FTP litsentsi peatamisega meenub mulle kunagi kui privaatne RS server maha läks ja kõik ulgusid samamoodi, et ei saa enam kunagi oma pixleid ja nolifetud kasutajat tagasi :D
Vot kuidas Usa-l on võimu rivist välja lüüa väga suur osa pokkerimängijatest ja reaalselt nende raha ära kaotada/võtta. Tubli töö ja mitte keegi ei kiunu isegi, võtke aga.
Tom Dwan @ twitter:
"Some pretty objective ppl who's opinions I respect are worried now that FT can't payout or find a buyer. Me too more I think about it"
Raha tõenäoliselt FTPst lähitulevikus kätte ei saa.
Loogiline, et FTP peatab kõik cashoudid isegi kui nad peaksid lähiajal online tulema.
Vastasel juhul peaksid nad tegelema tohutu cashoutide laviiniga.
Comment