Re: PokerStarsi Eesti Litsents
Miks selline hala ühe ärajääva Stellari pärast? Stellar on põhimõtteliselt 5% rakebacki, winrate peab mängijal ikka väga madal olema, et sellest suurt numbrit teha. Btw, pool aastat tagasi veel ei olnudki stellarite süsteemi. Starsi boonussüsteem on pidevalt läinud paremaks ja paarikümne kadunud taala pärast seda maha kanda ei ole küll mõtet.
Miks selline hala ühe ärajääva Stellari pärast? Stellar on põhimõtteliselt 5% rakebacki, winrate peab mängijal ikka väga madal olema, et sellest suurt numbrit teha. Btw, pool aastat tagasi veel ei olnudki stellarite süsteemi. Starsi boonussüsteem on pidevalt läinud paremaks ja paarikümne kadunud taala pärast seda maha kanda ei ole küll mõtet.

Comment