Re: PokerStarsi Eesti Litsents
See oli ju selgitatud, et PokerStars.COM/NETis eestlased pärast .EE avamist mängida ei saa. Kas te tõesti siis enne ümber kolida ei proovinud, kuni turniir juba algas?
Hüpikaken ju selgesti palub klienditoega ühendust võtta...
Paljud mängijad kirjutasid enne turniiri algust ning aitasime neil PokerStars.EEsse migreeruda... Kui turniir on juba alanud, siis ilmselgelt ei saa registreerumist enam tühistada ega migreeruda, kuni turniir on juba läbi.
Kuna tegemist on ebatavalise olukorraga, siis igasugused kaotatud FPP/$$$ sissemaksud PokerStars loomulikult kompenseerib (ainult üks juhtum on siiani olnud, ja see oli .EE avamise õhtul, nii et inimene polnud tõesti teadlik, et midagi on muutunud, kuni turniiril mängimiseks sisse proovis logida).
Mis puudutab aga freeroll pileteid, siis oleneb pileti tüübist ning olukorrast, kuid alati kompenseeridaei saa. Igal juhul tasub Supporti kirjutada ja vaatame iga situatsiooni eraldi üle.
Täname mõistmise ja vabandame ebameeldivuste eest.
See oli ju selgitatud, et PokerStars.COM/NETis eestlased pärast .EE avamist mängida ei saa. Kas te tõesti siis enne ümber kolida ei proovinud, kuni turniir juba algas?
Hüpikaken ju selgesti palub klienditoega ühendust võtta...
Paljud mängijad kirjutasid enne turniiri algust ning aitasime neil PokerStars.EEsse migreeruda... Kui turniir on juba alanud, siis ilmselgelt ei saa registreerumist enam tühistada ega migreeruda, kuni turniir on juba läbi.
Kuna tegemist on ebatavalise olukorraga, siis igasugused kaotatud FPP/$$$ sissemaksud PokerStars loomulikult kompenseerib (ainult üks juhtum on siiani olnud, ja see oli .EE avamise õhtul, nii et inimene polnud tõesti teadlik, et midagi on muutunud, kuni turniiril mängimiseks sisse proovis logida).
Mis puudutab aga freeroll pileteid, siis oleneb pileti tüübist ning olukorrast, kuid alati kompenseeridaei saa. Igal juhul tasub Supporti kirjutada ja vaatame iga situatsiooni eraldi üle.
Täname mõistmise ja vabandame ebameeldivuste eest.


Comment