Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Ma regasin ennast HUSNG-le ja sain selle nii pähe, et ise ei teadnudki, et mäng käis. Mängu ette ei hüpanud, Handhistorisse ei salvestunud. Ühel hetkel tekkis lobbysse teine nimi juurde, mängu lõpuaeg ja võitja.
Ma regasin ennast HUSNG-le ja sain selle nii pähe, et ise ei teadnudki, et mäng käis. Mängu ette ei hüpanud, Handhistorisse ei salvestunud. Ühel hetkel tekkis lobbysse teine nimi juurde, mängu lõpuaeg ja võitja.
TC
Comment