Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #901
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Ma lugesin neid linke ning ma ei leia kuskil mitte mingisuguseid konkreetseid numbreid ja kas keegi, kes on asjaga kursis võiks teha tabeli, kui suur tegelik rakeback erinevatel VIP levelitel on ja kui suur on otsese (siis läbi boonuste) ja kaudse (läbi turniiride) rakebacki osakaal.

    Võib-olla on võetud maha boonused aga lisatud raha muudmodoi? Läbi liigade jms? Ma ei tahaks elu sees uskuda, et 60% rakeback üleöö tõmmatakse maha 30-40%. Kuskil peab olema mingi konks, sest tegu ei ole väikese toaga (kindlalt on netis 1 suuremaid tube FTP, Starsi ja Party kõrval), et pankrotihoos hakatakse suuri kärpeid tegema.

    Minule tundub, et lihtsalt paanika - sest ma ei ole näinud konkreetseid numbreid.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #902
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      see mis ma pastisin eelneval lehel ongi ju konkreetne arvutus 400 dollari asemel 80

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #903
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Nii panin käed netti ja saadaval kõigile - ei viitsi siin midagi peita või mitte aga tulevikus, kui keegi tahab käsi saada, siis leiutan kindlasti miski süsteemi, et käsi saaksid inimesed, kes neid vajavad ja kes on usaldusväärsed:



        Fail on 180MB suur ning sisaldab kahe OGHG.db faili ja kuute rar faili. Kõik rar failid pakkige lahti ning siis importige kogu "kaed" kataloog HEM'i manual impordiga sisse. Käsi peaks seal olema miski 150k (maybe vähem, ma kindel ei ole) ja limiitides 10NL-1000NL.

        Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.

        Samuti andke nüüd kindlasti tagasisidet, et mis mänge on vaja datamineda - kas full-ringi või 5 maxi ja mis limiite kõige rohkem vaja läheks. Ise hetkel olen kõige rohkem pannud 100NL-400NL peale ja siis teised limiidi on jäänud teisejärguliseks.

        Edu improtimisel ja loodan, et saate abi :)

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #904
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas ranka
          Nii panin käed netti ja saadaval kõigile - ei viitsi siin midagi peita või mitte aga tulevikus, kui keegi tahab käsi saada, siis leiutan kindlasti miski süsteemi, et käsi saaksid inimesed, kes neid vajavad ja kes on usaldusväärsed:



          Fail on 180MB suur ning sisaldab kahe OGHG.db faili ja kuute rar faili. Kõik rar failid pakkige lahti ning siis importige kogu "kaed" kataloog HEM'i manual impordiga sisse. Käsi peaks seal olema miski 150k (maybe vähem, ma kindel ei ole) ja limiitides 10NL-1000NL.

          Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.

          Samuti andke nüüd kindlasti tagasisidet, et mis mänge on vaja datamineda - kas full-ringi või 5 maxi ja mis limiite kõige rohkem vaja läheks. Ise hetkel olen kõige rohkem pannud 100NL-400NL peale ja siis teised limiidi on jäänud teisejärguliseks.

          Edu improtimisel ja loodan, et saate abi :)
          Suured tänud! Ise oleksin õnnejunnis NL50 ja NL100 5-max sample-i eest! :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #905
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas CTXrix
            Suured tänud! Ise oleksin õnnejunnis NL50 ja NL100 5-max sample-i eest! :)
            Keegi veel 5maxi tahab ?

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #906
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Cmon ppl, vote for 5max!!!

              Konkreetselt Toweri kohta on 2p2-s selline teema: http://forumserver.twoplustwo.com/51...8/#post8337111

              edit: siiani pointless. Toweri support võtab korra sõna ja ajab mulli. Peamine küsimus - kas reload boonused jäävad pidevalt tulema ja mis vabastamisleveliga - on vastamata.

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #907
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas ranka
                Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.
                Suured tänud!
                Tõmbasin käed sisse ja sain 204 473 kätt ja 5974 uut mängijat (enne oli mul 10 117).

                Suur huvi paljudel kindlasti FR vastu ja just NL20 ja kõrgem, kuna paljud praegu liiguvad just 20-30-50!

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #908
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #909
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas -andres-
                    Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.
                    FR või 5 max?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #910
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas virx747
                      Suured tänud!
                      Tõmbasin käed sisse ja sain 204 473 kätt ja 5974 uut mängijat (enne oli mul 10 117).

                      Suur huvi paljudel kindlasti FR vastu ja just NL20 ja kõrgem, kuna paljud praegu liiguvad just 20-30-50!
                      Oh, isegi niipalju.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #911
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        FR :).

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #912
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas ranka
                          Oh, isegi niipalju.
                          Jah, kusjuures kataloogis 1 käsi sisse ei lugenud HEM millegipärast. Seal mahu järgi ilmselt veel umbes 40-50k kätt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #913
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas virx747
                            Jah, kusjuures kataloogis 1 käsi sisse ei lugenud HEM millegipärast. Seal mahu järgi ilmselt veel umbes 40-50k kätt.
                            Imelik aga poleig ertiti tähtis.

                            Ma panen siia teemale kohe küsitluse, et mis limiiti toweris mängite ja selle järgi saaks edaspidi dataminema hakata.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #914
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              suured tänud ranka. sain 125k kätt, midagi jätsin vist tegemata. NL10 sain 10k kätt igatahes juurde.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #915
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas -andres-
                                Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.
                                +1

                                Comment

                                Working...