Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.
Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.

Comment