PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #406
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    nonii ,PT3 ei impordi starsi käsi ,"...observed but not imported"
    starsis "save hand history" kaust ja PT kaustad samad ,mitu korda kontrollinud aga midagi ei toimu.
    kellelgi midagi samalaadset toimumas ?
    Vaata igaks juhuks, et ta sul HHd eesti keeles ei salvesta.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #407
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Vaata igaks juhuks, et ta sul HHd eesti keeles ei salvesta.
      HH oli inglise keeles ,et see ok.
      Aga sain vist tööle ,tundub et PS ja PT ei oska omavahel suhelda kui ise see HH salvestamise kaust määrata (vb viga selles et ma juba mängisin ja mängimise aeg ei lase muuta olemasolevaid settinguid) ,leidsin kogemata kausta kuhu PS oli hakanud salvestama käsi as default ja määrasin selle kausta mõlemale ja nüüd nagu töötas.

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #408
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Tarvi, küsimus Sulle:

        Kui ma olen juba üleeile ära registreerinud ühele turniirile, kas sellest saab ikka osa võtta, kui ma kasutan .com lehte või ei viska laudagi ette? Turniir algab 3 päeva pärast.
        Vabandust, et ma sellele ei vastanud. Kiired ajad olid ja ma alles nüüd lugesin. Eeldan, et said probleemi lahendatud? Kui ei, saada support@pokerstars.ee kiri ja teeme asja korda.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #409
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Turniir algab homme õhtul alles. Eks siis näis, kas lööb akna ette või mitte!

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #410
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Turniir algab homme õhtul alles. Eks siis näis, kas lööb akna ette või mitte!
            Sorry, sa alla 21? Ei saa mängida.
            Isegi kui üle 21, .COMis ei saa eestlased enam midagi peale väljamakse taotlemise teha.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #411
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Olen jep alla 21.. Aga kuidas, kas ta siis ei viska turniiri laudagi ette?!

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #412
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Olen jep alla 21.. Aga kuidas, kas ta siis ei viska turniiri laudagi ette?!
                Ei tohiks visata. Isegi kui viskab, mängida kindlasti ei saa (101%). Kui turniiril on mingi rahaline väärtus ($$ buy-in), siis saada parem supporti kiri ja lase end maha registreerida.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #413
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Siis on selle asjaga selge, tänud info eest.

                  Comment

                  • Allanaator13
                    FPP Pro
                    • Sep 2009
                    • 285

                    #414
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Kas juba saab oma fppsi rahaks vahetada?

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #415
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                      Kas juba saab oma fppsi rahaks vahetada?
                      Saada supporti kiri ja teen kohe ära.

                      Comment

                      • EstKert
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 3

                        #416
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Nonii istun, loen ja vaatan, kuidas mu chipid vähenevad. Ajab marru küll!
                        Nimelt sain ca. nädal tagasi turniiripileti ja regasin ennast sellele kohe ka ära. Hetk tagasi istusin siis arvuti taha, et mõnusalt $10K turniiril aega sisustada ja lihtsalt ei anna kaarte. Installisin siis kiiresti ka PokerStars.ee tarkvara ära, aga näe kuradit ei lase sisse logida oma kasutajanimega. Veateateks ütleb, et ma olen registreerunud turniirile või mul on rahalisi vahendeid mängulaudades.
                        Oskab keegi kiirelt miskit nõu anda, et jõuaksin kasvõi 500 chipiga veel mängu?
                        Niikaua vaatan siis TopGeari :D

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #417
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas EstKert Vaata postitust
                          Nonii istun, loen ja vaatan, kuidas mu chipid vähenevad. Ajab marru küll!
                          Nimelt sain ca. nädal tagasi turniiripileti ja regasin ennast sellele kohe ka ära. Hetk tagasi istusin siis arvuti taha, et mõnusalt $10K turniiril aega sisustada ja lihtsalt ei anna kaarte. Installisin siis kiiresti ka PokerStars.ee tarkvara ära, aga näe kuradit ei lase sisse logida oma kasutajanimega. Veateateks ütleb, et ma olen registreerunud turniirile või mul on rahalisi vahendeid mängulaudades.
                          Oskab keegi kiirelt miskit nõu anda, et jõuaksin kasvõi 500 chipiga veel mängu?
                          Niikaua vaatan siis TopGeari :D
                          Kõige kiirema abi saad siiski starsi supportist, mitte siit.

                          Comment

                          • EstKert
                            Räme Fish
                            • Oct 2010
                            • 3

                            #418
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Noh ega ei ole neilt siiamaani vastust tulnud ja minu jaoks sai turniir ka juba läbi ilma et oleksin ühtegi kätt näinud või mängida saanud. Ühesõnaga läks mu turniiripilet lihtsalt raisku. Kuna süü ei ole minu, siis olen ikka väga nördinud selliste läbimõtlematute uuenduste peale. Kui oleksin ise lihtsalt maha maganud turniiri, saaksin enda peale kuri olla, aga praegu sättisin ennast teadlikult arvuti taha valmis ja sain väga negatiivse üllatus osaliseks. Täitsa huvitab, et kes siis kulud oleks kandnud, kui ma oleksin näiteks raha eest ennast turniirile registreerinud ja sama üllatuse vahetult enne mängu algust saanud!? Või on mul PokerStars.EE poolt oodata uut turniiripiletit?

                            Comment

                            • Lukken
                              Julm Donk
                              • Apr 2010
                              • 87

                              #419
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents


                              Mida täpsemalt peaksin suppordile kurtma? Või saadan sama pildi neile?

                              Comment

                              • Lukken
                                Julm Donk
                                • Apr 2010
                                • 87

                                #420
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas EstKert Vaata postitust
                                Noh ega ei ole neilt siiamaani vastust tulnud ja minu jaoks sai turniir ka juba läbi ilma et oleksin ühtegi kätt näinud või mängida saanud. Ühesõnaga läks mu turniiripilet lihtsalt raisku. Kuna süü ei ole minu, siis olen ikka väga nördinud selliste läbimõtlematute uuenduste peale. Kui oleksin ise lihtsalt maha maganud turniiri, saaksin enda peale kuri olla, aga praegu sättisin ennast teadlikult arvuti taha valmis ja sain väga negatiivse üllatus osaliseks. Täitsa huvitab, et kes siis kulud oleks kandnud, kui ma oleksin näiteks raha eest ennast turniirile registreerinud ja sama üllatuse vahetult enne mängu algust saanud!? Või on mul PokerStars.EE poolt oodata uut turniiripiletit?
                                Salvestasid kh kuidagi selle insidendi? (pilt,video?)

                                Comment

                                Working...