FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5191
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    DOJ & GBT REACH SIGNED AGREEMENT FOR ACQUISTION OF FULL TILT; TAPIE AGREES TO PAY US GOVERNMENT $80 MILLION FOR FTP’s ASSETS

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #5192
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Pohmakas insta gone. weeeeeeeeeeeeeeeeeee

      Comment

      • metsiq
        Julm Donk
        • Jun 2011
        • 65

        #5193
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Just a few moments ago, Full Tilt Poker under Group Bernard Tapie, announced that all necessary paperwork has been signed and that Full Tilt Poker will be open from April 7th 2012, where users can reg [...]


        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5194
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          See on aprilli nali.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #5195
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            obvious bullshit. ise arvan, et on mõned asjad millega ei ole sobilik (aprilli)nalja teha ja FTP on üks nendest. paljudel mängijatel jäi ikkagi väga märkimisväärne osa pokkeribankrollist sinna kinni ja see on hell teema nende jaoks.

            Comment

            • marcoloco
              FPP Pro
              • Nov 2010
              • 203

              #5196
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              See on aprilli nali.
              ei ole vaata kui ilus naine on reporter see on kindlasti kas t6si v6i vale aga mitte aprill

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #5197
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Esimene tõsine uudis üle väääga pika aja: http://www.jobs.ie/ApplyForJob.aspx?Id=1164662

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #5198
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  Esimene tõsine uudis üle väääga pika aja: http://www.jobs.ie/ApplyForJob.aspx?Id=1164662
                  CV sent.

                  Comment

                  • metsiq
                    Julm Donk
                    • Jun 2011
                    • 65

                    #5199
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Viimase aja uudised koos.



                    Mais siis vast avaneb uuesti FT. Huvitav, kui palju mängijaid FT esimese nädalaga siis kogub, kui suurem osa mängijaid oli FT USA omad ja nemad ju mängida veel ei saa. 10 000, 20 000, 5000 ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5200
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Arvan, et FTP avanemine toob päris suure esialgse tungi. Kes tuleb kontot kontrollima, kes tuleb vaatama, mis uudist, kes tuleb mänge uurima. Seda palju reaalselt jääb ei oska keegi vist hetkel öelda.

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #5201
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Huvitav, kas ja kui palju see mõjutaks, kui uus FTP lubaks PTRil oma datat trackida? Kõik Starsi regid ju ei olnud PTRi-vastased.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #5202
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Usun, et Starsi kliendibaasile ikka väike tagasilöök tuleb, kui FT ikka sarnaseid asju nagu rush ja HT-d pakub, lisaks on neil ju vägagi konkurentsivõimeline soft ja kui miskit endistest rakeback ja black card-i asjadest samuti alles oleks+ mid year boonused ja iron levelid, tekib endal ka suht suur dilemma, kumb site jätta nö. põhisaidiks, kahel korraga boonuseid hoorata ei viitsi ja ei jõuagi.

                          Tuleb huvitav aeg ja vast Starsi jõlllid samuti ärkavad ning lisavad uusi hüvesid, kasvõi soliidseid depo boonuseid

                          Comment

                          • V4LDO
                            FPP Pro
                            • Jun 2010
                            • 229

                            #5203
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kasvõi põhimõtte pärast juba enam ever FTP-d põhisaidiks ei jätaks ja seal rolli ei hoiaks. Mõned sümboolsed BI-d võib-olla, et väga +EV kampaaniatest osa võtta ja turnasid lasta.

                            Comment

                            • sinisebra
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 54

                              #5204
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #5205
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
                                Kasvõi põhimõtte pärast juba enam ever FTP-d põhisaidiks ei jätaks ja seal rolli ei hoiaks. Mõned sümboolsed BI-d võib-olla, et väga +EV kampaaniatest osa võtta ja turnasid lasta.
                                Ma arvan, et need põhimõtted muutuvad kiiresti, kui raha maitse suhu saad.

                                Comment

                                Working...