*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • herlio
    OlyBet'i ametlik esindaja
    • Nov 2010
    • 418

    #1096
    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kings of Tallinn mega satelliidid
    - 9.02 garanteeritud 10x 1650€ paketti
    - 12.02 garanteeritud 2x 1100 Main Event piletit.
    - 16.02 garanteeritud 8x 1100 Main Event piletit.
    - 19.02 garanteeritud 3x 1100 Main Event piletit.

    10.02 - 01.03 toimub Fish Party kampaania, igapäevased ja -nädalased freerollid koguväärtuses 30 000€!

    10.02 OlyBeti 10. sünnipäeva raames saab lisaks teistele pakkumistele pokkeri tarkvara kasiinonurgas Cash of Kingdoms mägnus 10 tasuta keerutust (spinni väärtus 15 senti - kõik võidud pärisraha ilma läbimängimise kohustuseta).


    MPN Poker Tour viimane etapp toimub Madriidis, kus kohal ka 30+ eestlast!

    Jälgi mängu telelaua vahendusel:
    7.02 reede alates 17.50
    8.02 laupäev alates 17.50
    9.02 pühapäev alates 16.50

    Iga päev telelaua jälgijatele 500€ freeroll, millelt võimalus võita Fish Party pileteid!
    Last edited by herlio; 04.02.20, 08:52.

    Comment

    • herlio
      OlyBet'i ametlik esindaja
      • Nov 2010
      • 418

      #1097
      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      19. mai 2020 läheb Microgaming (MPN) pokkerivõrgustik hingusele, sellega seoses loe mis saab Jackpottides, piletitest ja lojaalsuspunktidest.

      Soovitus on kõigil sel aasta sisse logida, et saada tagastus või viimastel freerollidel osaleda. Fish Party kõigi viiel tasemel tasuks vähemalt 1 mäng teha, et saada kutse 18. mai freerollidele.

      Comment

      • Välek_Vägilane
        Räme Fish
        • May 2020
        • 5

        #1098
        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Tere! Ma kuulsin et kolisite kuhugi uude võrku. Mul jäi vanasse võrku kaks freerolli piletit kontole? Kas Te need kannate üle või mis värk on? Ootan vastust ASAP, muidu annan asjale ametliku käigu.

        Comment

        • Pokkeripro99
          Julm Donk
          • Sep 2018
          • 40

          #1099
          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***




          Comment

          • herlio
            OlyBet'i ametlik esindaja
            • Nov 2010
            • 418

            #1100
            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas Välek_Vägilane Vaata postitust
            Tere! Ma kuulsin et kolisite kuhugi uude võrku. Mul jäi vanasse võrku kaks freerolli piletit kontole? Kas Te need kannate üle või mis värk on? Ootan vastust ASAP, muidu annan asjale ametliku käigu.
            Tere! Ootasin teid kokkulepitud ajal Tammsaare pargis, et freerolli piletid üle anda, aga teid polnud. Jätsin piletid kolmanda kivi alla kui Viru poolt tulla.

            Comment

            • Pokkeripro99
              Julm Donk
              • Sep 2018
              • 40

              #1101
              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Igaks juhuks küsin üle. Nüüd, kus Olybet merginud GGpokeriga, siis mida see mängijatele täpselt tähendab? Näen, et pokkeriklient on olybet logo all, ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe? Googledades leidsin kahjuks väga palju vasteid regularidest, kelle konto koos rahaga kinni on pandud ja ei tahaks ilma garantiita riskida.

              Comment

              • herlio
                OlyBet'i ametlik esindaja
                • Nov 2010
                • 418

                #1102
                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Läbi OlyBeti mängides GGNetwork acceptid eestlasi ametlikult ja mäng käib Eesti litsentsi alt ehk siis kõik on safe.

                Comment

                • Pokkeripro99
                  Julm Donk
                  • Sep 2018
                  • 40

                  #1103
                  Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Suurepärane uudis!

                  Comment

                  • donkihott
                    Jube Noob
                    • Mar 2015
                    • 118

                    #1104
                    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
                    ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe?
                    Mängin juba pikemat aega ggpokeris läbi optibeti ja eestlasi kohtab omajagu. Cashoudid on siiani kiiresti ja probleemideta toiminud.

                    Comment

                    • Välek_Vägilane
                      Räme Fish
                      • May 2020
                      • 5

                      #1105
                      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Tere!

                      No ma käisin seal pargis ja keerasin kolmanda kivi teist pidi ühe käega (nõrgema käega kusjuures veel) , aga pileteid polnud seal. Raputasin veel ka kohalikku kojameest sealt jalgadest ülesse, et uurida kas tema teab midagi, aga ei midagi. Nüüd istun veel kinnimajas ka Sinu pärast. Ei,ei , see kojamees ei kössanud miskit. Tagasiteel sealt pargist, küsisid kolm venelast suitsule tuld. Kuna ma pidin too päev ka perearstile kakaproove viima, siis võtsin kogemata taskust vale tikutoosi ja ulatasin venelastele. Mõistagi arvasid nood, et mõnitan neid ja läks andmiseks ja kohale kutsuti mendid.

