*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reket25
    Julm Donk
    • Sep 2010
    • 84

    #511
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Selline küsimus tekkis, et kuidas saab GUKPT Main Evendi paketi (buy-in, reis ja majutus), mille satikaid on võimalik OO-s mängida, väärtus olla 1000 naela, kui Main Evendi buy-in ise on juba 1000 + 70 naela?

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #512
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Osadel etappidel on Main Event £500 + £50, nii ka 20. juuli toimuval Boltoni etapil:


      Aasta algul oli neid 500-seid rohkem, aga nüüd see viimane, ülejäänud on £1,000 + £70.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #513
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Algselt postitas erplander Vaata postitust
        Osadel etappidel on Main Event £500 + £50, nii ka 20. juuli toimuval Boltoni etapil:


        Aasta algul oli neid 500-seid rohkem, aga nüüd see viimane, ülejäänud on £1,000 + £70.
        Juhtumisi täna hommikul uurisin täpselt sama satelliidi infot ja kõik allikad viitavad, et too satelliit on 23-27. august toimuvale turniirile, mille sisseost on £100+£20. http://www.grosvenorukpokertour.com/...-9---Coventry/

        Pakett sisaldab:
        • £100+£20 sisseostu Goliath turniirile (Day 1B), 23-27. august
        • £515 majutuskulude katteks (6 ööd Hilton Hotel Coventry, 22-28. august)
        • £5 registreerimise kulude katteks
        • £360 lennukipiletite ja muude kulutuste katteks

        Iseenesest väga viisakas pakett. Asukoht peaks olema 150km Londonist Põhjas.

        Satelliidid

        £40+£4 sisseostuga satelliidid toimuvad 19. juuni - 14. august igal teisipäeval ning igale satelliidile on garanteeritud kolm tuhande naelast paketti.

        EDIT:

        Vaatasin ka eelnevate turniiride aktivisust ja tulemusi. €/£100 turniiridel oli 50-100 osaleja kanti. Seda ei tea, kas kuskil online satelliite korraldati aga tolle Goliathi turniirile ainuüksi iPoker'i läbi kvalifitseerub 27 mängijat.

        Goliathi turniirile on planeeritud 5 päeva, millest 3 esimest on 1A, 1B ja 1C. Seega nad ise ootavad päris suurt osalejate arvu.

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #514
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Kas lobbys ei ole võimalik kuidagi moodi näha märgistatud mängijaid ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #515
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Alates 20. juulist lisanduvad Olympic-Online Speed Poker'isse ka PLO mängud. Alguses kõigest Pot Limit Omaha $0.02/$0.05 (6-max) ja Pot Limit Omaha $0.05/$0.10 (6-max)

            Comment

            • reket25
              Julm Donk
              • Sep 2010
              • 84

              #516
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Sai eilselt GUKPT Goliath 2012 £40+£4 freezeout satikalt pakett hititud.
              Kokku võttis osa 61 mängijat (3 x £1000 paketti up for crabs), mis teeb prize pooliks £2440 ehk soliidne peaaegu 20%-ne overlay. Satika struktuur oli väga timm (algstäkk 3000, blindid 15 min), kordagi ei tundnud, et asi kisub turboks. Field oli üpris soft ja, nagu satikatele kombeks, straight-forward nitine. Kogu satika vältel olin soliidse stäkiga, FT algfaasis (9-handed) võitsin suure flipi 66 vs AKo, tõusin chipliidriks ja top 1-2 positsioonidel püsisin lõpuni välja. Ühesõnaga, peab meeldima! :)

              Igaks juhuks küsin üle, et ega paketti maha müüa ei ole võimalik?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #517
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Algselt postitas reket25 Vaata postitust
                Sai eilselt GUKPT Goliath 2012 £40+£4 freezeout satikalt pakett hititud.
                Kokku võttis osa 61 mängijat (3 x £1000 paketti up for crabs), mis teeb prize pooliks £2440 ehk soliidne peaaegu 20%-ne overlay. Satika struktuur oli väga timm (algstäkk 3000, blindid 15 min), kordagi ei tundnud, et asi kisub turboks. Field oli üpris soft ja, nagu satikatele kombeks, straight-forward nitine. Kogu satika vältel olin soliidse stäkiga, FT algfaasis (9-handed) võitsin suure flipi 66 vs AKo, tõusin chipliidriks ja top 1-2 positsioonidel püsisin lõpuni välja. Ühesõnaga, peab meeldima! :)

                Igaks juhuks küsin üle, et ega paketti maha müüa ei ole võimalik?
                Tubli töö!

