kuid eriti ei põe, muidu oli ikka kõik hästi mängitud.

                        Comment

                        • urmo1
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 330

                          #1047
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Total Player Point Balance 8627.25
                          Mis nagu nende punktidega peale hakkata see points shop ikka väga mõtetu praegu 425 punkti eest pakutakse 25 $,see nagu 17 punkti eest üks dollar,kuigi nagu nad pakuvad tihti neid reload boonuseid mis 2 x kasulikumad(ma ainult nendega hakkama saanud),ma arvan et enamik saavad 8 punkti eest ühe dollari.Kas keegi teab millal need uuendused tulevad millest nad räägivad?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1048
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas urmo1
                            Total Player Point Balance 8627.25
                            Mis nagu nende punktidega peale hakkata see points shop ikka väga mõtetu praegu 425 punkti eest pakutakse 25 $,see nagu 17 punkti eest üks dollar,kuigi nagu nad pakuvad tihti neid reload boonuseid mis 2 x kasulikumad(ma ainult nendega hakkama saanud),ma arvan et enamik saavad 8 punkti eest ühe dollari.Kas keegi teab millal need uuendused tulevad millest nad räägivad?
                            Praegu ei ole nendega väga midagi tarka teha, soovitan oodata, ehk pointshoppi midagi mõistliku varsti ilmub. Millal ilmub ei tea keegi.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #1049
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Praegu ei ole nendega väga midagi tarka teha, soovitan oodata, ehk pointshoppi midagi mõistliku varsti ilmub. Millal ilmub ei tea keegi.
                              Keegi kuskil 2+2-s väitis, et nägi, kuidas lobby chati support ütles, et kohe-kohe on poodi midagi kasulikku tulemas...

                              lol - see kõlas nagu naised saunas homme rääkisid, et üleeile olevat jüri ketukat saanud

                              Comment

                              • urmo1
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 330

                                #1050
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas CTXrix
                                Keegi kuskil 2+2-s väitis, et nägi, kuidas lobby chati support ütles, et kohe-kohe on poodi midagi kasulikku tulemas...

                                lol - see kõlas nagu naised saunas homme rääkisid, et üleeile olevat jüri ketukat saanud

                                Ega jah see kohe kohe on vist juba suht pikka aega räägitud :D

                                Comment

                                Working...