*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #181
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Hetkel 62 osalejat.
    Turniiri esikoht saab pääsme Pärnu MV.
    Minu sünna auhinnafond on 500$ GTD! Mõnus shove-fest

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #182
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Hoidke piip ja prillid!

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #183
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        oleks siis vähemalt 500€ :P mitte 500$
        Aga kohal sellegipoolest :)

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #184
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Oot, kas süsteem regab automaatselt mingisugusele sateliidile ära või ikka manuaalregamine? (juhul kui saan sateliidi pileti) Ning kust seda tokenit näha saan?!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #185
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Oot, kas süsteem regab automaatselt mingisugusele sateliidile ära või ikka manuaalregamine? (juhul kui saan sateliidi pileti) Ning kust seda tokenit näha saan?!
            Oleneb satikast aga reeglina automaatselt ei rega. Tokeneid näed: OO->My Account->Frequent Player Points.

            Comment

            • Sebastian_du
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 232

              #186
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Tegin siis ka konto OO-se.. Regamisel panges, raha ei lasknud laadida kuna panga link ff-s ei tööta, korraliku explorerit mul pole ja kui viimaks MB-st lasi ülekanda siis turnale regada ikka ei saa sest ma "ei vasta piirangutele".Ehhki piirnagud elik elukoht on õiged. Live suppordist tuli algse entusiasmi peale 5 mintsa ootamist "kahjuks ei saa hetkel selle probleemiga aidata". Paar korda proovin veel haamerdada ja kui ei näkka, insta cashout ja jään endise arvamuse juurde et OO s**ks ba**s


              Edit Peale veel 2h supportiga mässamist sain ära regatud, probleemiks öeldi "süsteemi vead" aga vähemalt töötab
              Last edited by Sebastian_du; 16.06.11, 18:38.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #187
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                no ma ei tea, mul pole kunagi probleeme olnud.
                Nädal tagasi tegin Tlnas sõbrannale kasutaja, piece of cake, kõik läks sujuvalt, ei mingeid tõrkeid...

                edit: typo
                Last edited by hotcocacola; 16.06.11, 17:56.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #188
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Vahest ikka piece of cake :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #189
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    no ma ei tea, mul pole kunagi probleeme olnud.
                    Nädal tagasi tegin Tlnas sõbrannale kasutaja, piece of cake, kõik läks sujuvalt, ei mingeid tõrkeid...

                    edit: typo
                    Ainus probleem oli mul SEB-ga deponeerimine. Nipp oli selles, et kui ei avane uus aken siis tehke enne IE lahti ja siis deponeerige.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #190
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Kirjutan siia ka:


                      Rääkisin Pajuga veidi Olympic-Onlinei boonustest:

                      Rankadollaritega tuleb see 30% veidi keerulisema skeemi järele ja sõltub pisut vip levelist. Alguses saad 30%, kui level tõuseb, saad tiba rohkem ja kui level langeb, saad tiba vähem.

                      Boonuste diiliga flat 30% saad 30% boonuseid täpselt, kui 300$ kuus reiki täis gened.


                      Kui aga võtad progresseeruva diili, siis alates 500$ kuus annab 30%; alates 1000$ annab 32,5%; alates 1500$ annab 35%; üle 2000$ annab 40%. Iga kuu vaadatakse eraldi üle ning boonused täpselt vastavalt sellele.

                      Seega progresseeruva diili point on nendele, kes enamasti 1000$ täis genevad ühes kuus.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #191
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Kas see progresseeruv oli juba ennem või tuleb alles?

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #192
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          see progresseeruv on standard iPoker cashback süsteem. igas iPokeri toas see olnud ja jääb. Seega ka OO-s ta koguaeg olnud.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #193
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Seda progeresseeruvat ei reklaamita ju avalikult. OO puhul pakuti seda personaalselt ja vanasti oli elite tiimi standard%.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #194
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              heh nüüd on kõik avalik ja coca võib ka oma rb% öelda

                              Comment

                              • Paju99
                                Olybeti Esindaja
                                • Sep 2010
                                • 84

                                #195
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Kui Triobet tuli oma motiveeriva skeemiga välja, siis ei teinud OO enam ka oma boonuste pakkumistest saladust. Triobeti skeem kehtib veel juuli lõpuni, OO oma ka peale seda.

                                OO puhul vaatab poker manager Jan Kuik veel iga boonuste diiliga liitumise soovi eraldi üle enne, kui boonused jooksma hakkavad.

                                Comment

                                Working...