FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #5251
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    News, Views, and Gossip (3270 Viewing)

    Tundub, et asi on tõsine.
    Last edited by Loksutaja; 24.04.12, 18:12.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #5252
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ei meeldiks selline diil üldse mitte. Kuigi tainted, on FTP bränd piisavalt tuntud (küll poleerides ajapikku uuesti särama hakkab) ja soft hea, et leidunuks ka mõni erapooletu ostja kui riik asjast huvitatud oleks. Tundub, et valdkond on nii reguleerimata, et ei USA ega kellegi teise konkurentsiamet asja vastu huvi ei tunne. Oleks tegu mõne traditsioonilise majandusharuga, selline asi küll läbi ei läheks. Okei, täna on FTP turuosa 0, aga selge on, et taasavades saavutaks ta võrdlemisi kiiresti siiski arvestatava turuosa. Pole see mängurite mälu liiga pikk midagi.

      Mingist PS ja FTP konkurentsist võite und näha.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #5253
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Fck see juba pokerimaailma mehiko seebikas .
        Loodan ,et kõik vastab tõele ja tehakse võimalikult kärmelt lehed lahti.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5254
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas metsnik Vaata postitust
          Ei meeldiks selline diil üldse mitte. Kuigi tainted, on FTP bränd piisavalt tuntud (küll poleerides ajapikku uuesti särama hakkab) ja soft hea, et leidunuks ka mõni erapooletu ostja kui riik asjast huvitatud oleks. Tundub, et valdkond on nii reguleerimata, et ei USA ega kellegi teise konkurentsiamet asja vastu huvi ei tunne. Oleks tegu mõne traditsioonilise majandusharuga, selline asi küll läbi ei läheks. Okei, täna on FTP turuosa 0, aga selge on, et taasavades saavutaks ta võrdlemisi kiiresti siiski arvestatava turuosa. Pole see mängurite mälu liiga pikk midagi.

          Mingist PS ja FTP konkurentsist võite und näha.
          Ei saa täpselt su mõttest aru. Tapie Group andis täna ametliku teadaande, et FTP diil neil ebaõnnestus, sest nad ei suuda 90 päeva jooksul maksta mängijatele rahasid tagasi. Seega PokerStars ei peakski ostma FTP-d, sest konkurentsi neile ei tekiks ju päris pikalt ja mängijad jääksid rahadest ilma.

          Teiseks ei teki mitte ühtegi monopoli, sest PokerStarsi kõrval on saite teisigi - 888.com, PartyPoker, OnGame, iPoker ja kui peaks PokerStars kuidagi monopolis reiki üles kruvima siis mängijad lahkuksid. PokerStars ei ole kõige suurem seepärast, et ta on monopol vaid seepärast, et ta on kõige parem pokkerituba (vähemalt hetkel): head tarkvara, hea klienditugi, kiired sisse - ja väljamaksed, suur mängude valik jne.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #5255
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            2p2 oli ka just hetk tagasi maas :P

            hahaahhhaaa, nice


            edit:

            Last edited by hotcocacola; 24.04.12, 18:48.

            Comment

            • lambitont
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1095

              #5256
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kusjuures su logo ei ole kõige halvem maailmas

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #5257
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #5258
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



                  hahahha :D:D:D

                  Comment

                  • metsnik
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 462

                    #5259
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ei saa täpselt su mõttest aru. Tapie Group andis täna ametliku teadaande, et FTP diil neil ebaõnnestus, sest nad ei suuda 90 päeva jooksul maksta mängijatele rahasid tagasi. Seega PokerStars ei peakski ostma FTP-d, sest konkurentsi neile ei tekiks ju päris pikalt ja mängijad jääksid rahadest ilma.

                    Teiseks ei teki mitte ühtegi monopoli, sest PokerStarsi kõrval on saite teisigi - 888.com, PartyPoker, OnGame, iPoker ja kui peaks PokerStars kuidagi monopolis reiki üles kruvima siis mängijad lahkuksid. PokerStars ei ole kõige suurem seepärast, et ta on monopol vaid seepärast, et ta on kõige parem pokkerituba (vähemalt hetkel): head tarkvara, hea klienditugi, kiired sisse - ja väljamaksed, suur mängude valik jne.
                    Olgem ausad - FTP on suurima potentsiaaliga Starsile konkurentsi ja ebamugavust tekitama. Seda muidugi eeldusel, et neid ei oma sama investorite grupp. Ja kui valdkonnas pole tugevat konkurentsi, viib see paigalseisu või halvemal juhul stagnatsioonini. Investorid ei oska raha lugeda? Kui konkurendid pidevalt ora per*es ei hoia, ütleb nõukogu esimees ühel päeval juhatuse esimehele, et koonda oma 20 customer support engineerist 5 ära, saad hakkama küll. Meil on vaja omanikele kasvavat kasumlikkust näidata - kutid pole rahul. Või mida iganes - saate aru küll.

                    Ja mis puudutab Tapie ja konkurentsi watchdogi (või selle puudumise nüansse), siis mina tunnen siin pigem sellist lõhna, et DoJ eelistaski Starsi, kuna usaldas neid näiteks rohkem, mistõttu võis vabalt olla, et mingil hetkel tegelikult DoJ ei rääkinud enam läbi heas usus.
                    Last edited by metsnik; 24.04.12, 19:07.

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #5260
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Stars tilt?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #5261
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kui tõenäoline oleks see, et pokerstars ostsis sellega endale get out of jail free kaardi?

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #5262
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          kui tõenäoline oleks see, et pokerstars ostsis sellega endale get out of jail free kaardi?
                          Väga. Ma arvan, et peamine põhjus miks diil (oletatavalt) tehti on see, et saaks takistusteta USA turule tulla kui turg avaneb. Head suhted DOJ-ga on rohkem väärt kui Full Tilti soft, bränd vms.

                          Need, kes kardavad mingit monopoli, on siis praeguse olukorraga väga rahulolematud ? Pole Full Tilti juba ammu ja pole Stars kuidagi käest ära läinud. Kui on valida, et Full Tilt üldse tagasi ei tule ja mängijad ei saa raha või lahendab Stars kõik probleemid, siis on ju valik selge.
                          Last edited by rasmer; 24.04.12, 20:41.

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #5263
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #5264
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                              Stars tilt?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              pigem sobiks:

                              Tilting
                              Stars

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #5265
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Comment

                                Working...