Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #751
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas CTXrix
    Jep, lahtimängitud summa peaks automaatselt sulle kontole tulema. Nende uute sign-up boonustega on see jama, et nende tilkumist ei pane tähelegi, kui 5$ kaupa tulevad. Äkki sul see teema?
    Jah mingi uus imelik boonuse vabastamise süsteem, õnneks suuremad boonused vabanevad normaalselt. Tegelikult see on kahe otsaga asi aga suur summa korraga, meeldib rohkem.

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #752
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Selline küsimus, et jõulude ajal tuli miski bonus dealer ja võtsin sealt uue boonuse.. aga see saab üsna pea clearitud? Kas bonus dealer avaneb aind kuus korra? Ja muidu ju tavaliselt tuleb iga kuu miski esimesel teisel nädalal see boonus diiler külla? Et kas ta ikka nüüd see kuu ka tuleb.. ja ütleme et isegi kui ei tule ja mul saab boonus paari päeva pärast clearitud, kas siis senikaua polegi võimalik miskit boonust saada?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #753
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas rankapoeg
        Selline küsimus, et jõulude ajal tuli miski bonus dealer ja võtsin sealt uue boonuse.. aga see saab üsna pea clearitud? Kas bonus dealer avaneb aind kuus korra? Ja muidu ju tavaliselt tuleb iga kuu miski esimesel teisel nädalal see boonus diiler külla? Et kas ta ikka nüüd see kuu ka tuleb.. ja ütleme et isegi kui ei tule ja mul saab boonus paari päeva pärast clearitud, kas siis senikaua polegi võimalik miskit boonust saada?
        Tavaliselt minul ilmub ta kohe järgmisel või ülejärgmisel päeval sõltumata ajast. Kunagi jah käis dealer ainult kuu lõppudel, nüüd peaks suht koht kohe pakkumine tekkima, kui ei teki anna teada mõtleme midagi välja.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #754
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Oki, eks näis :)

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #755
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas rohelinekonn
            Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P
            ma ei tea, kas sul on probleem lahenenud, kuid eelmisest reedest on neil igatahes mailide saatmine perses ehk nad ei saa meile korralikult saata. väidetavalt töötatakse lahenduse kallal - rääkisin mängukeskkonna staffiga. ehk on selle taga. ootan minagi ühte vastust.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #756
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas taipupole
              ma ei tea, kas sul on probleem lahenenud, kuid eelmisest reedest on neil igatahes mailide saatmine pe**es ehk nad ei saa meile korralikult saata. väidetavalt töötatakse lahenduse kallal - rääkisin mängukeskkonna staffiga. ehk on selle taga. ootan minagi ühte vastust.
              Täna tuli esimene meil mulle, ehk siis nüüd töötab loodetavasti.

              Comment

              • CTXrix
                Grinder
                • Oct 2008
                • 689

                #757
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas Tigrano
                Tavaliselt minul ilmub ta kohe järgmisel või ülejärgmisel päeval sõltumata ajast. Kunagi jah käis dealer ainult kuu lõppudel, nüüd peaks suht koht kohe pakkumine tekkima, kui ei teki anna teada mõtleme midagi välja.




                Mul on ta siiani tulnud vist 3-4 korda ja iga kord juba siis, kui mul eelmine boonus veel vabastatud pole (ca 100 punkti veel puudu). Nii on küll eriti mugav, et paned jaga järjekorda ja ühtegi kätt ilma boonuse vabastamiseta ei mängi.
                QUOTE-imisega jah mingi kala sees.

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #758
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Nüüd sain diilerilt pakkumise, kui üle 300 punkti veel lahti mängida. Seega siiani pidevalt kumuleerunud need ja mingit pausi boonuste vahel ei ole olnud.

                  On a side note: Tower on mulle break-even-switch*i peale pannud. Kusjuures täieliku rollercoasteriga...5 buy-ini alla, 5 buy-ini üles jne jne jne. Lõpetasin just ligi 3000-käelise sessi ja 14$ sain

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #759
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    oi jube, täna olen break even fishises omahas, aga DONid ja Holdem...oi jube, mis downswing...ma saan ainult coolereid :D

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #760
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Sa Toweris hotcocaEST jah?

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #761
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        hotcocacola oli taken või? :D Korra isegi nägin sind nl10 . Mul veel viimased ponnistused ja 1 hea sess ja saan Nl20 asuda.

                        Comment

                        • rottmees
                          Räme Fish
                          • Dec 2008
                          • 3

                          #762
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          $1000 Boonus:

                          Bonus is released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar and will be issued to your account in installments of $115.

                          Et kui antakse $115 suurustes juppides välja siis kuidas $1k välja tuleb ( 8x115 = $920 ja 9x115 = $1035)

                          Mis juhtub kui ma ei saa hakkama selle boonusega? Muutun lvl1 või saan ikkagi lvl2 kätte?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #763
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas rottmees
                            $1000 Boonus:
                            Et kui antakse $115 suurustes juppides välja siis kuidas $1k välja tuleb ( 8x115 = $920 ja 9x115 = $1035)
                            Mis juhtub kui ma ei saa hakkama selle boonusega? Muutun lvl1 või saan ikkagi lvl2 kätte?
                            Viimane summa on väiksem ja kui hakkama ei saa, siis jääd samale tasemele.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #764
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Oliverk
                              hotcocacola oli taken või? :D Korra isegi nägin sind nl10 . Mul veel viimased ponnistused ja 1 hea sess ja saan Nl20 asuda.
                              Mis bankrolliga siis lähed NL20 proovima?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #765
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas CTXrix
                                Nüüd sain diilerilt pakkumise, kui üle 300 punkti veel lahti mängida. Seega siiani pidevalt kumuleerunud need ja mingit pausi boonuste vahel ei ole olnud.

                                On a side note: Tower on mulle break-even-switch*i peale pannud. Kusjuures täieliku rollercoasteriga...5 buy-ini alla, 5 buy-ini üles jne jne jne. Lõpetasin just ligi 3000-käelise sessi ja 14$ sain
                                Mul samuti tuli boonus dealer eile, kusjuures mul on veel 2 päeva aega boonuseid clearida, seega veel vingem, boonuse saab koheselt ei pea sekunditki ootma.

                                Comment

                                Working...