PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #421
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    See oli ju selgitatud, et PokerStars.COM/NETis eestlased pärast .EE avamist mängida ei saa. Kas te tõesti siis enne ümber kolida ei proovinud, kuni turniir juba algas?

    Hüpikaken ju selgesti palub klienditoega ühendust võtta...

    Paljud mängijad kirjutasid enne turniiri algust ning aitasime neil PokerStars.EEsse migreeruda... Kui turniir on juba alanud, siis ilmselgelt ei saa registreerumist enam tühistada ega migreeruda, kuni turniir on juba läbi.

    Kuna tegemist on ebatavalise olukorraga, siis igasugused kaotatud FPP/$$$ sissemaksud PokerStars loomulikult kompenseerib (ainult üks juhtum on siiani olnud, ja see oli .EE avamise õhtul, nii et inimene polnud tõesti teadlik, et midagi on muutunud, kuni turniiril mängimiseks sisse proovis logida).

    Mis puudutab aga freeroll pileteid, siis oleneb pileti tüübist ning olukorrast, kuid alati kompenseeridaei saa. Igal juhul tasub Supporti kirjutada ja vaatame iga situatsiooni eraldi üle.

    Täname mõistmise ja vabandame ebameeldivuste eest.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #422
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas EstKert Vaata postitust
      Kuna süü ei ole minu, siis olen ikka väga nördinud selliste läbimõtlematute uuenduste peale.
      Absurdne jutt. Oli ju teada, et eestlased peavad mängima oma kliendist. Sellest oli teatatud ja nüüd teha nägu, nagu see oleks kellegi teise peale sinu enda süü, on täiesti mõttetu. Lisaks mindi uuele kliendile üle mitme päeva eest ja olnuks aega maa ja ilma seda isegi teha.

      Comment

      • tourell
        Klubi Liige
        • Apr 2010
        • 1

        #423
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        User.ini ja note file kopeerisin mina .ee folderisse ja töötab.
        Tere. Mõni vihje äkki kust neid leida?
        Program files->pokerstars ei leidu sellise nimega faile.
        Tänud.

        Comment

        • $$$
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1072

          #424
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Absurdne jutt. Oli ju teada, et eestlased peavad mängima oma kliendist. Sellest oli teatatud ja nüüd teha nägu, nagu see oleks kellegi teise peale sinu enda süü, on täiesti mõttetu. Lisaks mindi uuele kliendile üle mitme päeva eest ja olnuks aega maa ja ilma seda isegi teha.
          Kõik ei istu päevad läbi arvutis, et Starsi uudistega kursis olla...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #425
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas EstKert Vaata postitust
            Nonii istun, loen ja vaatan, kuidas mu chipid vähenevad. Ajab marru küll!
            Nimelt sain ca. nädal tagasi turniiripileti ja regasin ennast sellele kohe ka ära. Hetk tagasi istusin siis arvuti taha, et mõnusalt $10K turniiril aega sisustada ja lihtsalt ei anna kaarte. Installisin siis kiiresti ka PokerStars.ee tarkvara ära, aga näe kuradit ei lase sisse logida oma kasutajanimega. Veateateks ütleb, et ma olen registreerunud turniirile või mul on rahalisi vahendeid mängulaudades.
            Oskab keegi kiirelt miskit nõu anda, et jõuaksin kasvõi 500 chipiga veel mängu?
            Niikaua vaatan siis TopGeari :D
            Algselt postitas EstKert Vaata postitust
            Noh ega ei ole neilt siiamaani vastust tulnud ja minu jaoks sai turniir ka juba läbi ilma et oleksin ühtegi kätt näinud või mängida saanud. Ühesõnaga läks mu turniiripilet lihtsalt raisku. Kuna süü ei ole minu, siis olen ikka väga nördinud selliste läbimõtlematute uuenduste peale. Kui oleksin ise lihtsalt maha maganud turniiri, saaksin enda peale kuri olla, aga praegu sättisin ennast teadlikult arvuti taha valmis ja sain väga negatiivse üllatus osaliseks. Täitsa huvitab, et kes siis kulud oleks kandnud, kui ma oleksin näiteks raha eest ennast turniirile registreerinud ja sama üllatuse vahetult enne mängu algust saanud!? Või on mul PokerStars.EE poolt oodata uut turniiripiletit?
            Raske on lugeda mõni kommentaar ülevalt?

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #426
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Kõik ei istu päevad läbi arvutis, et Starsi uudistega kursis olla...
              aegajalt oma meili loeb igaüks ja sinna said kõik teate Pokerstarsilt lisaks oli teada pikemalt et asi toimub lähiajal seega kui oled turnale reganud võiksid pisut varem uurida ega asi pole käiku läinud

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #427
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas tourell Vaata postitust
                Tere. Mõni vihje äkki kust neid leida?
                Program files->pokerstars ei leidu sellise nimega faile.
                Tänud.
                User ja notes file peavad olema sul kaustas ju!!

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #428
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Tarvi... miks sa saadad üheseid vastuseid? Mu email sisaldas ka teisi küsimusi millele vastust ei saanud...
                  Ma saan aru, et käed jalad tööd täis, aga emailid võiks läbi ka lugeda ja küsimustele vastused anda.
                  Ma nüüd tagantjärgi loen foorumit siin läbi, vahepeal polnud aega. Meie süsteem oli nii ehitatud, et eestlased (keda oli meeskonnas vähe) saatsid esmase vastuse ning konverteerimised töödeldi teiste poolt. Kuna teadsin, et konverteerimise kirja kinnituses on vastused kõigile küsimustele olemas, ei hakanud nendele topelt vastama.