                      Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.

                      Comment

                      • Välek_Vägilane
                        Räme Fish
                        • May 2020
                        • 5

                        #1106
                        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Välek_Vägilane Vaata postitust

                        Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.
                        Sõber saatis mulle läbi valvurite ka kaks pakki suitsu ja täiskasvanute ajakirja, viimase vahele jättis kirja ka et nende kalapeo freerollidega ka mingi segadus, et ikka pole üle tulnud piletid.

                        Anyway, rääkisin juristiga ja venelased vist süüdistust ei esita, seega loodan et kui õhtuks välja saan, on mu sõbra kalapeo piletidega korras kõik. Ei pea mainima ilmselt, et ma tean Männikul muidu väga häid kalapüügi kohti, üks on kohe päris sügaval roostikus.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #1107
                          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Tere.

                          Ei soovita mängida selles pokkeritoas. Ebakompetentsust sain tunda oma esimese turniiriga uues pokkeritoas.

                          Läksin siis pühapäeval (19.07.2020) 210-taalasesse turniiri, et uus tuba enne suuremaid turniire ära proovida ja kohe esimese turniiriga serveriprobleemid.

                          1) registreerisin ennast turniirile ja kui kell kukkus, ei avanenud ühtegi lauda, mõtlesin ja vaatasin siis, et mis viga võiks olla ja tundus, et laudu ikkagi pandi kokku ja turniir läheb mingihetk käima. Kui 15-20 minutit oli möödas, viskas kopa ette ja võtsin ühendust olybeti klienditoega, et mis toimub ja mis edasi (chatis).

                          2) olles ühenduses chatiga, viskas laua küll lahti, sain kaarte liikumas näha ja paar vajutust teha, aga siis poole käe pealt, kus olin juba chippe sisse pannud, viskas clientist välja, niimoodi mitu korda. Kui mõned käed olid "mängitud" ja olin ca 10% chippidest kaotanud, ilma et oleks ühtegi kätt lõpuni saanud mängida, pandi mäng teadmata ajaks seisma.

                          3) sel ajal, kui mäng seisma pandi, küsisin chatis mitu korda, et mida ma tegema peaks, et refundi saada ja kas ma võin eeldusel, et mäng läheb edasi, refundi saada ja edasi mängida või pean tühjaks laskma ennast chippida. Algselt öeldi, et saan refundi ja pean kirjutama, aga siis tuli juba segasem tekst, et nemad ei tea midagi. Mina väljendasin kohe soovi raha tagasi saada, sest polnud huvi ootama jääda kuna mäng algab ja olin juba 10% stackist tühja kaotanud, aga vastust ei tulnud, et mida ma tegema peaks. Peamine osa chatist sel hetkel, kus ma vastust ei saanud:

                          (05:50:55 PM) R: I want to get instructions what to do
                          (05:51:16 PM) R: if I somehow manage to get back in and play, am I eligible for some kind of refund or what will happen?
                          (05:51:41 PM) Caroline: Yes, we kindly ask you to write a letter to support@olybet.com
                          (05:51:43 PM) R: it is not my connection issue since I can speak here and also play in Pokerstars right now
                          (05:52:19 PM) Caroline: We will forward information for checking and in case of technical issues from GG side refund will be added to your OlyBet account.
                          (05:52:28 PM) Caroline: We do apologize for all inconveniences!
                          (05:53:01 PM) R: I want to know what will happen if I keep playing
                          (05:53:23 PM) R: it reopened my client now, with table
                          (05:53:29 PM) Caroline: I am sorry I cannot specify.
                          (05:54:39 PM) R: wtf? should I just let it run out of chips since I was not able to play for first hands properly?
                          (05:54:42 PM) R: how does it work?
                          (05:55:01 PM) R: or if I keep playing then you guys act like nothing has happened?
                          (05:55:34 PM) Caroline: So at the moment there is a technical problems. GG technicians are trying to do their best to solve these issues as soon as possible. We are sorry for all the inconvenience!

                          4) peale kahe supporti inimesega rääkimist ei olnud mul ikka selgust, et mida tegema peaks ja siis mingihetk, ca poolteist tundi peale mängu reaalset algama pidamist, läks mäng suvalisel hetkel edasi. Kirjutasin ka neile vahepeal, et tehku mängule restart, et kõik saaks nullist alustada, aga neil volitusi polnud. Selleks hetkeks oli mul kopp ees, ei tahtnud ka clientit niisama kinni panna ja panin nuppe. Seletati, et ma kirjutaks ikka e-kirja neile ja siis edastatakse kogu info.

