Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Ma olen terve aeg rääkinud, et kui keegi soovib mingit diili, siis kirjutage Pajumaale või Jannile. Tundub, et nobody listens ja paljud kardavad mailida....lol
Ma olen terve aeg rääkinud, et kui keegi soovib mingit diili, siis kirjutage Pajumaale või Jannile. Tundub, et nobody listens ja paljud kardavad mailida....lol
TC
Comment