Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #781
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tule taevas appi, mis õpetus aga eks ta nii ole, mida rohkem sa reklaami teed ja rahvast pommitad, seda suurem on tõenäosus, et mõni jälle pokkerituba vahetab ja Toweri poole suuna võtab. Olen alati seda meelt, et parem midagi, kui mitte midagi.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #782
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Toweri freerollide ja added turniiride ajakava ja paroolid on paika pandud ja Toweri suppordile edastatud. Nüüd jääb loota, et kõik laabub ilma probleemideta ja kõik turniirid ilmuvad lobbysse ettenähtud ajal.

      Turniirid hakkavad toimuma nädalas 4 korda ja nendest saavad osa võtta kõik läbi pokkeriprod.com linkide liitunud mängijad.

      Kaks korda nädalas teisipäeval ja neljapäeval kella 21:00 on võimalik osa võtta 50$ freerollist.

      Ning pühapäeval toimuvad kaks added turniirid, kell 21:00 algab 50$ Added - sisseostuga 5$+0.5$ ning kella 22:00 algab 100$ Added - 10$+1$ turniir.


      Reklaamin turniiri veel toimumise päeval, et kellegil meelest ei läheks ja samuti saadad privaatsõnumiga kõigile teadaolevatele mängijatele paroolid.



      Edu laudades,

      Tigrano


      Comment

      • Tarq666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 814

        #783
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Mis kuupäevast siis esimesed toweri turniirid on planeeritud?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #784
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Tarq666
          Mis kuupäevast siis esimesed toweri turniirid on planeeritud?
          Esimene turniir peab aset leidma täna, kell 21:00, kohe saadan ka paroolid kõigile, kelle Toweri ja Foorumi kasutajatunnust tean

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #785
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

            Täna on Toweris, 50$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed Winter League, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


            Loodan, et turniir toimub ja kõik laabub ilma probleemideta. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


            Parool GRIPSED123


            Edu turniiril,

            Tigrano

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #786
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Ei suuda nagu leida sellist.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #787
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas Oliverk
                Ei suuda nagu leida sellist.
                Peaks ilmuma alles 8 ajal lobbysse, vähemalt loodan, et ilmub. Ise kiman kohe trenni ja loodan, et Tower midagi ära ei käki.

                Comment

                • Foux
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 486

                  #788
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Tigrano, ma liitusin kunagi ammu enne seda foorumit läbi mingi sinu antud lingi - http://www.towergaming.com/affiliate...31&size=468x60
                  Kas ma ei või osaleda?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #789
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas Foux
                    Tigrano, ma liitusin kunagi ammu enne seda foorumit läbi mingi sinu antud lingi - http://www.towergaming.com/affiliate...31&size=468x60
                    Kas ma ei või osaleda?
                    Jah, võite mängida. Kõik, kes olete kunagi läbi minu või ranka blogi linkide liitunud võite samuti neid turniire mängida.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #790
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      ei näe

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #791
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Timpz
                        ei näe
                        +1

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #792
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas zyxxx
                          +1
                          Ma ka pime.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #793
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas Timpz
                            ei näe
                            Krt fasdgfdfgdfgdfgdfgdfgdf, tulin just trennist ja näen, et polegi turnat toimunud, no krt küll, see manager on ikka täiesti gsdafsdfasdfsdf pole sõnu, isegi paroolides kokku lepitud aga ei suudeta asju ajada >:(

                            Vabandan jälle, ise ka väga, väga kuri.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #794
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Kas neid turniire ei saaks siis juba miski 3-4 nädalat varem valmis teha, et nad juba lobbys oleks olemas? Siis oleks ju kindel ,et turniir toimub ning paroolid anda mõned tunnid ennem.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #795
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Tee siis 1 korralik turna 1kord nende 2ra j22nud turnade asemel :) Siis oleks cool, juhul kui nad seal üldse suudavad miski turna püsti panna :P

                                Comment

                                Working...