FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5056
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Jup. Kohe vägagi hirmutavalt vaikne on, arvestades et kokku on sadu miljoneid dollareid mängijate rahasid "kinni".

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #5057
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mu lootused on ka kõvasti allapoole langenud, eriti pärast uudist, et Ray Bitar on ja jääb endiselt CEO'ks. 2+2s on mingi osa, kes ütleb et no way nii suur firma omadega põhja läheb, ja teine osa kes ütleb et no way pärast siukseid jamasid üks firma kogu sellest pasast välja tuleb. Mine võta kinni, aga mina mõttes olen oma $1,5k suht maha matnud.

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #5058
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Jama jah, et asi nii pikale veninud.
        Endal ka 2.4k$ kinni seal. Päris maha pole veel matnud lootust. Asja juures on kõige haigem see, et ma ootasin 4 nädalat cashouti netellerisse ja just olin valmis minema SEBesse konto ära tegema ja sinna välja kandma.
        Codecci, mis konfid on ?:D

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #5059
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          läks kõvasti raskemaks pärast Tildi matuseid, rügan praegu peamiselt PS-is nii et välku lööb tagumikust, ei ole elu nii ilus kui Fulli ajal.... kahju jah et uudiseid ei ole :( R.I.P.

          Comment

          • Firzen
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #5060
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
            läks kõvasti raskemaks pärast Tildi matuseid, rügan praegu peamiselt PS-is nii et välku lööb tagumikust, ei ole elu nii ilus kui Fulli ajal.... kahju jah et uudiseid ei ole :( R.I.P.
            Miks sa kolisid halvast kohast, kus mängida veel sitemasse kohta, kus mängida?

            Ühel tuttaval seal 500k$ kinni. Vot see on nutune.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #5061
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Firzen Vaata postitust
              Miks sa kolisid halvast kohast, kus mängida veel sitemasse kohta, kus mängida?
              Mis need paremad kohad Sinu arust on kui PS. Uurin täiesti sarkasmita sinu kui insideri käest.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #5062
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mis need paremad kohad Sinu arust on kui PS. Uurin täiesti sarkasmita sinu kui insideri käest.
                sooviks ka teada

                Comment

                • Strateeg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2009
                  • 303

                  #5063
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  sooviks ka teada
                  Mina sooviks ka!

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #5064
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    omal jäid kah rahad ftp-sse kinni ja lihtsalt mõtlen nii, et kui raha enam tagataskus pole, siis pole teda veel üldse, kui peaks juhtuma, et sealt kätte saab siis mõnus väike rahaline boost.
                    PS-i kohta nii palju, et sain sinna selle nv-ga 2x sama suure rolli üles ehitatud kui oli ftp ja kandsin sealt ka suurema osa kohe välja ja raha jõudis mb-sse ööga kohale, niiet siiani pole ühtegi halba sõna öelda.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #5065
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
                      Mina sooviks ka!
                      Hetkel ilmselt kõige parem koht, kus praegu mängida 6-max inimestel on Itaalia underground toad Enet võrgus. Kuni nl200 keskmine laudade flop % 50-60. Üle selle 40-50. Ei tea teist kohta, kus selline kogus fishe on. Otse registreerida nendesse ei tohi, sest siis pannakse haiged withdraw ja rake vs profit ratiod peale.

                      Lisaks sellele kindlasti OnGame, soft küll imeb nagu räägitakse, aga paljud samas mängivad ja kiidavad takka, kui sitt tase on. Rakebacki ametlikult pole, saab ainult läbi affiliatede privaatselt küsides.

                      nl50 ja kõrgem FR, SH jne on kindlasti Party Poker variandiks, sest seal piisavalt actionit kõigile. Alla nl50 ei soovita sinna, sest need limiidid on ultranitised ja väga palju regulare.

                      Rohkem vast ei ole mõtet soovitada. Peale selle võin HU vendade kohta öelda, et neil nagunii vaja võtta mitmeid erinevaid tube, et korraga igal pool bumhuntida.

                      PS: Ärge ainult variante kritiseerima hakake taoliste väidetega nagu "ei suuda softiga harjuda" või "soft ei meeldi". Vajadusel harjub inimene kõigega.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #5066
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ongame ei ole enam mingi eriline kullaauk, sest rege on kõvasti tulnud ja rakeback ei ole enam hea, 50% vastab umbes platinum tasemega starsis.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #5067
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Ongame ei ole enam mingi eriline kullaauk, sest rege on kõvasti tulnud ja rakeback ei ole enam hea, 50% vastab umbes platinum tasemega starsis.
                          Ahjaa. Sorri. Unustasin ära, et neil see Essence system. Esimesed paar kuud mängides peaks okei olema, enamvähem sinna õige % paika, aga kui edasi oled winning player siis hakkab kukkuma see rb %.

                          Comment

                          • metsiq
                            Julm Donk
                            • Jun 2011
                            • 65

                            #5068
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Itaalia toad? Kas kuidagi saaks mängida näiteks PokerClub'is https://www.lottomatica.it/scommesse/poker.do
                            Seal jõudsin ükskord niikaugeel et mingit koodi läheks vaja, et nagu elan/töötan seal. Kas keegi teab midagi, kuidas oleks võimalik itaalia toas mängida ja raha jõuaks lõpuks ka kontole :) ?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5069
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Itaalia tubade kohta saatke mulle PM. Lõpetame OT siin teemas. Kui rohkem infot tahate siis tehke uus teema Itaalia Toad (või ka Underground Networks), mis tõenäoliselt tulevikus kasvavad suurteks tubadeks seoses üha enam agressiivsema online-pokkeri 'vastaste' seaduste loomisega.

                              Comment

                              • metsiq
                                Julm Donk
                                • Jun 2011
                                • 65

                                #5070
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Itaalia tubade kohta saatke mulle PM. Lõpetame OT siin teemas. Kui rohkem infot tahate siis tehke uus teema Itaalia Toad (või ka Underground Networks), mis tõenäoliselt tulevikus kasvavad suurteks tubadeks seoses üha enam agressiivsema online-pokkeri 'vastaste' seaduste loomisega.
                                mõistlik, selge.

                                Comment

                                Working...