FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #5086
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    annad 800 taala, ft tuleb tagasi ja kanded korras, siis kannan 1.7k välja ja sulle.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #5087
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      God help us all...

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #5088
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
        annad 800 taala, ft tuleb tagasi ja kanded korras, siis kannan 1.7k välja ja sulle.
        Kindlasti, kui FTP lahti tuleb siis 2plus2 foorumis tehakse automaatselt mingi teema lahti, kus kirjutatakse kõigist inimestest, kes lubasid, aga nüüd ei kanna raha.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #5089
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jep, täpselt see mul plaanis oligi, kahju, et aru said :( (Muide ega inimesed debiilid pole et tühja koha pealt tundmatuga sellist diili teevad, ennem vahetaks ka andmeid ja muud)

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #5090
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            (no kui juba andmed oled vahetanud siis ei saa küll scammida)

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #5091
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              müün ka paar k kui keegi huvitatud. lepingu võib ka teha

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5092
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                kurat, sa oled ikka naljamees. PS on "veel sitem koht, kus mängida" ja itaalia underground toad on parimad praegu saadaval olevad variandid? tule taevas appi..
                Natuke täpsustaks. Kui sa leiad omale usaldusväärse agendi, kes garanteerib 100% su raha - siis ma küll usaldaks. Kui ma seal mängisin siis mul oli see garanteeritud ja kuna agent oli usaldusväärne mulle, summad mitte eriti suured ja rohkem alles testisin siis ei viitsinud ka miskit paberimajandust jahuda - tõenäoliselt oleks nõus olnud isegi lepingu tegema.

                Positiivne on veel see, et kui sa agenti tead siis saad rahad sisse/välja miniutitega ja reeglina agendid anywya selle raha peavadki garanteerima. Vastasel juhul raha ei liiguks seal saitidel.

                Comment

                • overgrow
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 109

                  #5093
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ma ei suuda ikka uskuda, et maailma suuruselt teine pokkerituba tuleb ja kaob nii, et midagi ei ole kuulda. Kõik rahad on kinni ja tagasi maksta ei plaanitagi. Väga sick ikka. Tekkib küsimus, mis tuba me üldse usaldada võime, eriti kui kontol on kümneid tuhandeid dollareid.

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #5094
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Pane padja alla.

                    Aga teemasse, ma arvan küll, et varem või hiljem on FT lahti jälle.
                    Ma terve elu optimist olnud
                    Last edited by kollane; 03.08.11, 09:00.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #5095
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                      Ma ei suuda ikka uskuda, et maailma suuruselt teine pokkerituba tuleb ja kaob nii, et midagi ei ole kuulda. Kõik rahad on kinni ja tagasi maksta ei plaanitagi. Väga sick ikka. Tekkib küsimus, mis tuba me üldse usaldada võime, eriti kui kontol on kümneid tuhandeid dollareid.
                      Neil on investorid juba leitud, aga diili lõpule viimine võtab aega lihtsalt. Lahti tuleb ta kindlasti.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #5096
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                        Neil on investorid juba leitud, aga diili lõpule viimine võtab aega lihtsalt. Lahti tuleb ta kindlasti.
                        tore oleks, kust loed seda?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #5097
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          tore oleks, kust loed seda?
                          Ray Bitar MSNis lubas talle, nagu ikka.

                          Comment

                          • Blacktor
                            Jube Noob
                            • Dec 2010
                            • 112

                            #5098
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Huvitav kui see kord lahti läheb kas siis on taas võimalik Mb kaudu raha liigutada

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #5099
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              imo nad võiks lahti teha aga ilma cash oudi võimaluseta.
                              saaks vähemalt normaalses softis mängida :/

                              Comment

                              • snap
                                Julm Donk
                                • Jun 2010
                                • 33

                                #5100
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                imo nad võiks lahti teha aga ilma cash oudi võimaluseta.
                                saaks vähemalt normaalses softis mängida :/
                                +0.85

                                Comment

                                Working...