Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Algselt postitas toores
Tore, plaan hakata grindima NL20 ning jõudsalt ülespoole liikuma. Mis eelise annab läbi affiliate liitumine toweriga?
Anname läbi meie liitunud mängijatele igakülgset abi, alates liitumisest kuni tarkvara (Poker Tracker, Holdem manager, HUD jne) seadistamiseni. Momendil kirjutan artiklit, tarkvarast ning kuidas neid seadistada, et kõik toimiks Toweri pokkeritoas.
Kohe, kui saame oma plaanid paika, siis arvatavasti tuleb tihti Toweri mängijatele palju uut ja huvitavat, mis on just mõeldud Teile (uus ja huvitav on tavaliselt pokkeri õppimisega seotud).
Kui kõik õnnestub, siis täna õhtul kell 12:00 on esimene 100$ Toweri freeroll, mängijate arvu veel ei oska prognoosida. Sellest kas täna juba turniir toimub annan esimesel võimalusel teada.
Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
sõltub sellest, kas suutsin tildist boonuse lunida. Kui sain ingi minika õhtuks, siis mängin selle lahti ja teen cashoudi ja hüppan towerisse. Tahaks just abi sellega, et valida maksimaalselt kasulik boonus. Arutaks seda asja
aja kargud alla ja saab homme niiduka mägedes ka arutada higistades
Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Algselt postitas jrgn hell
sõltub sellest, kas suutsin tildist boonuse lunida. Kui sain ingi minika õhtuks, siis mängin selle lahti ja teen cashoudi ja hüppan towerisse. Tahaks just abi sellega, et valida maksimaalselt kasulik boonus. Arutaks seda asja
aja kargud alla ja saab homme niiduka mägedes ka arutada higistades
Annan nõu hea meelega, arvutame paari tunni pärast , kui sobib. Käin linnas siva ära ;D
Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
nii trios siis selleks korraks busto. Oli roll 362 euri. tegin cashoudi 300 euri ja noh nyyd siis busto. mis on tegelikult loogiline jätk :)
Plaanis uus 100 doltsi kuhugi lükata ja mõtlesin miks mitte towerisse. kunagi kui hemi ostan siis vajan kindlasti abi seadistamisel.
ei tea millist boonust võtta. Mängin keskelt läbi päevas 1-3h pokkerit 2-l laual nl20 :) Kui oskad mingit vihjet anda boonuse osas siis loeksin heameelega
Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
NB!!! Kõikidele läbi meie linkide liitunud mängijatel algab 18:00 serveri aja järgi freeroll auhinna fondiga 100$, turniiri leiate turniiride alt nimega - gripsed tournament series
Täpsemalt öeldes juba 2h ja 20min pärast. Vabandan, järgmine kord saate turniirist kindlasti juba varem teada.
Kindlasti järgmine kord saadame ka teavituse postkasti.
Parooli saab küsides ;D
TÄIENDUS -KÕIK MÄNGIJAD KES ON REGANUD LÄBI MEIE LINGI AGA POLE VEEL DEPOSIITI TEINUD SAAVAD SAMUTI OSALEDA
Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Algselt postitas gert23
nii trios siis selleks korraks busto. Oli roll 362 euri. tegin cashoudi 300 euri ja noh nyyd siis busto. mis on tegelikult loogiline jätk :)
Plaanis uus 100 doltsi kuhugi lükata ja mõtlesin miks mitte towerisse. kunagi kui hemi ostan siis vajan kindlasti abi seadistamisel.
ei tea millist boonust võtta. Mängin keskelt läbi päevas 1-3h pokkerit 2-l laual nl20 :) Kui oskad mingit vihjet anda boonuse osas siis loeksin heameelega
Tere kuna mängid kahes lauas ainult, siis ei oska kohe punkte arvutada palju h reaalselt teenid, ole hea ütle palju umbes käsi keskmiselt kuus mängid, siis ehk oskan boonuse kohapealt täpsemalt soovitada.
Comment