*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #166
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Mina sain läbi pokkeriprode liitudes 500 dollarit depo boonust.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #167
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
      Esimese sissemaksega kaasneb 200% kuni 1000$ boonus, mis vabaneb 5$ iga teenitud 500 FPP eest. Kas ma pean kellelegi midagi peale sissemakset teada ka andma, et nad timmiks nii, et vabaneks 7$ iga teenitud 500 FPP eest või toimub see kuidagi automaatselt neile, kes läbi PokkeriPro-de liitunud? Ja kust saab lasta endale kuu baasil suure hulga boonusdollareid peale panna - live support polnud PokkeriProd-est ega 'ranka dollaritest' igatahes midagi kuulnud ja ütlesid, et ma oma affiliate käest küsiks.
      Kui arvel hakkab boonusdollarid otsa saama siis saada kiri jan.kuik@oc.eu. Otsa saamise korral proovi arvestada nii, et 'igaks juhuks' jääks arvele kolme-nelja päeva varu, eriti suvisel ajal kui inimestel on puhkused.

      Supporti ei ole mõtet tülitama minna, sest sealt vist ei saagi eriti konrkeetseid vastuseid. Parem küsi läbi msn/skype minu käest ja kui isegi ei oska öelda saan teada selle maksimum 8h jooksul (kui küsid öösel) päeval 2-3 minutit kuni tunnike.

      Selle deposiitboonuse kohta küsin ka. Tähendab olen juba küsinud aga unustasin vastuse ära :)

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #168
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        mingi eriti mõttetu vip store on ka avatud, kes soovib endale 40,3k FPP eest osta OO käterätti, siis nüüd on see võimalus
        ja olemasolevale kontole tundub et saavad vaid valitud rakebacki

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #169
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          hehee

          kusjuures, rannarätik tundub päris kobe :D



          nice layout, lol.


          edit: hind on muidugi epic! 40k punni= 40$...sick.

          lähen nurun tasuta! (H)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #170
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Päris pro välimusega hoodie on küll :) Kuigi jah, nii räigelt punkte tahetakse ikka :D

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #171
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              hehee

              kusjuures, rannarätik tundub päris kobe :D



              nice layout, lol.


              edit: hind on muidugi epic! 40k punni= 40$...sick.

              lähen nurun tasuta! (H)
              Fullringi rätikut ei olegi. :(

              HU oma oleks lihtne - ühel pool "bumhunter" ja teisel pool "bum".
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #172
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Fullringi rätikut ei olegi. :(

                HU oma oleks lihtne - ühel pool "bumhunter" ja teisel pool "bum".
                lol, ma saadan Pajumaale selle postituse lingi! Ehk annab midagi orgunnida!

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #173
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Hei,

                  FR ja HU laudade osas on mõtlemise koht - tahaks esialgu näha ühte FR seltskonda rannarätikul pokkerit mängimas :)

                  Kuna rätikud on kohalik toodang, siis saab HU laudasid ka teha... või jagada koolitust, kuidas 6-max laua peal HU-d taguda.

                  Hinnapoliitika osas on nii, et tavahind on üks, aga kampaaniate korras hakkavad olema ca 50% kanti soodukad.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Ma tahaks OO-st tellida Karu nahast tagi. Selle võiksite ka lisada :) :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #175
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma tahaks OO-st tellida Karu nahast tagi. Selle võiksite ka lisada :) :)
                      Haha, oma pool minutit naersin arvuti taga. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #176
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma tahaks OO-st tellida Karu nahast tagi. Selle võiksite ka lisada :) :)
                        Karupüksid oleksid stiilsemad
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #177
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #178
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Kuidas selle transpordiga lood on?
                            Kaua läheb aega,et saada vip poest ntx pusa kätte? :)
                            aa ja kas neid vip poes asju pole võimalik €€€€ eest osta?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #179
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Täna siis kõik Raigo sünnipäeva turniirile kella 20:00, sisseost $3+0,30 ja ühtteist annab võita. Praegu vaatan, et juba 28 osalejat, pop poiss tundub olevat.

                              Palju Õnne sünnipäevaks HCC :)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Täna siis kõik Raigo sünnipäeva turniirile kella 20:00, sisseost $3+0,30 ja ühtteist annab võita. Praegu vaatan, et juba 28 osalejat, pop poiss tundub olevat.

                                Palju Õnne sünnipäevaks HCC :)
                                Kuna meile tuli pressiteade liiga hilja siis ei hakka eraldi uudist tegema. Aga täpsem info: http://www.olympic-online.com/est/po...nipaevaturniir

                                Copy-paste OO lehelt:
                                Meie Team PRO liige Raigo „hotcocacola“ Aasmaa saab 15. juunil 23-aastaseks. Seda tuleb tähistada ühe korraliku pokkeriturniiriga!

                                15. juunil kell 20.00 ootame kõiki mängijaid tähistama Raigo sünnipäeva $3,30 sisseostuga NL Texas Freezeout turniiril. Garanteeritud auhinnafondiks on $500, mida meie vürtsitame omalt poolt lisaauhindadega:
                                I koht – Pärnu Meistrivõistluste ME token
                                II koht
                                – €20 Olympic-Online VIP poe sooduskupong
                                III koht
                                – €10 Olympic-Online VIP poe sooduskupong
                                IV-X koht
                                – OOPS Saturday Satellite token €3,30
                                I-XXIII koht – Pärnu MV Step 1 token €2,20
                                Raigo väljalöömise eest on väljas ka $23 pearaha!!!

                                23 põhjust, miks Sa peaksid Raigo sünnipäevaturniiril osalema.

                                1. Sulle ju meeldib pokker!
                                2. Raigol on 23. sünnipäev.
                                3. See turniir toimub vaid üks kord aastas.
                                4. Raigo võtab ise ka sellest turniirist osa.
                                5. Kõik Raigo sõbrad on sellel turniiril kohal.
                                6. Raigo sünnipäevaturniiri osalustasu on vaid $3,30.
                                7. Kui Sa osaled sel turniiril, siis ei pea Sa viima Raigole sünnipäevakingitust.
                                8. Raigo sünnipäevaturniiril on auhinnad 23-le parimale.
                                9. Raigo sünnipäevaturniiril on võita rohkem kui kaotada!
                                10. Raigo väljalöömise eest on eriauhind $23.
                                11. Raigo sünnipäevaturniir on tema lemmikformaadis, milleks on 6-max NLHE.
                                12. Raigo on väga cool kuju!
                                13. Raigo on väga hea pokkerimängija!
                                14. Raigolt on, mida õppida!
                                15. Raigo on Tartus üks kaalukamaid pokkerimängijaid (kui Waim wälja arwata).
                                16. Raigoga koos mängida on lihtsalt lahe!
                                17. Raigo vastu lõpuks heads up’i mängida on überkogemus!
                                18. Raigo annab kõige fishisemale vastasele “Nädala Saimo” seebi!
                                19. Raigo spämmib chat’i box’i nii, et aeglasem lugeja laseb time bank’i kiirelt bustosse.
                                20. Raigo laseb iga vastase eksimuse peale kuuldavale “lol wtf lmao rofl panaaaan!”.
                                21. Raigo saab ehk teie abiga juunikuu MTT graafikule olulist lisa.
                                22. Raigo ei saa seekord teha oma tavapäraseid 23 rebuy'd. Säästmaks tema bankrolli, tegime seekord freezeout turniiri.
                                23. Raigo kui tuntud bumhunter, saab nüüd ise jahitav bum olla.

                                Comment

                                Working...