                          5) algselt 3 päeva lubatud info tuli 4 päeva ja öeldi, et kuna ma panin ise nuppe ja sain edasi mängida, siis mingit raha tagasi ei saa. Saatsin siis neile uue kirja ja rääkisin uuesti supportiga, aga tundub, et nemad oma viga ei näe.

                          6) nüüdseks siis uue kirja peale nad nõustusid kompenseerima 100 dollarit turniiriraha?

                          Tldr: kui sa kaotad serveriprobleemide tõttu seal osa stackist ja mängid suvalisel hetkel tund-kaks hiljem käivitatud mängu edasi, siis võite mingist raha tagasi saamisest suu puhtaks pühkida. Support teile soovitusi anda ei oska ja hiljem vastutust samuti ei võta, samahästi võite ise kõik välja mõelda. Nüüd on teil vähemalt info olemas, kuidas käituda. Kui server kokku jookseb, ärge uuesti sisse logige.
                          Last edited by tiigrikutsu; 24.07.20, 15:20.

                          Comment

                          • Pokkeripro99
                            Julm Donk
                            • Sep 2018
                            • 40

                            #1108
                            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Jep, confirmin. Ma crashin 2-3x päevas (kas client täiesti kinni või uus laud popid ette nii, et kõik hangub ja midagi teha ei saa). Kui turniire mängida, eriti pühapäeval, siis oled lihtsalt rumal praegusel hetkel. Iga pühapäev crashib. Keegi tahab selle pühapäeva serverite crashimise osas prop bette teha, siis private message 1:1 olen nõus.

                            Lisaks kuuldavasti maksad NL1k reg laudades 40k käe kohta 55k rake + PVI, mis on juba märk saidist, millega tegemist ei taha teha + PREFLOP RAKE, mis ajab oksele. Mängud on biiditavad siiski, aga pikas perspektiivis näen kahjuks GG-d minemas Amaya teed. Peaks olema nagu pappi, et juba 2-3 kuud tagasi serverid/software kiiremas korras korda teha, aga nii kaua kuni litsentsil strike pole, siis ei liigu mitte midagi. Siis kui korralik hoiatus/repercussion olemas, siis hakkavad asjad koheselt liikuma. Praegu pole 3 kuud prioriteediks seotud tech teami vallandamine/resursside 2-3kordistamine või mis iganes vajalik on. Muid prioriteete ei tohiks olla, WSOP oleks kindlasti pidanud gg networkis canceldama. See oli juba kuu aega enne toimumist teada, et sellest midagi head ei tule. Aga kui ongi võimalus lihtsalt karistamatult KORDUVALT üle lasta inimesi, siis ei hakkagi kottima. Ikka samad "vabandused", et "growing network" jne ja siis tohutu hulk olukordi, kus keegi ei vastuta. Ju siis pole konkreetset seadust, mis keelab väga vigaste software/serveritega hasartmängu platvormi pakkuda. Null auditit, korporatsioonide vastu on ikka kuradi raske võidelda. Kui pangale võlgu oled, siis vastutad perse hinnaga mittelaekunud makse korral, aga kui mingi korporatsioon üle laseb, siis oled abitu nagu lits lapsega.

                            Veits pettunud "litsentsides" ja "legaliseerimises". Unibet ka opereerib siiani, kuigi täiesti võimatu oli mängida seal mingi hetk, kui proovisin ja suppordist tulid ka ainult täielikku alkoholi lõhna. Kui oled kaotanud märkimisväärse (kolmekohalise) summa, siis keegi võiks soovitada ettevõtet, kes aitab raha kätte saada. Tean mängijat, kes saatis 9 e-maili gg-sse ja sai lõpuks tagasi 1k, mida ei olnud tema kontole kantud, kuigi suppordist öeldi, et on kantud. Norras on selle ettevõtte, kes teda aitas nimi "Forbrukerombudet", eesti equivalenti ei tea. Päris Tarbijakaitse minu arusaamade kohaselt ei tohiks olla.
                            Last edited by Pokkeripro99; 24.07.20, 18:35.

                            Comment

                            • tiigrikutsu
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 522

                              #1109
                              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kahju jah, ma ise ei taibanud ka eelnevalt uurida ja see üks buy-in mingi tappev kahju ka pole, pigem oli asi põhimõttes ja olybetiga varem probleeme pole ei endal ega ka tuttavatel olnud. Soov oli suurematest turniiridest osa võtta, aga nüüd jääb kindlasti asi katki. Ega muud ei oskagi öelda, kui et tuttavatele situatsioonist teada anda ja edasi liikuda. :) Aitäh lisainfo eest.

                              edit: https://www.cardschat.com/news/ggpok...e-crash-92290/

                              Neil ikka probleeme jagub, pildil olevas lauas ka keegi eestlane peale jäänud. :D
                              Last edited by tiigrikutsu; 26.07.20, 14:43.

