FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsiq
    Julm Donk
    • Jun 2011
    • 65

    #5071
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



    Tony G ja S. Matusow tweetimine

    Howard Lederer, the face behind beleaguered Full Tilt Poker, reportedly paid poker pro Todd Brunson $150K in monies contained in the trunk of Lederer’s fancy car. (*No US customers accepted at 888Poker.com at this time) Brunson tweeted:


    Lederer maksab 150k$ T. Brunsonile oma auto pagasnikust.

    See ei pruugi ka tõsi olla, eks iga pokkeri leht tahab iga päev uue uudise FT kohta ülesse panna, et rohkem klikke saada.
    Ma nägin unes, et FT oli lahti ja 12k inimesi oli sees... :)

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #5072
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
      Hetkel ilmselt kõige parem koht, kus praegu mängida 6-max inimestel on Itaalia underground toad Enet võrgus. Kuni nl200 keskmine laudade flop % 50-60. Üle selle 40-50. Ei tea teist kohta, kus selline kogus fishe on. Otse registreerida nendesse ei tohi, sest siis pannakse haiged withdraw ja rake vs profit ratiod peale.

      Lisaks sellele kindlasti OnGame, soft küll imeb nagu räägitakse, aga paljud samas mängivad ja kiidavad takka, kui sitt tase on. Rakebacki ametlikult pole, saab ainult läbi affiliatede privaatselt küsides.

      nl50 ja kõrgem FR, SH jne on kindlasti Party Poker variandiks, sest seal piisavalt actionit kõigile. Alla nl50 ei soovita sinna, sest need limiidid on ultranitised ja väga palju regulare.

      Rohkem vast ei ole mõtet soovitada. Peale selle võin HU vendade kohta öelda, et neil nagunii vaja võtta mitmeid erinevaid tube, et korraga igal pool bumhuntida.

      PS: Ärge ainult variante kritiseerima hakake taoliste väidetega nagu "ei suuda softiga harjuda" või "soft ei meeldi". Vajadusel harjub inimene kõigega.
      kurat, sa oled ikka naljamees. PS on "veel sitem koht, kus mängida" ja itaalia underground toad on parimad praegu saadaval olevad variandid? tule taevas appi..

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #5073
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Leiva peab lauale teenima ju.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5074
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kas 26dal Juunil kui neil see koosolek on võib saada mingeid positiivseid uudiseid?

          PS! kui keegi mu FTP raha tahab osta siis võib saata PMi.

          Comment

          • metsiq
            Julm Donk
            • Jun 2011
            • 65

            #5075
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



            Tahetakse ainult Euroopa litsentsi osta, mitte USA. Minu arust meile on see hea uudis, saaks Euroopa käima samamoodi nagu kuu aega tagasi ja USA nagunii ennem meiega ei mängi, kui neil seal online pokkeriga asi selge. Jama muidugi USA mängijate rahast... Nagunii, kui USA avaneb ametlikult peab olema valvas, et mis uued toad (Las Vegase kasiinod) palju fishe juurde tõmbavad. Mis te arvate?

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #5076
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Litsents võeti ju ära sest Usa mängijatele ei makstud rahasid välja. Nüüd soovivad Euroopa litsentsi ja Usas jääksid ikka rahad välja maksmata...kahtlane imo

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #5077
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas metsiq Vaata postitust
                http://uk.pokernews.com/news/2011/07...anies-6927.htm

                Tahetakse ainult Euroopa litsentsi osta, mitte USA. Minu arust meile on see hea uudis, saaks Euroopa käima samamoodi nagu kuu aega tagasi ja USA nagunii ennem meiega ei mängi, kui neil seal online pokkeriga asi selge. Jama muidugi USA mängijate rahast... Nagunii, kui USA avaneb ametlikult peab olema valvas, et mis uued toad (Las Vegase kasiinod) palju fishe juurde tõmbavad. Mis te arvate?
                huvitav kas ka mina saan oma konto lahti kui ainult euroopa litsents peaks tulema, muutsin enne toa kinni minemist asukoha austraaliaks

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5078
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mõttetud kuulujutud ja mõttetu pokkerituba. Tuli, tegi profitit, kadus ja nüüd mitte ühtegi sõnagi.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #5079
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Huvitav kui rahapesus ka süüdistati, kas omanike isiklikku vara ei saaks suure soovi korral arestida kui väga tahta, küll siis liigutama hakatakse kui kõrvale pandud rahad, villad jne ohus on.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #5080
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      kui omanikud ei olnud firma juhtkonnas siis firma omanikud ei vastuta firma käekäigu eest oma isikliku varaga.

                      Comment

                      • metsiq
                        Julm Donk
                        • Jun 2011
                        • 65

                        #5081
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        praegune olukord on siis järgmine, kus FT advokaadid ei taha avalikult musta pesu pesta ja AGCC mõtleb mida teha. Nagu kipub olema, et tava inimesed, meie pokkeri mängijad, peavad pealt vaatama, kuidas suured onud omavahel lepivad kokku ja meie vaatame, mis palukesi meile üle jääb meie rahast. Tuleb vist hakata ka suureks onuks, muidu elulõpuni sõidetakse sust üle...

                        Comment

                        • metsiq
                          Julm Donk
                          • Jun 2011
                          • 65

                          #5082
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Breaking news. FTP hearing adjourned to allow them to pursue commercial interests. They will reconvene no later than september 15

                          After an entire day of deliberation, the AGCC finally recommenced the hearing at 17:45 GMT. It was announced that in the interests of justice and the best interest of Full Tilt customers, the hearing will be adjourned. This is so Full Tilt can pursue advanced investment negotiations, which could result in a better outcome for the players.

                          The AGCC stated they did not enter into this decision lightly, and will reconvene no later than September 15, 2011.
                          Last edited by metsiq; 26.07.11, 18:07.

                          Comment

                          • jaagup17
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1090

                            #5083
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Pakun ka siin 1700 taala 800ga müüa ft raha, kes huvitatud pm.

                            Comment

                            • lambiain
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 101

                              #5084
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kuidas see FT raha ostmine täpsemalt välja näeb?

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #5085
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mina ütlen sulle, et mul million doltsi kontol, sina annad mulle 10k euri, lootes, et kui ftp millalgi lahti tuleb saad mult raha:D

                                Comment

                                Working...