*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #616
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Nice, täna jooksis OO's rebuy turka kokku. Katkestati ära aga raha tagasi ei saanud?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #617
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas Romka Vaata postitust
      Nice, täna jooksis OO's rebuy turka kokku. Katkestati ära aga raha tagasi ei saanud?
      Edastan mure Olympic-Online juhtkonnale. Kui sa peaksid rahad varem kätte saama, siis ole hea ja postita see siia.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #618
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Okei, tänud.

        Comment

        • Paju99
          Olybeti Esindaja
          • Sep 2010
          • 84

          #619
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Tere,

          Vaatasin üle, turniir on "interrupted" ehk siis "katki läinud". Selliste turniiride puhul makstakse võidusummad välja "interrupted tournaments policy" järgi ehk tavaturniiride puhul stiilis buy-in tagasi + juba välja kukkunud mängijate arvelt kogunenud raha chipiseisude järgi.

          Kuna need väljamaksed tehakse tabelarvutuse järel käsitsi, siis võib see kuni 1 päeva (tavaliselt mõni tund) aega võtta.

          Vabandused!

          Comment

          • mallikas
            Bännitud
            • Nov 2012
            • 24

            #620
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Kas kellelgi on hetkel veel probleeme? Hakkas mõned tunnid tagasi vahepeal "ühendus katkes, proovime taastada" kasti ette pilduma, nüüdseks enam ei saa üldse edasi mängida pooleliolevaid turniire, est nii kui sisse logib ja midagi vajutan lööb uuesti errori ette, klienditoe live chat vastab: "Saatke meile e-mail":)

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #621
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Mul sama jama. Vahel neil jookseb kokku kogu see värk :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #622
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Algselt postitas mallikas Vaata postitust
                Kas kellelgi on hetkel veel probleeme? Hakkas mõned tunnid tagasi vahepeal "ühendus katkes, proovime taastada" kasti ette pilduma, nüüdseks enam ei saa üldse edasi mängida pooleliolevaid turniire, est nii kui sisse logib ja midagi vajutan lööb uuesti errori ette, klienditoe live chat vastab: "Saatke meile e-mail":)
                Sama jama oli 2x. Priit on sellest teadlik ja tegu on iPokeri, mitte Olympic-Online veaga.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #623
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Täna jälle? Anyone else?

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #624
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    Täna jälle? Anyone else?
                    Jep. Täielik komöödia on ipoker viimasel ajal. :/

                    Comment

                    • mallikas
                      Bännitud
                      • Nov 2012
                      • 24

                      #625
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Saatsin selle probleemiga siis soovitud kirja e-mailile, ning soovisin hüvitist, sest osad turniirid lihtsalt jooksid nulli, kuna ma ei saanud mängida. Pole tänaseni isegi mitte vastatud.

                      Comment

                      • mallikas
                        Bännitud
                        • Nov 2012
                        • 24

                        #626
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Kas esindaja kommenteeriks ehk siin?
                        Kahjunõudele ei ole siiani vastatud. (Üle nädala)
                        Eile pöördusin 2 korda murega klienditeenindusse e-mailitsi, sain vastused 10-15min'ga mõlemal korral. Seepeale saatsin küsimuse, kuhu mu FPP'd on kadunud ja jälle pole praeguse hetkeni vastatud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #627
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Algselt postitas mallikas Vaata postitust
                          Kas esindaja kommenteeriks ehk siin?
                          Kahjunõudele ei ole siiani vastatud. (Üle nädala)
                          Eile pöördusin 2 korda murega klienditeenindusse e-mailitsi, sain vastused 10-15min'ga mõlemal korral. Seepeale saatsin küsimuse, kuhu mu FPP'd on kadunud ja jälle pole praeguse hetkeni vastatud.
                          Teavitasin Olympic-Online esindajaid.

                          Comment

                          • Paju99
                            Olybeti Esindaja
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #628
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Tere,

                            Mul on antud teemale "subscription" pandud, seega olen jooksvalt kõigi küsimustega ka kursis. Lihtsamad saavad klienditoe poolt lahendatud, kuid antud teema oli keerulisem ja vajas põhjalikumat ülevaatust. Veidi detailsemalt vastab klienditugi meili teel, kuid üldsõnaliselt FPP-de kadumine selline:

                            31.juulil lõppes vana FPP-de süsteem ja uued, umbes 10x väärtuslikumad FPP-d hakkasid jooksma 01.augustist. Selleks vahetati mängijate mängukontodel olevad punktid rahaks. Antud mängijal oli collusion departmenti poolt rahaliste tehingute piirang ja see ligi 3 eurot jäi õhku, kuni aegus. Rahaliste tehingute piirang on tänaseks vähendatud ja panime summa kontole.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #629
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Ei viitsi tervet teemat läbi sirvida. Kuidas oo-s depo boonuse vabastamisega on? 200% kuni $1k, palju ma pean volüümi andma, et see lahti mängida, on kellegil kogemusi?

                              Comment

                              • Paju99
                                Olybeti Esindaja
                                • Sep 2010
                                • 84

                                #630
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Tere,

                                Alustad VIP 1 staatusest, kus iga makstud dollar reiki genereerib sulle 16 FPP-d. Iga kalendrikuu lõppedes vadatakse automaatselt üle punkti käive ning juba järgmisel kuul võid olla VIP 5 peal, mis annab 25 FPP-d iga reigitud dollari eest.

                                FPP-de rahaks vahetamise kurss sõltub rahaks vahetatavate FPP-de hulgast. Parim võimalik kurss on vähemalt 100'000 FPP vahetamisel. Siis saab iga vahetatava 71 FPP eest 1 dollari raha.

                                First Deposit Bonus vabastub 5 dollari kaupa rahaks iga 500 FPP teenimisel.

                                Lisaks on VIP Monthly Bonus, mille suurus sõltub VIP tasemest ja mis läheb käiku siis, kui First Deposit Bonus on lahti mängitud.

                                Rohkem saab lugeda Olympic-Online lehelt:

                                Last edited by ranka; 19.12.12, 14:52. Põhjus: tegin natuke ilusamaks :)

                                Comment

                                Working...