Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pendula
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 155

    #1786
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tuli ära! Loodame, et oli ühekordne jama.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1787
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Täna õhtul peaks Toweris olema gripsed 50$ added, mis on 2 korda juba ära jäänud, kuna pole rahvast kokku saanud. Panen parooli õhtu foorumi, kui turniir lobbysse ilmub.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1788
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        NB!!! Täna Toweris $5+0.5 buy inni-ga 50$ Add-ed turniir

        Turniir algab kell 21:00 ja lobbys on turniir nimega gripsed/puma tournament

        Osaleda võivad kõik läbi meie foorumi liitunud mängijad.

        Parooliks on: MONEY139


        10 Mängijat peab kokku tulema, et turniiri käima saaks. Viimased 3 korda on ära jäänud.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #1789
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          kas saite rahad kätte kõiik?

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #1790
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            mul tuli 23-ndal.

            Comment

            • pendula
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 155

              #1791
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid $1000 added.
              20.30 algusega kui ma ei eksi.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1792
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas pendula
                Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid $1000 added.
                20.30 algusega kui ma ei eksi.
                Just nii, ise võtan kindlasti osa.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1793
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  3 koht ja pluss 100$ 10 10 vs a 3 preflop all in ja muidugi vastane sai rea >:(

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1794
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    mäng käib veel just näitasin skilli ja panin sellist donki et annab olla. 51 alles ma 1 hetkel. vast ei keera midagi tuksi ja saab pisut lisa



                    No-Limit Hold'em, $800.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    UTG+1 ($3092)
                    MP1 ($739)
                    MP2 ($7547)
                    MP3 ($2195)
                    Hero (CO) ($16410)
                    Button ($2220)
                    SB ($7990)
                    BB ($5782)
                    UTG ($2025)

                    Preflop: Hero is CO with 8, 2
                    4 folds, Hero bets $2000, Button raises $2220 (All-In), 1 fold, BB calls $1820, UTG calls $1225 (All-In), Hero calls $220

                    Flop: ($8685) 3, 2, 7 (4 players, 2 all-in)
                    BB checks, Hero bets $3600, BB calls $3562 (All-In)

                    Turn: ($15809) 3 (4 players, 3 all-in)

                    River: ($15809) K (4 players, 3 all-in)

                    Total pot: $15809

                    Results:
                    Button had Q, J (one pair, threes).
                    BB had A, Q (one pair, threes).
                    UTG had A, Q (one pair, threes).
                    Hero had 8, 2 (two pair, threes and twos).
                    Outcome: Hero won $15847

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #1795
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      mäng käib veel just näitasin skilli ja panin sellist donki et annab olla. 51 alles ma 1 hetkel. vast ei keera midagi tuksi ja saab pisut lisa
                      Vau, on skill! ;D
                      Ära enam siis sellist jama korralda, hoia lõpuni.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1796
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Irw, mis käsi ;D Pane see turna kinni

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1797
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Olen nüüd kah Toweris mõned sajad käed 6max NL10 teinud ja see on ikka uskumatu, mis tase seal on. Ma olen Pokerstarsiga nii harjunud, selliseid donke pole ma küll kordagi näinud. Mul on QQ käes, Q5663 ja vastane callib kolm tänavat ennast allin, hoides Q2???? Mis toimub? Ma olen kuulnud, aga ma pole uskunud. Ma tegin alguses ülitight folde, enne kui aru sain, millega mängitakse. Laua kõige tightim vend oli oli 90/4, mul pole sõnu.

                          Asjast kah, kuidas ma mingeid boonuseid sealt saaksin, 210$ bankroll, aga kõik on freerollidega saadud, pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?

                          Comment

                          • broadcast
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 143

                            #1798
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas alaska
                            , pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?
                            See väljakandmine ei tohiks ju eriline probleem olla... üks päevake ja asi korras. Vahest isegi kiiremini. Juhul kui MB-sse kannad.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1799
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Ma pole mb-st towerisse kandnud midagi kunagi, nagu mina aru saan, pean kõigepealt M'B-sse kandma oma kontolt, siis sealt Towerisse ja siis alles towerist välja? Moneybookersisse pole kah kunagi midagi kandnud.

                              Comment

                              • pendula
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 155

                                #1800
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Kuidas teil Toweris Pointrace läks?
                                Mul seis selline, et täna keskpäeval oli lõppkuupäev, paar nädalat olin esikohal seal jooksvalt.
                                Nüüd ütleb, et pointrace on läbi ja et minu viimane pointrace lõppes 31.märts!!! ja ongi kõik.
                                Loodan, et lihtsalt mingi delay jälle andmetega seal. Pagan ma aru ei saa!!! Kas tõesti on nii keeruline asju õigel ajal ja õigesti teha?

                                Comment

                                Working...