Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Nice, arvasingi, et Olybet tegutseb ja eeldasingi, et infosulus ja maksab GG jamasid kinni. Muidugi igakord, kui mul crash on, siis GG tehnikud avastavad süüdimatult, et pole nende süü, vaid ikkagi minu süü. (päris hea huumor, pole teadaolevalt ühtegi arvestatavat netikatkestust olnud operaatori vahetusest, sellest tulenevalt olekski tore teada, et kuidas siis vastutusele võtta GG-d, kas ma pean 24/7 pingima ja screenrecordima? Või on see ka ebapiisav?).
GG discordis viis keegi (mitte pokkerimängia) küsitlust läbi ja üks küsimustest oli, et mida te pokkerimängijatena muudaksite. Ilmselt mõtles üldiselt, mitte GG-d, aga ma vastasin ikkagi, et teeks nii, et GG poleks ainus site, mis preflop rake kasseerib cashis + lisaks PVI, mis reklaamitud 50% rakebackist black shark tasemel võib olla kõigest 1-10%. Halva õnnega maksad 10k rake ja saad 100usd tagasi, sick. Väga madal MTT rake, aga palju kõrgem cash game rake, kui teistel suurimatel saitidel, arusaamatu. Teeks nii, et saaks all in insurance ära blockida, et GG ei küsiks preflop, flop ja river, kas ma tahan lisarake maksta. Andy L permbanis koheselt discordist, well played GG. Ütles, et ma olen nii negatiivne ja "take a bow". Vastasin ausalt nagu asjast arvasin ja andsin parimat nõu, et turul nr 1 saidiks saada ja see on siis tänu, lol. Ju siis rakest rääkimine on keelatud. Nüüd ei ole võimalik isegi teada, kaua võib aega minna, kui bankroll jälle kadunud/server maas. Leaderboarde grindides üsna ebameeldiv. Ja clienti siseselt messageid nad endiselt ei kirjuta, kuigi seda on nii palju soovitatud.
Olybetile külma närvi, saan aru, et pole just parim olukord.
Nice, arvasingi, et Olybet tegutseb ja eeldasingi, et infosulus ja maksab GG jamasid kinni. Muidugi igakord, kui mul crash on, siis GG tehnikud avastavad süüdimatult, et pole nende süü, vaid ikkagi minu süü. (päris hea huumor, pole teadaolevalt ühtegi arvestatavat netikatkestust olnud operaatori vahetusest, sellest tulenevalt olekski tore teada, et kuidas siis vastutusele võtta GG-d, kas ma pean 24/7 pingima ja screenrecordima? Või on see ka ebapiisav?).
GG discordis viis keegi (mitte pokkerimängia) küsitlust läbi ja üks küsimustest oli, et mida te pokkerimängijatena muudaksite. Ilmselt mõtles üldiselt, mitte GG-d, aga ma vastasin ikkagi, et teeks nii, et GG poleks ainus site, mis preflop rake kasseerib cashis + lisaks PVI, mis reklaamitud 50% rakebackist black shark tasemel võib olla kõigest 1-10%. Halva õnnega maksad 10k rake ja saad 100usd tagasi, sick. Väga madal MTT rake, aga palju kõrgem cash game rake, kui teistel suurimatel saitidel, arusaamatu. Teeks nii, et saaks all in insurance ära blockida, et GG ei küsiks preflop, flop ja river, kas ma tahan lisarake maksta. Andy L permbanis koheselt discordist, well played GG. Ütles, et ma olen nii negatiivne ja "take a bow". Vastasin ausalt nagu asjast arvasin ja andsin parimat nõu, et turul nr 1 saidiks saada ja see on siis tänu, lol. Ju siis rakest rääkimine on keelatud. Nüüd ei ole võimalik isegi teada, kaua võib aega minna, kui bankroll jälle kadunud/server maas. Leaderboarde grindides üsna ebameeldiv. Ja clienti siseselt messageid nad endiselt ei kirjuta, kuigi seda on nii palju soovitatud.
Olybetile külma närvi, saan aru, et pole just parim olukord.

Comment