Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Lootus on igatahes ammu kustunud. Muidu oleks kena, kui saaks oma $ kätte. Kasvõi järgmine aasta või millal iganes.
Lootus on igatahes ammu kustunud. Muidu oleks kena, kui saaks oma $ kätte. Kasvõi järgmine aasta või millal iganes.
Comment