*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #436
    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Lol ma võtaks sellel toal litsentsi ära .. see pole normaalne mis seal lihtsalt toimub .. hullemat kohta ei ole olemas enam..

    fcking rigged urgas
    Last edited by leits; 12.02.12, 12:30.

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #437
      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      OO maas ? Leits, sina selle taga ?

      Comment

      • andrus69
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 232

        #438
        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Anybody pääseb ligi?

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #439
          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          OOs Black sunday jälle

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #440
            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Tore õhtu küll, võtad mõned turnad, oled parasjagu actionis ja siis OO maas :S

            Juba pikemat aega.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #441
              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Mängisin oops live satelliiti, 2 lauda oli alles, oli norm stack millega veel rünnata. Uuesti sisse saades oli 2bb alles ja teatud tegelased said siis mängida ja röövida kuidas jaksasid ning sinna see 22€ läks ...

              Mingid turniirid käivad veel mul ja iroonia on selles, et keegi ei tea ega oska vastata, kas neid edasi mängides ja hittides saab raha või turniiri buy-ini tagasi.

              Normaalne.
              Last edited by Keiss; 12.02.12, 21:08.

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #442
                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Mul ka nii mõnigi turna läks selle seisaku nahka. Mingi kompensatsioon oleks küll õige sellistel puhkudel.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #443
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  +1

                  Aga tundub, et seda ei tule. Härrad arvavad, et kõik ok ja nii peavadki asjad käima.
                  Siuke tilt peal, et jube. Turnadel, kus oled shortstack ja vaja lükata ning rahamull lähedal ja siis tuleb katkestus, kus osad saavad mängida/varem sisse ja teised mitte. Sõber sai igatahes jupp aega varem, tegin kõik mis võimalik, aga ei õnnestunud sisse saada.
                  Ega teised turnad ka enam ei suju sisse logides, halva tujuga keskendumine pole parim.

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #444
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Lol ma võtaks sellel toal litsentsi ära .. see pole normaalne mis seal lihtsalt toimub .. hullemat kohta ei ole olemas enam..

                    fcking rigged urgas
                    +11111111111111111111

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #445
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***



                      iPoker jaguneb kaheks ? Mis sellise liigutuse point on ?

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #446
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        niigi rahvast vähe, loodame, et midagi sellist ei juhtu.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #447
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Kas OO-l on märtsis mingit rakerace ka oodata?

                          Comment

                          • Firzen
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #448
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                            niigi rahvast vähe, loodame, et midagi sellist ei juhtu.
                            Vähe? Kas sa võtad nüüd selle järgi, et maailmas on 7 miljardit inimest ning ipokeris on ehk 0,00000000000001% nendest või selle järgi, et ta on ikkagi suuruselt kolmas pokkerivõrgustik maailmas?

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #449
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                              Vähe? Kas sa võtad nüüd selle järgi, et maailmas on 7 miljardit inimest ning ipokeris on ehk 0,00000000000001% nendest või selle järgi, et ta on ikkagi suuruselt kolmas pokkerivõrgustik maailmas?
                              Ma võtan sele järgi, et online pole üle 21000 inimese näinud. Enamus mängivad turniire niiikuinii. Cashi action suht kesine
                              .

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #450
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                No ipokeri mängijatepagasit ei saa ju Starsi omaga võrrelda :D.
                                Imo seal päris suur mängudevalik kuni NL200ni

                                Comment

                                Working...