*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #661
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mis jama sellega on? pidevalt saan seda errorit lauda avades ..

    Sain ka sama errorit pidevalt. OO-s lõppevad lauad ära kuid neid kuvatakse mingi aeg ikkagi lobbys. Visuaalselt nagu oleks laud kuid reaalsuses see laud on juba suletud.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #662
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Kui keegi railida tahab, siis rasmer on sees iPOPS 6. 100K g. 46 left.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #663
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        Kui keegi railida tahab, siis rasmer on sees iPOPS 6. 100K g. 46 left.
        25th, KK<AQ ja AJ<AK. Aga noh enne seda õnnestus ise ka üks 2 oudine suckout teha.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #664
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Kas OO on midagi oma rb systeemis muutnud? Vanasti mäetan et anti mingi diamond vms ja boonuseid mingi süsteemiga lisati, mis moodi hetkel on? Midagi tundub for sure muutunud olevat. Polegi ennem tähele pannud

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #665
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            ise jäin 89. 99<77.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #666
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Kas OO on midagi oma rb systeemis muutnud? Vanasti mäetan et anti mingi diamond vms ja boonuseid mingi süsteemiga lisati, mis moodi hetkel on? Midagi tundub for sure muutunud olevat. Polegi ennem tähele pannud


              Lühidalt süsteem on sarnane Pokerstarsile. Mängides saad FPP-sid ja tõused VIP-redelil.

              Mide kõrgem VIP-tase, seda kiiremini kogunevad punktid ja ühtlasi saad osta kallimaid boonuseid - mida kallima ostad, seda parem on punktide (FPP-de) vahetuskurss ja rakeback. Täpselt nagu Pokerstarsis. Erinevuseks on, et iga kuu alguses sõltuvalt VIP-tasemest saad boonuse.

              Kui punkte maksimaalselt hästi kulutada siis parimaks rakeback ​protsendiks on 55%.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #667
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                kelle roll lubab, siis OOs on IPOPS turniir, late reg. 215$ bi, 500 000 garanteeritud. hetkel ca 200 000 overlay

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #668
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  kelle roll lubab, siis OOs on IPOPS turniir, late reg. 215$ bi, 500 000 garanteeritud. hetkel ca 200 000 overlay
                  Thanks. Tulen ka.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #669
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    hetkel 180k overlay. arvan, et jääb ca 100k.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #670
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Kui Olympicu konto puudub, siis kümnele kiiremale anname 5 eurot niisama.

                      http://www.pokkeriprod.com/2013/05/22/olympic-online-tasuta-viis-eurot/

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #671
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        lihtsalt jätan siia märgi maha. hetkel olen ca 1h proovinud oma kontole sisse saada, mul üks sat käimas ja sisse ei saa. 100% tean, et pass on õige jne. lihtsalt kui hakatakse hiljem b´vaidlema, et ma lihtsalt ei mänginud seda, siis saan millelegi toetuda. selgituseks nii palju, et käimas 30$ sat to 215$.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #672
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          kusjuures nii läkski nagu ma aimasin. Karina: meie andmetele ei ole sisselogimise probleemi olnud. Me näeme, et laupäeval te ei ole üürinud sisse logida pokkeri tarkvarasse

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #673
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            siin foorumis on üks usaldusväärne tunnistaja ka, kes saab kinnitada, et Karina valetab otse näkku.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #674
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              keegi OOsse saab? mul hakkab nagu updatema aga siis jääbki edasi loadima ja sisse ei lähe (isegi logimis screeni ei teki)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #675
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                keegi OOsse saab? mul hakkab nagu updatema aga siis jääbki edasi loadima ja sisse ei lähe (isegi logimis screeni ei teki)
                                Esimene kord sama. Tapa protsess (casino.exe) ja teinekord töötas.

                                Comment

                                Working...