Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
:D ma arvan samuti ja vanal vimmal pole uue FT-ga enam midagi pistmist, kui lahti siis kohe trust peale ja rolli koguma, juhtub uuesti sama ämber olema siis nuttes ja kiunudes foorumites jälle halama :D:D
elu on selline
Algselt postitas virukunn
Vaata postitust
elu on selline
Comment