*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #211
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kui OO-sse teha liitumine ja kanda peale 750 euri ning samal päeval kanda välja 400 euri, jättes bankrolliks 350 euri, kas sel juhul liitumisboonus säilib täies mahus?
    See post jäi vist 2 silma vahele, äkki keegi ikka oskab vastata?

    Comment

    • Paju99
      Olybeti Esindaja
      • Sep 2010
      • 84

      #212
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
      See post jäi vist 2 silma vahele, äkki keegi ikka oskab vastata?
      Pokkerikontole deposiidi tegemisega tulnud boonusdollarid jäävad alles ka peale väljakande tegemist.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #213
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        AITÄH

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #214
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          kiidaks teie live supporti, kes ei saa millegagi hakkama. Venitavad ja raiskavad mu aega ja ütlevad lõpuks,et kahjuks tööpäev läbi ja homme tegeleme sellega või siis kahjuks meie sellega ei tegele ja kahjuks seda ka eis saa teha ja et sellega tegeletakse jube ja whadever nagu ma oleks küsinud neilt, et ehitage uus soft. lihtsat buddy trasnferi suudeta ka korda ajada.
          Kontoandmed valesti , kahjuks me ei saa neid muuta, asi lõplik. wtf.

          Comment

          • nocaring
            Räme Fish
            • Jun 2011
            • 24

            #215
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Kui liitumisboonus teha OO-s siis 5 dollari vabastamiseks on vaja 500 punkti, aga kui palju peab rake maksma et 500 punkti saada. Või lihtsamalt öeldes palju maksab 500 punkti - keegi oskab aidata ?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #216
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              oleneb
              niipalju võin öelda, et see peaks olema kuskil 20% rakebacki

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #217
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Kui õigesti mäletan, siis 20+1$ sng andis 20 punkti, ehk 25$ maksad raket, saad 500 punkti, ehk nagu pikk ütles.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  EPT Tallinna rake race: http://www.olympic-online.com/est/pokker/race-for-ept-3

                  Siin on küll võimalus igalühel, kes suudab mängida 50,000+ kätt@50NL saada pilet EPT-le. Kindlalt selle suve parim pakkumine.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #219
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Estpatrickuga arutasime. Kui arvestada OO racede historyt, siis Top10sse peaks pääsema kindlasti 20k punktiga, aga vb piisab ka 15kst. (100k punkti on ca 4000$ raket)

                    Comment

                    • JanKu
                      Olympic Online Esindaja
                      • Feb 2010
                      • 49

                      #220
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      kiidaks teie live supporti, kes ei saa millegagi hakkama. Venitavad ja raiskavad mu aega ja ütlevad lõpuks,et kahjuks tööpäev läbi ja homme tegeleme sellega või siis kahjuks meie sellega ei tegele ja kahjuks seda ka eis saa teha ja et sellega tegeletakse jube ja whadever nagu ma oleks küsinud neilt, et ehitage uus soft. lihtsat buddy trasnferi suudeta ka korda ajada.
                      Kontoandmed valesti , kahjuks me ei saa neid muuta, asi lõplik. wtf.
                      Tere!

                      Vaatasime üle Teie poolt mainitud chatid klienditoe administraatoritega. Valeandmetega ning alaealise isikukoodiga inimesi me tõesti mängima ei luba ei oma ega sõbra rahaga – see on seadusevastane. Teie sõber sai raha tagasi ning Teil on võimalik teha omale uus, korrektsete andmetega konto 21 eluaasta täitumisel. Soovime Teile rõõmsat meelt ja ilusat suve!

                      Tänan!

                      Comment

                      • JanKu
                        Olympic Online Esindaja
                        • Feb 2010
                        • 49

                        #221
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        hei

                        miks ei võiks olla boonuste või rakeback tingimused kõigile avatud, selged ja üheselt mõistetavad? miks peab selle jaoks eraldi meili kirjutama (kas keegi kujutakse ette pokerstarsile e-maili kirjutamist rakeback teemal?)? mina olen läbi ranka liitunud ja ei saa siiamaani aru, mis nendest boonusdollaritest on saanud (kas tulevad automaatselt kontole, kuidas vabanevad jne?). miks peab lihtne asi olema nii keeruline?

                        ütlen ausalt, et mina ei viitsi kirja kirjutada ja pärast mingit segast vastust hakata lahti muukima. mängin muudel saitidel, kus on kõik tingimused selgemad ja kui kuskil mujal actionit ei olen, siis login olympicusse sisse.
                        Tere,

                        Asi seisneb selles, et ipokker network policy ei luba erinevate tubade erineva RB avalikustamist. Siis hakkaks toast-tuppa ülejooksmine. Tegelikult olen isegi varem kunagi need numbrid foorumisse üles pannud aga "kordamine on tarkuse ema" ja siin nad on uuesti:
                        Progresseeruv deal ehk Team Elite: miinimum rake summa kuus on $500
                        $500-$999 – 30%
                        $1000-$1499 - 32,50%
                        $1500-$1999 – 35%
                        $2000< - 40%

                        Siia deali kuulub ka muid hüvesid ja pakkumisi

                        Flat deal:
                        maksad minimaalselt $300 rake kuus ja saad 30% tagasi.

                        Mõlema deali puhul kui miinumum summat täis ei tee siis jääb ~22% boonusdollarite vabastamine.

                        Asja teine külg on veel see, et personaalne lähenemine igale mängijale on ikka parem kui "ühe rauaga löömine"

                        Kõike paremat,
                        Jan

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #222
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          lol, Visahing owned

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #223
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Tahtsin ka mängima hakata ja palusin konto valuutat muuta dollaritest eurodeks. Chatis ilusti laterdasin ja paluti välja logida ning mailiga lubati sellest teada anda.
                            Nüüd paar päeva möödas ja mu konto lukus ja palutakse minul emailiga pöörduda supporti.

                            Pöördusin Triobeti hoopis...
                            Ei võta ju kaua aega valuuta muutmine.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #224
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              :D:DDDDDD

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #225
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Tahtsin ka mängima hakata ja palusin konto valuutat muuta dollaritest eurodeks. Chatis ilusti laterdasin ja paluti välja logida ning mailiga lubati sellest teada anda.
                                Nüüd paar päeva möödas ja mu konto lukus ja palutakse minul emailiga pöörduda supporti.

                                Pöördusin Triobeti hoopis...
                                Ei võta ju kaua aega valuuta muutmine.
                                Valutsi vahetamiseks pannakse vana konto lukku, tehakse uus konto sinu andmetega ja kanditakse vanalt kontolt olev raha uuele. Ju seepärast su vana konto ongi lukus. Saada kiri supporti ja uuri.

                                Comment

                                Working...