                              Comment

                              • herlio
                                OlyBet'i ametlik esindaja
                                • Nov 2010
                                • 418

                                #1110
                                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Tere! Ajapuuduse tõttu satun siia üha harvem, kuid vahel ikka. Just sai mitu nädalat puhatud ning seetõttu polnud ka antud teemaga kursis, kuid üldiselt sellised keerulised teemad klienditugi suunab mulle. Lugedes seda kõike on täiesti mõistetav mängija toolilt vaadates. Üritan selgitada OlyBeti poolelt.

                                Kuna OlyBet vahendab võrgustikku, siis tihti istume ka meie infosulus - ei saa ka meie infot kui probleemid käes. Ei saa tühistada neid, ega pausile panna. Kõike haldab GG. Jah kahjuks on probleme juba mitme kuu vältel, aga võin julgelt väita, et GG tegeleb agaralt juba pärast mai kuus toimunud WSOPC seeriat serveri stabiliseerimisega. Kui õnnestunult - jah kahjuks mitte 100%, aga kindlasti nad ei tekita ka omale lisatööd tekkivate probleedi tulemusel. Lisaks 19.07 probleemidele tuli võrgule DDOS rünnak, seda on saanud tunda ka Pokerstars, Partypoker jne ehk siis pole keegi kaitstud.

                                OlyBeti support annab endast parima, aga nad ei ole kahjuks värkse infoga kursis või ei oma pokkerimängija teadmisi. Nad suunavad ja vahendavad infot, et chatist kohest vastust saada on harva loota. Mitte ühegi kasiino-sport-pokkeri operaatori klienditoel pole seda võimekust. Kui mõni töötaja saab juba targemaks konkreetselt nt pokkeri puhul, siis varsti elutee viib uutele otsingutele ja tuleb alustada nullist uute inimestega.

                                Tihti on ka nii, et GG laiutab käsi oma Refund poliitikaga ning OlyBet maksab nende jamade tõttu peale, kuna endiselt klient on kuningas, eriti olukordades kus ilmselgelt on liiga tehtud, Ka nüüd, "tiigrikutsule" 210$ pilet uueks katseks lisatud.

                                Saan ainult vabandada OlyBeti poolt ja loota, et päriselt juhtub üks päev, kus pühapäeva õhtuti päike paistab ja mul pole esmaspäeva hommik ka enam vaja klientide kurjade kirjadega tegeleda.

                                Ka GG on omalt poolt jamade eest lisanud 1.08 $25k ja $50k freerollid kannatanutele, kuhu pääseb osalema piletiga, mille nad mängijakontole lisasid - loomulikult vaid neile, kes olid probleemide küüsis.

                                The Opener 100$ turniiri puhul nad hüvitasid ligi 4000 oalejale sisseostud ja maksavad kokkuvõttes palju peale oma jamade tõttu.

                                Edaspidi palun kirjutage ikka olybet@support.ee ja üritame anda parima.

                                Kopeerin ka siia GG hüvitamise poliitika

                                GGPokeri serveriprobleemide tõttu hüvitatakse mängijatele tekkinud kahju alljärgnevate punktide põhjal. GGPoker jätab endale õiguse hüvitise maksmisest loobuda juhul, kui ühenduvusega tekkinud probleemid on operaatori (vahendaja) või kliendi ühenduse süül.

                                Rahalaudades on võimalik pooleliolevad jaotused tühistada ja viia mängumärkide arv tagasi jaotuse eelsele tasemele.

                                Turniiride puhul on kolm (3) võimalikku lahendust:

                                1. Juhul kui turniir ei ole veel alanud, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja sisseostu kõikidele mängijatele tagastada;
                                2. Juhul kui turniir on juba alanud, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja tagastada järelejäänud mängijatele turniiri teenustasu. Auhinnafondist 50% jagatakse järelejäänud mängijate vahel võrdselt ja 50% vastavalt kogutud mängumärkide arvule.
                                3. Juhul kui turniir on juba alanud ja jõudnud auhinnaliste kohtadeni, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja tagastada järelejäänud mängijatele turniiri teenustasu. Auhinnafondist makstakse kõikidele järelejäänud mängijatele järgmise koha auhinnaraha ja ülejäänud jagatakse vastavalt kogutud mängumärkide arvule.


                                Majareeglid: https://promo.olybet.ee/pokker-footer/majareeglid
                                GG võrgu reeglid: https://promo.olybet.ee/pokker-footer/gg-vorgu-reeglid

                                Võrgu probleemide korral saab ka jooksvat infot GG Twitteri vahendusel: https://twitter.com/ggpokerofficial
                                Last edited by herlio; 30.07.20, 10:50.

                                Comment

                                Working...