*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #556
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #557
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
      Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.
      Uue tarkvaraga jään kahjuks vastuse võlgu - ei ole kordagi mängijat otsinud.



      Oli asja ka siia teemasse :) Olympic-Online VIP-poodi tuli ajakirja «POKKER» värske 2012. aasta neljas number. Hinnaks on 299 FPP-d ja teeb nõksa odava hinna kui otse poest ostes.

      Comment

      • Strawberry
        Varasemalt kasutaja "romeo"
        • Aug 2012
        • 1229

        #558
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Kas keegi oskab infot jagada septembris tuleva iPoker networki spliti kohta ? Kummale poole Olympic Online jääb ? Kas Speed Poker playerpool läheb ka spliti ?

        Comment

        • Paju99
          Olybeti Esindaja
          • Sep 2010
          • 84

          #559
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Tundub, et iPokeris ei ole ka kõik detailid veel paika räägitud, kuid hetkeseisuga on nii, et kõik turniirid jäävad kokku ja kõik rahamängud lähevad split'i.

          Olympic-Online on mängijate balansilt hea sait ja proportsionaalselt on uusi / vanu, suuri / väikeseid, võitvaid / kaotavaid mängijaid hästi, kuid iPokeri ootustele mahu näitajates jääme me alla. Stabiilselt 850 uut mängijat kuus, kes $5 reiki maksaksid, on meie turult lootusetu leida. Seega jääb Olympic-Online teise pool'i.

          Kumb pool paremaks osutub - kas esimene või teine - seda ei ole tegelikult veel teada. Kindlasti on haidel võimalik rahulikumalt ujuda suurtel iPokeri saitidel, nagu Titan, Paddy või WillHill. Seega peaks väikeste saitide pool muutuma fishisemaks, peaks tekkima liikumised saitide vahel ja alles siis selgub, kumb pool lõppkokkuvõttes atraktiivsemaks muutub.

          Tundub, et seda ei tea hetkel ka iPoker ise. Samuti näeme meie alles peale 1.septembri saabumist ja selle järgseid liikumisi, kuidas reaalne pilt välja nägema hakkab.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #560
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Millal Olympic-Online speedpokeri lagi ära fixib ?
            20-30 minuti pärast sessioni alustamist tõmbab client nii jõhkrat lagima, et pole lihtsalt pole enam mängitav. Kui kinni panna ja uuesti lahti teha, siis saab jälle 20-30 minutit normaalselt mängida.

            Foorumite jutu järgi on TitanPokeri softis see ntx juba augusti alguses ära fixitud. Miks OO nii ajast maas on ?

            Comment

            • Paju99
              Olybeti Esindaja
              • Sep 2010
              • 84

              #561
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Väga imelik selle lagimise osas. Kui speed holdem tuli, siis sai testitud ning mingeid probleeme ei esinenud. Minuni sellist probleemi ei ole ka hiljem jõudnud. Saada mulle meilile priit ät oc.eu oma nickname ning viin ennast teemaga kurssi ja lasen asja uurida Sinu näitel.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #562
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.
                Huvitav, mulle öeldi, et FPP vahetamisega on hetkel probleeme ja seda ei saa üldse teha. Järgmise uuendusega pidi korda saama. Samas viimane OO üritus oli mul eelmine aasta ja imo oli ka siis "Cashing out FPP Points is currently not allowed" kiri.

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #563
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  FPP-de vahetamisega on tõesti jama. Kurb tõdeda, et iPokeri profid ise ka ei teadnud ette, et meie poolt soovitud seadistused süsteemis errorit hakkavad andma. Tänaseks on meil round-way lahendus olemas ja tegeleme selle püstipanekuga. Seniks - kui kellelgi on soov suuremat summat kui 200 FPP-d rahaks vahetada, siis palun saatke kiri support ät olympic-online.com vastava sooviga ning teeme selle vahetuse käsitsi ära.

                  Ja palun saatke sellise sooviga just e-mail, mitte ärge kirjutage seda chat'is.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #564
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Kas speedpokeris on sama süsteem mis starsi zoomis ehk siis hit'n runi järel on võimalik kohe algse sisseostuga lauda tagai istuda? Kas on lootust fullring speedipokeri lauadeks?

                    Comment

                    • Paju99
                      Olybeti Esindaja
                      • Sep 2010
                      • 84

                      #565
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Algselt postitas reggie Vaata postitust
                      Kas speedpokeris on sama süsteem mis starsi zoomis ehk siis hit'n runi järel on võimalik kohe algse sisseostuga lauda tagai istuda? Kas on lootust fullring speedipokeri lauadeks?
                      Jah, sisseostuga on sama süsteem Hit'n'Runi osas.

                      FR speed laudade osas hetkel uudist ei ole. Eks esialgu kogutakse volüümi olemasolevatesse laudadesse ja seejärel vaadatakse, kas uusi juurde tehakse.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #566
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Microlimiitides on karjade kaupa inimesi, kes ei armasta 6maxi, starsi zoomis on 6max eelistatum alates nl100.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #567
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          iPoker on kuradima imelik võrgustik. PokerScout andmetel on ta maailmas teisel kohal ja natukene suurem kui PartyPoker aga kui näiteks võrrelda 100NL 6-max laudu MG-ga, mis on 11. kohal siis MB-s on rohkem laudu kui iPokeris, rääkimata Partyst või Ongames.

                          Ei ole siiani suutnud välja uurida, et kust kurat sellised arvud tulevad ja kuhu need mängijad siis kaovad.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #568
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Ma juba ammu rääkinud, et PokerScout ajab mingit jura. Ei ole neid mängijaid kuskilt võtta seal iPokeris

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Septembris jätkab Olympic-Online pokkerituba Cash Point kampaania viimase etapiga, mille raames jagatakse ära iga nädal üle $80 000. Kokku läheb jagamisele rohkem kui 255 000 dollarit.


                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #570
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Põhiline, kas Speed Poker läheb ikka arvesse?

                                Edetabeli punktide teenimiseks peavad mängijad osalema kvalifitseeruvates kätes. Käsi läheb arvesse, kui selles osaleb 3 või enam mängijat pärast seda, kui on jagatud flopp.

                                Seega iga käe eest, kus 3 mängijat näeb floppi saab punkte ning oluline on võimalikult paljud neist võita?

                                Üldiselt vägev mikromeeste kampaania. NL4-NL10 saab esikoht 85-211 BI-d; NL20-NL100 10-50 BI-d ja NL200+ 6,5- BI-d.

                                Comment

                                Working...