PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #196
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    no u

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #197
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Ma pole ka 21 veel, aga praeguseni saab vabalt välja kanda starsist raha. Kui enam ei saa siis suppordi käest saab raha ikka kätte, milles probleem.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #198
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
        Kle ment mine tänavale joobes alaealisi taga ajama!
        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        no u
        nice :D

        Comment

        • saugakarel
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 288

          #199
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
          no u
          Haha...juhtub

          Comment

          • amarilo
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 10

            #200
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            miks .ee ei saa tõmmata?

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #201
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas amarilo Vaata postitust
              miks .ee ei saa tõmmata?
              Ma pole küll teab mis spets, kuid pakun, et Eesti tarkvara valmistatakse alles ette (a'la need isiku tuvastamise süsteemid, raha ülekandmine jms).

              Aeg ja ader.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #202
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                21 aastaselt kuidas sa enam pelad lahti bonust, mis kehtib aastal 2010 ?
                Seega 2011 on juba kehtetu mu arust see vip stellar bonus. Aga jah okei kui seda ei kompenseerita, siis wp gl cya MoneyStars.
                KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #203
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                  KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?
                  Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni. Aga muidu toetan ideed, ei mingeid stellareid pole mõtet taga nutta nahui.Tuleb mänguliselt nii kõva mees olla, et toodad piisavalt jeeni.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #204
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    nahhui te halate mingi kuradi 10$ stellarite pärast .. ma saan aru kui oleks mingi paar K vppd puudu supernovast ja 100$ stellarid ootavad, aga suht kahtlen selles. üldse ei mõista miks niipalju hala - tuleb mis tuleb, peab leppima.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #205
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni.
                      Vale vastus. Mängida ei keelanud keegi, stars ei tohtinud siin lihtsalt oma teenust pakkuda.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #206
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Vale vastus. Mängida ei keelanud keegi, stars ei tohtinud siin lihtsalt oma teenust pakkuda.
                        Oh i am sorry, teeb sama välja ju eestlase jaoks.

                        Comment

                        • Howie Diddot

                          #207
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          Actually keegi ei tohtinud starsis mängida litsentsi saamiseni. Aga muidu toetan ideed, ei mingeid stellareid pole mõtet taga nutta nahui.Tuleb mänguliselt nii kõva mees olla, et toodad piisavalt jeeni.
                          + veel see, et tarkvara allalaadimine oli blokeeritud. Tarkvarasse sisselogimine oligi aga alles. Nii, et reaalselt võttes oli mängimine lubatud.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #208
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            nahhui te halate mingi kuradi 10$ stellarite pärast .. ma saan aru kui oleks mingi paar K vppd puudu supernovast ja 100$ stellarid ootavad, aga suht kahtlen selles. üldse ei mõista miks niipalju hala - tuleb mis tuleb, peab leppima.
                            Mängin NL2, ning mul on 50$stellar vabanemas, ehk 25bi'd. Sinujaoks võib see mingi saiaraha olla, kuid mulle oleks seda väga vaja. 80 vpp'd veel jäänd, loodan et enne seda eesti soft ei tule.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #209
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                              KAS SA LUGEDA OSKAD? JAH? SIIS LOE HASARTMÄNGUSEADUST. SEAL ON KIRJAS, ET ALLA 21 AASTASED EI TOHI ÜLDSE POKERSTARSIS MÄNGIDAGI, RÄÄKIMATA MINGITEST STELLARITEST. ÄRA NUSSI ROHKEM SEDA TEEMAT, MKAY?
                              Kuule situ ube ausalt. Ma vastasin lihtsalt eelmisele, et see 2010 vip stellar bonus, et noh 2011 see ei kehti juba ntx enam ju. Muud ei midagi.
                              aa ja seda veel, et emmm mmmm aa jah .. SITU UBEEEEEEEEEEEE

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #210
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Tarvi - mure järgmine. Starsi klienti arvutis pole, installerit ka mitte. Veebist alla laadida midagi ei saa ning supportile kirjutades saadeti mind pmst kuu peale (jutuga et eesti klient pole veel kättesaadav ning COM klienti me sulle ei anna seega oota rahulikult edasi). Kas kuidagi althõlma poleks võimalik .com klienti jagada? Ei ole huvitatud sellest umbmäärasest ootamisest....

                                Comment

                                Working...