PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #181
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Miks selline hala ühe ärajääva Stellari pärast? Stellar on põhimõtteliselt 5% rakebacki, winrate peab mängijal ikka väga madal olema, et sellest suurt numbrit teha. Btw, pool aastat tagasi veel ei olnudki stellarite süsteemi. Starsi boonussüsteem on pidevalt läinud paremaks ja paarikümne kadunud taala pärast seda maha kanda ei ole küll mõtet.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #182
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #183
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas vennike Vaata postitust
        kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?
        Just sain aru, Stellar avas mu silmad!!!

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #184
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          kaua kodanikel veel aega läheb taipamaks, et riik kus te elate, on suht elamiskõlbamtu ?
          Ei tea - ei ole põhjust eriti nuriseda. Va stellarid muidugi...

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #185
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Just sain aru, Stellar avas mu silmad!!!
            :D:D

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #186
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Pole hullu, kui meeskonda ei saa, siis ma võin üksi ka olla. Nagu Chuck Norris.
              See ei olegi väga halb mõte. Meeskonda võib must lammas alt vedada, aga Taipupole näol on tegemist x-faktoriga valmis staariga. Hetkel on ta kindlasti pokkeriringkondades kõige kuulsam PokerStarsis mängiv eestlane.

              P.S. Kui on mõni korralduslik nüanss vms pisiasi, mis hetkel on Taipupole PS PRO-ks määramisel takistuseks, olen nõus võimalusel abiks olema. Usun, et enamus siit foorumist arvab sama.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #187
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Ma räägin täna Eesti turundusjuhiga sellest VIP teemast, vaatame, kas annab üldse lootust või mitte.


                EDIT: Eilsel $1,000 Added turniiril auhinnaga lõpetanud saavad täna lisa-raha valesti üles seatud turniiri kompensatsiooniks. Võitjate vahel jagatakse ära lisa $425 kompenseerimaks Guaranteed-vs-Added viga. Vabandame veel kord ja loodame, et lahendus on rahuldav :)

                Raha kantakse kontodele tänase päeva jooksul. Saadame ka informeeriva e-kirja.
                Last edited by Tarvi; 29.09.10, 11:06.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #188
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  just curious, käivitub enne v pärast 1. oktoobrit?

                  Comment

                  • oskar
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 113

                    #189
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    OT: Mis piirangud Soomes on? Ma kasutan buddy transferit igapäev - müün osakuid, steigin/saan steike, müün sõpradele gämblimisdaalasid jne. Jama kui ära keelatakse.

                    Jõudu Tarvile ja Liisile - mõlemad ilusad inimesed.
                    Last edited by oskar; 29.09.10, 13:23.

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #190
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas oskar Vaata postitust
                      Jõudu Tarvile ja Liisile - mõlemad ilusad inimesed.
                      Thanks, Oskar

                      PokerStarsis pole Soomesse registreeritud kontodele mingeid piiranguid.
                      Last edited by Tarvi; 29.09.10, 15:05. Põhjus: typo :D

                      Comment

                      • DaddyDuffy
                        Julm Donk
                        • Sep 2010
                        • 31

                        #191
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Sellist asja ei tea veel, et mis kuupäeval ei saa enam .com mängida ? kas on ültse täpne päev ?

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #192
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas DaddyDuffy Vaata postitust
                          Sellist asja ei tea veel, et mis kuupäeval ei saa enam .com mängida ? kas on ültse täpne päev ?
                          Ei ole täpset kuupäeva...

                          Comment

                          • Howie Diddot

                            #193
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Ma ei saa aru miks siin üldse isikud, kes on alla 21 aastased, virisevad väljamaksmiste üle? Te ei tohi seaduse järgi üldse mängidagi.

                            Comment

                            • DaddyDuffy
                              Julm Donk
                              • Sep 2010
                              • 31

                              #194
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              aga umbes midagi, 3 päeva, nädal, 2 nädalat, siis teaks kas jõuan boonuse lahti mängida või ei..

                              Comment

                              • saugakarel
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 288

                                #195
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                                Ma ei saa aru miks siin üldse isikud, kes on alla 21 aastased, virisevad väljamaksmiste üle? Te ei tohi seaduse järgi üldse mängidagi.
                                Kle ment mine tänavale joobes alaealisi taga ajama!

                                Comment

                                Working...