                Ma uurin seda, kas saab maha müüa või edasi anda (ala teisele müüa) aga minul on ka Sinule küsimus. Milleks sa üleüldse satelliit-turniiri mängid, kui tahad paketi maha müüa?

                Annan teada või lasen Olympic-Online klienditoel siin Sinu küsimusele vastata. Hetkel suveaeg, personal puhkab ja seda teemat vaadatakse vähem.

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #518
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas reket25 Vaata postitust
                  Sai eilselt GUKPT Goliath 2012 £40+£4 freezeout satikalt pakett hititud.
                  Kokku võttis osa 61 mängijat (3 x £1000 paketti up for crabs), mis teeb prize pooliks £2440 ehk soliidne peaaegu 20%-ne overlay. Satika struktuur oli väga timm (algstäkk 3000, blindid 15 min), kordagi ei tundnud, et asi kisub turboks. Field oli üpris soft ja, nagu satikatele kombeks, straight-forward nitine. Kogu satika vältel olin soliidse stäkiga, FT algfaasis (9-handed) võitsin suure flipi 66 vs AKo, tõusin chipliidriks ja top 1-2 positsioonidel püsisin lõpuni välja. Ühesõnaga, peab meeldima! :)

                  Igaks juhuks küsin üle, et ega paketti maha müüa ei ole võimalik?
                  Tere,

                  Palju õnne eduka mängu puhul! Detailid panin juba meilile.

                  Aga müüa iPokeri live-pakette ei ole võimalik. Meie OO oma kampaaniate tokenitega oleme lubanud hangeldada, kuid iPokeril on ses osas väga konkreetne poliitika.

                  Comment

                  • reket25
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 84

                    #519
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Rõhutan sõna "igaks juhuks" :D No mine tea, mis võib juhtuda. Üks stsenaarium, mis hetkel pähe kargas: mängin lähipäevadel näiteks Irish Winter Festivali satikat ja hitin sealt paketi. Kuna ei tegele pokkeriga professionaalsel tasemel, siis peaksin valima, kuhu ma oma puhkusepäevad paigutan ja ilmselgelt tundub teine turniir oluliselt vingem (Goliath-i event on rohkem rahvaturniir, kodulehel täpsemalt kirjas). Aga kunagi ei tea ju, mis võib juhtuda: haigestumine, vigastused (a la kahe kipsis käega ei viitsiks sinna sõita :D ) või midagi veel kohutavamat. Sellepärast küsisin igaks juhuks üle.

                    Kui ei ole võimalik müüa, siis sõidan suurima hea meelega mängima, kuna festivali ajakavas (link põhjalikus Sinu postituses) jäi silma ka palju taskukohase hinnaga side-evente + mul sõber on praktikal Coventry lähedal, saaks külla minna, mis annab ka reisile lisaväärtuse.

                    Edit: Tänud kiire vastuse eest :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #520
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      See kord ise unustasin aga mängin ka järgmine kord satikat. Mulle just see meeldibki, et tegu on rahvaeventiga ja paketi suurem osa maksumusest on hotellid + lennukulud jne.

                      Comment

                      • reket25
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 84

                        #521
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Kui järele mõelda, siis see on tõesti boonus. Hea struktuuriga rahvaevent ka peale kauba (Day 1 ja 2 on 40 min blindid, Day 3 ja FT peaksid olema 60 min blindid, kui õigesti aru sain).

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #522
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Eestlane võitis Olympic-Online pühapäevasel suurturniiril $25 000

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #523
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Tegu Live turniiridega aga ei leidnud sobivat teemat kuhu link postitada ja seega läheb siia.

                            Olümpiamängud Olympic kasiino moodi: http://www.pokkeriprod.com/2012/07/2...-viievoistlus/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #524
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              TÄHELEPANU

                              Olympic-Online muudab oma VIP programmi - minnakse üle boonusdollaritele baseeruvalt süsteemilt punktipõhisele süsteemile. Mängijatele tähendab see suuremat rakebacki ja üleüldse süsteem on kergemini mõistetav!

                              http://www.pokkeriprod.com/2012/07/2...-55-rakebacki/

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #525
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Printer Roomet, enamus hobimängijad ja niisama mikrosõdurid ikka kaotavad selle süsteemiga. Võidava tõsised tegijad.

                                Comment

                                Working...