*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #1126
    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kui ma kunagi postitasin negatiivsest kogemusest, siis nüüd pigem positiivsest. Tundub, et GG võrgustikuga on asi käima saadud, klienditugi toimib ja väljamaksed ka mõistlikult kiired. Kiidan.

    Miks ma kirjutan on see, et krdi Pokerstars on võrreldes Olybetiga ikka korralik saast. Puudub osa infot, väljamakset pole võimalik kohe peale sissemakset teha, kliendituge pole üldse sisuliselt. Absurd.

    Comment

    • herlio
      OlyBet'i ametlik esindaja
      • Nov 2010
      • 418

      #1127
      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Kui ma kunagi postitasin negatiivsest kogemusest, siis nüüd pigem positiivsest. Tundub, et GG võrgustikuga on asi käima saadud, klienditugi toimib ja väljamaksed ka mõistlikult kiired. Kiidan.

      Miks ma kirjutan on see, et krdi Pokerstars on võrreldes Olybetiga ikka korralik saast. Puudub osa infot, väljamakset pole võimalik kohe peale sissemakset teha, kliendituge pole üldse sisuliselt. Absurd.
      Ennekuulmatu! Aitäh heade sõnade eest!

      Comment

      Working...