Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #811
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Mul tekkis üks imelik küsimus (arvestades et ma olen Toweris juba üle 60k kätt läbi mänginud). Nimelt ma ei leia nuppu, kuidas näidata oma kaarte teistele peale käe lõppu... algul arvasin et seda funktsiooni Toweris ei olegi, aga mõned ju näitavad...

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #812
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas lenC
      Vaatasin et level 3 tundubki kõige mõistlikum mulle, mulle tegelikult see süsteem väga meeldib, kuna boonus sunniks mind mängima oluliselt rohkem. Kahju aint, et nad väiksemaks läksid. Eks ma katsun oma MB-i korda saada lõppude lõpuks ja siis ümber kolida. Ekraan muidu 22'', väga meeldiks, kui saaks 12+(hea oleks 16) lauda taguda.
      Tegelikult vahet ei ole, et deposiit boonused muutusid, sest peale First Deposiit boonust tuleb ju samuti kohe Reload Boonus, mis vabaneb samadel tingimustel 8x, seega boonused ei jäänud kuidagi väiksemaks, lihtsalt tehti asja natuke lihtsamaks.

      Mängisin ka ise hiljuti läpakaga + 22" monitoriga, kuna läpakal reso oli kehv, siis kattesse sai 22 tollisele panna isegi 12 lauda ning läpakale lisaks 6 lauda.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #813
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas zyxxx
        Mul tekkis üks imelik küsimus (arvestades et ma olen Toweris juba üle 60k kätt läbi mänginud). Nimelt ma ei leia nuppu, kuidas näidata oma kaarte teistele peale käe lõppu... algul arvasin et seda funktsiooni Toweris ei olegi, aga mõned ju näitavad...
        Options on selline koht, kust saab kõike muuta

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #814
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas vaenekala
          Te räägite siin, et mängite 16 laual korraga. Minul laseb neid laudu lahti võtta ainult 12 või olen ma suht donk, viskab kirja ka ette et rohkem ei saa ???
          Kui avada järjest laudu, siis ei saa üle 12 laua avada, mis on täiesti mööda, sest pannes waitinglisti kasvõi 25 lauda, siis avanevad kõik 25 lauda.

          Ehk lobbys pane waitinglisti 12+ lauda ja ongi võimalik rohkemates laudades korraga mängida.

          Comment

          • taavi19
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 321

            #815
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Liitusin ka Toweriga. Hakkan NL10-t grindima.
            Loodan, et need freerolllid hakkavad ka varsti toimuma.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #816
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas taavi19
              Liitusin ka Toweriga. Hakkan NL10-t grindima.
              Loodan, et need freerolllid hakkavad ka varsti toimuma.
              Väga tore, edu grindimisel. Kui tekib probleeme seadistamisega või on küsimusi, alati küsi.

              Kindlasti hakkavad, lihtsalt kõik on liiga keeruliseks aetud ja nüüd peab lihtsalt ootama, millal on turniiriseeria ülesrivistatud Toweri mehikeste poolt.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #817
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #818
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas marguzz22
                  seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma

                  võimatu, 12,2 pigem.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #819
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas marguzz22
                    seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma
                    Jep, siin on mingi kala sees. NL10 2k käega 122$ on võimatu.

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #820
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Võib-olla vaatad trackeris vale asja ehk seda palju üldse rake on kokku makstud laudades nende 2k käe jooksul. Ma ka esimese matsuga vaatasin vale asja kunagi :P

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #821
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Lasin täna jälle heads-upi toweris. Nii +3 bi ;D
                        5ga lauda, tiksud ja ootad.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #822
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Ongames võetakse kõige rohkem raket just HU laudadelt, samas tase on ikka väga kohutav seal. Teine asi, mida peab arvestama on boonused, mis on väga suured ja kompenseerivad HU röövivalt suurt raket.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #823
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Mis nonde 0 sisseostuga turnade võitudega teha?
                            Ma sain mingi 3-da koha aga naq päris freeroll ka ei ole...mingi summa oli 3$ mida ma olevat võitnud. Cashi naq kontol veel ei ole.

                            Comment

                            • Metsapull

                              #824
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Provoker
                              Mis nonde 0 sisseostuga turnade võitudega teha?
                              Ma sain mingi 3-da koha aga naq päris freeroll ka ei ole...mingi summa oli 3$ mida ma olevat võitnud. Cashi naq kontol veel ei ole.
                              Selle kättesaamiseks pead Sa rahalaudades teatud hulga punkte koguma.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #825
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Selge siis tuleb oodata nats laekumisi enne kui sinna kontole midagi saab. Kas see õige, et netelleri kaudu eestist sinna pappi kanda ei saa?

                                Comment

                                Working...