*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • xpeepx
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 49

    #361
    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    OO toa rahalauamängudes on tekkinud uus huijamise võimalus - suht häiriv ! :?
    Kui sa pole päris kindel, et call on mõtekas, tõmba internetijuhe/netipulk mõneks sekundiks arvuti tagant ära ja su käsi jääb ellu kuigi kiri näitab, et istud väljas - vastane võib verd sittuda aga mitte sind käelt välja pluffida! :D
    Kahjuks kasutati seda meetodit viimasel sessil minu vastu korduvalt. :( H/Lo mängudes vend vaatab, et saab vist 1/4 ja foldi asemel tõmbab stepsli välja. Nii saab midagigi tagasi ise juurde maksmata - mis krdi pokkeri mängimine see enam on? :@
    Peame vist ka säärase instrumendi oma arsenali võtma - madalamate limiitide rahalaudades on selline internetiühenduse katkemise vastane kaitse kurjast, kõrgemates on vast OK.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #362
      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Otsi lauda, mis on no disconnect protectioniga.

      Comment

      • xpeepx
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 49

        #363
        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Otsi lauda, mis on no disconnect protectioniga.
        Omahhas on seal ainult mõni laud kahjuks.
        Kus seda näeb, et laud on no disconnect protection?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #364
          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Algselt postitas xpeepx Vaata postitust
          Omahhas on seal ainult mõni laud kahjuks.
          Kus seda näeb, et laud on no disconnect protection?
          Seal miski märk oli juures DP või muu selline.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #365
            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Minul on filtrites peal, et ainult ilma DP-ta lauad.

            Comment

            • xpeepx
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 49

              #366
              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Minul on filtrites peal, et ainult ilma DP-ta lauad.
              Kui mängureeglid on teada, siis pole hullu, oskan ise ka nii nüüd huijata. :) Eile aga vaatasin nagu vasikas uut ajaväravat ja lasin endale päris pikalt hamba peale panna enne kui asjale pihta sain. Vend lammutas mis kole, istus Hi/lo`s kolme bayinniga lauas ja kui riveris kippus 1/4 peale jääma või maja/mast jõudis vastasele kohale, tõmbas tõste/ületõste peale juhtme viimastel sekunditel välja ning tagasi - kohe üldse ei saanud algul aru mis toimub.
              Last edited by xpeepx; 18.11.11, 15:26.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #367
                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Mis siis sai? Terve BI talle tagasi ja hand läbi?

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #368
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Teadjad mehed võiksid rääkida, kuidas OO's NL10/NL20 traffic on? Ning kas on palju rexe ja vähe fishe või on nad tasakaalus või on vastupidi?

                  E: 6-max
                  Last edited by kjmrc; 19.11.11, 17:21.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #369
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    Mis siis sai? Terve BI talle tagasi ja hand läbi?
                    Minu teada loetakse käsi sellel hetkel all-iniks ilma, et hilisematel tänavatel bettimist oleks.

                    Näiteks: $1/$2 NLHE, teil $1000 stäkid. Sul JJ. Flopiks ehitate $600 poti ja flop AKQ. Sa tahad minna SD-ni aga ei taha raha rohkem panka panna, eriti kui tead, et vastane hakka siin pommitama. Juhe välja, "freerollid" oma rida suures potis ja samas võib olla best hand ilma, et raskeid otsuseid turnil ja riveril oleks.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #370
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      pkr kasutati sama süsteemi aga seal oli sul 3 kaitset mingi aja peale

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #371
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        kellegil veel regulaarselt disconnectib OO viimastel päevadel?

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #372
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Kui tihti seda disconnect huiamist kasutatakse ka?

                          Comment

                          • Paju99
                            Olybeti Esindaja
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #373
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Originaaltekst DP kohta on selline:

                            ---------
                            Disconnection protection protects players if their internet connection is lost during a game. In the event that a player is disconnected, they will be deemed as All in for the amount they have invested into the pot, and are considered in the hand at the showdown.
                            Disconnection protection is applicable for genuine disconnections only and is only available in ring games and not in tournaments.
                            Any player who misuses this protection by intentionally disconnecting, may:
                            .. Forfeit any money won.
                            .. Lose disconnection protection privileges.
                            .. Face expulsion from the site.
                            Players must accept the risk of disconnections. Note that we do offer tables where the DP facility is disabled, where players have no disconnection protection at all and all players may choose to play on these tables.
                            ---------

                            Kui üks kord DP situatsioon on, siis 24h enam DP kaitset ei ole ja korduval arvul DP situatsioonidel pikeneb see "DP disabled" aeg veel.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #374
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Kuhu tuleks kirjutada, et saada OO's olemasolevale kontole rb'd? :)

                              Comment

                              • KraindOnMaind
                                FPP Pro
                                • Jun 2009
                                • 228

                                #375
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Kuhu tuleks kirjutada, et saada OO's olemasolevale kontole rb'd? :)
                                minule igatahes ei antud midagi, võin sedasamust nuusutada, aga anna teada kui sul õnnestub
                                Ja cash out võtab tõesti miljon aastat OO-s, olgu ta pealegi panka. võib-olla prod saavad kiiremini

                                Comment

                                Working...