                  Olid küll käed-jalad tööd täis ja usun, et nii mõnigi ei saanud oma kirjale täielikult rahuldavat vastust esimese korraga. Vabandan muidugi, sest ootused PokerStarsi klienditoele on kõrged ning sooviksime seda muidugi ka nii hoida. See oli kogu meeskonnale esimene kord midagi nii suurt ette võtta ja tegelikult ka kogu firmale, vähemalt sellise väikse tööjõuga, mis meil eesti tiimis on...

                  Tere. Mõni vihje äkki kust neid leida? Program files->pokerstars ei leidu sellise nimega faile.
                  Tänud.
                  Seal kaustas peaks kindlasti olema 'notes.xls' ning 'user.ini' (või lihtsalt 'notes' ja 'user', kui su arvuti file extensioneid ei näita) failid. Need ei tohiks hidden olla, aga kui tõesti pole näha, mine oma folderi menüüvalikutes 'Tools > Folder Options...' ja siis 'View' alt vali 'Show Hidden Files and Folders'
                  Last edited by Tarvi; 11.10.10, 00:02.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #429
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    aegajalt oma meili loeb igaüks ja sinna said kõik teate Pokerstarsilt lisaks oli teada pikemalt et asi toimub lähiajal seega kui oled turnale reganud võiksid pisut varem uurida ega asi pole käiku läinud
                    Ütleme nüüd nii, et selle maili pokestarsilt sai täpselt samal päeval, kui asi nö. asjaks läks. Ja kui päris aus olla, siis mina sain selle maili alles peale seda, kui olin juba ümber kolinud. Kui aeg-ajalt siia foorumisse poleks pilku heitnud, siis ei oleks ise küll asjast mitte mõmmigi teadnud ja üllatus oleks üsna suur olnud. Viisakas oleks ikka olnud paar päevagi varem selliseid asju ette teatada. Loodetavasti tulevikus, kui peaksid mingid muudatused tulema (deposiidi/cashoudi võimalused), siis ikka antakse natuke varem ette teada, mitte nii, et teeme asja ära ja siis saadame maili kah.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #430
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Nõus et tõesti oleks pidanud paar päeva ette saatma kuid mina sain just tänu sellele meilile asjast teada. Kui sa enne turniiri lülitad arvuti sisse siis olen kindel et standartina vaatad meilid enne üle. Kui turniir juba käis siis karm värk jäid freerolli piletist ilma. Tahad tasuta leiba siis peadgi seisma järjekorras varakult.

                      Comment

                      • HouseOfAces
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 69

                        #431
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                        Seal kaustas peaks kindlasti olema 'notes.xls' ning 'user.ini' (või lihtsalt 'notes' ja 'user', kui su arvuti file extensioneid ei näita) failid. Need ei tohiks hidden olla, aga kui tõesti pole näha, mine oma folderi menüüvalikutes 'Tools > Folder Options...' ja siis 'View' alt vali 'Show Hidden Files and Folders'
                        Minul on need failid "C:\Users\[Kasutaja nimi]\AppData\Local\PokerStars"
                        Kaust AppData on hidden.
                        Copysin notes ja user faili samas AppData kaustas olevasse PokerStars.EE kausta.
                        Last edited by HouseOfAces; 11.10.10, 08:26.

                        Comment

                        • Rokkar19
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 21

                          #432
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Ütleme nüüd nii, et selle maili pokestarsilt sai täpselt samal päeval, kui asi nö. asjaks läks. Ja kui päris aus olla, siis mina sain selle maili alles peale seda, kui olin juba ümber kolinud. Kui aeg-ajalt siia foorumisse poleks pilku heitnud, siis ei oleks ise küll asjast mitte mõmmigi teadnud ja üllatus oleks üsna suur olnud. Viisakas oleks ikka olnud paar päevagi varem selliseid asju ette teatada. Loodetavasti tulevikus, kui peaksid mingid muudatused tulema (deposiidi/cashoudi võimalused), siis ikka antakse natuke varem ette teada, mitte nii, et teeme asja ära ja siis saadame maili kah.
                          +1, Oleks võinud paar päeva ette teatada, sest siis oleks 50$ VIP stellari boonuse lahti mänginud (olenemata kellaajast), mingi 4% oli mängida...Sünnipäev ka järgmine aasta, et läind mis läind.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #433
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Lukken Vaata postitust

                            Mida täpsemalt peaksin suppordile kurtma? Või saadan sama pildi neile?
                            Mul sama prob. Äkki kellelgi oli veel selline probleem ja sai korda, et siis ei peaks suppordile kirju hakkama lahmima.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #434
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              .com kliendis file/move account to .ee or smth tegite ära?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #435
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                No vajutasin kuradima Account > Move to Pokerstars.EE.. Viskas ette midagi, panin Move to Pokerstars.EE ja siis viskas
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                ette ja kogu muusika.. Äkki selle mul ei töötagi, et ma pole 21. veel vä :P

                                Comment

                                Working...