PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #166
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Väga mõnus, hakkasin just see kuu starsis mängima, et saaks stellari ära vabastada ja nüüd jään ilma? Stars FTW! Aga äkki veel jõuab, eks näis.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #167
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Kuidas saab oma konto .com saidi pealt .ee peale ümber suunata, kui .comi sisse logida ei saa?

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #168
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
        sõber tahab pokerstarsi kliendiprogrammi alla laadida ja ei lase seda teha... mis kamm sellega nüüd on? niikaua kui *.ee tööle ei hakka on jokk?
        Kust ta üritab seda alla laadida? .COMist?
        Las kirjutab Supporti, saab lingi.

        Algselt postitas Tuul Vaata postitust
        Kuidas saab oma konto .com saidi pealt .ee peale ümber suunata, kui .comi sisse logida ei saa?
        .COMi peab sisse logima. Kui pole klienti, siis tuleb Suppordist küsida. Natuke ebamugav, selle eest küll jälle vabandame :(

        Comment

        • Tarvi
          PokerStarsi Esindaja
          • Sep 2009
          • 347

          #169
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas volpriit Vaata postitust
          Miks see tänane Estonian Launch välja reklaamitud 5,5$ 1000$ ADDED turna 1000 grt. tegelikult on?
          Ülejäänud turniirid on nüüd parandatud. Vabandused veel kord.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #170
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Kui ma eelmisel TurboTakedownil cashisin ja nüüd järgmist mängida ei saa, siis kas mulle antakse mingit kompensatsiooni :D:D

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #171
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
              Sain just turunduselt kinnituse, et alla 21 aastastele väljateenimata Stellar Rewarde kahjuks ei kompenseerita.
              Et rake'i olen starsile maksnud, aga siiski tagasi ma midagi ei saa teenitud vpp-de ulatuses...wp
              See et osad mängijad lähitulevikus enam starsile kasulikud ei saa olla, on ilmselt piisav põhjus neid üle lasta.

              (Pahameel ei ole suunatud sinu pihta Tarvi)

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #172
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Stellar rewards on ikka mega väiksed kah. Kuid minu arust oleks viisakas/loogiline need tahtjatele ikkagi kompenseerida selles ulatuses mis läbi mängitud.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #173
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  otsus on vastu võetud, mis te jahute sellest ikka veel...

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #174
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                    Stellar rewards on ikka mega väiksed kah. Kuid minu arust oleks viisakas/loogiline need tahtjatele ikkagi kompenseerida selles ulatuses mis läbi mängitud.
                    Arvan et kokkuvõttes loobib stars siiski nende pealt päris arvestatava summa "auku"
                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    otsus on vastu võetud, mis te jahute sellest ikka veel...
                    See teema ongi siin ju antud küsimuste arutamiseks, või mis?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #175
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas makz Vaata postitust
                      See teema ongi siin ju antud küsimuste arutamiseks, või mis?
                      mis see küsimus oli? et plzplzplz.. makske ikkagi mu stellar välja???

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #176
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        mis see küsimus oli? et plzplzplz.. makske ikkagi mu stellar välja???
                        Ma lihtsalt konstateerisin fakti, et stars ei maksa stellareid välja. Sorry Rage, et sulle haiget tegin, aga sa võiksid natuke mõistvam olla. See et sina kindla mätta otsas istud ei tähenda seda et inimesed, kes antud protsessis kannatavad, oma suud kinni peavad hoidma.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #177
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Nii et mul on 90% ulatuses lahti mängitud stellar, aga ma ei saa seda, kui kiiresti lahti ei mängi? Alguses sain aru, et makstakse, aga jah, keda huvitab alla 21 aastaste paarsada $. :) wink wink

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #178
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Esiteks, mitte paarsada, vaid maksimaalselt sada. Teiseks, sul on veel aega, vingumise asemel mängi oma stellar lahti. Kolmandaks ei kao see stellar sul kuhugi, kui praegu ei jõua, siis mängid 21-aastaselt lahti. Kaua võib ühe teema ümber jahuda..

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #179
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Esiteks, mitte paarsada, vaid maksimaalselt sada. Teiseks, sul on veel aega, vingumise asemel mängi oma stellar lahti. Kolmandaks ei kao see stellar sul kuhugi, kui praegu ei jõua, siis mängid 21-aastaselt lahti. Kaua võib ühe teema ümber jahuda..
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #180
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                21 aastaselt kuidas sa enam pelad lahti bonust, mis kehtib aastal 2010 ?
                                Seega 2011 on juba kehtetu mu arust see vip stellar bonus. Aga jah okei kui seda ei kompenseerita, siis wp gl cya MoneyStars.

                                Comment

                                Working...