Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Sa võid teha ka nagu mina ehk siis gämbeldada kogu roll tildis maha. Aga kui tõsine olla siis antud teema on minu jaoks tildi maine nii sügavale solgipange ajanud, et päikest ei näe seal ka parema tahtmise juures. Ei mingit kirja, mis annaks teada, et sry läks s**ti aga me üritame asja korda saada vms. Taguge aga reiki edasi ja ärge tüüdake meid. Ainult põnevad kirjad a la vaata kuidas keegi nl200000 mängis kolmikut vms kräppi, mis kellegile korda ei lähe. Võtku starsist eeskuju ja püüdku näidata, et asjaga tegeletakse, muud polegi vaja.
Sa võid teha ka nagu mina ehk siis gämbeldada kogu roll tildis maha. Aga kui tõsine olla siis antud teema on minu jaoks tildi maine nii sügavale solgipange ajanud, et päikest ei näe seal ka parema tahtmise juures. Ei mingit kirja, mis annaks teada, et sry läks s**ti aga me üritame asja korda saada vms. Taguge aga reiki edasi ja ärge tüüdake meid. Ainult põnevad kirjad a la vaata kuidas keegi nl200000 mängis kolmikut vms kräppi, mis kellegile korda ei lähe. Võtku starsist eeskuju ja püüdku näidata, et asjaga tegeletakse, muud polegi vaja.

Comment